Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Kas notiek Latvijā?, jeb ziņu apskati un to interpretējums II

Lapa 27 no 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Kas notiek Latvijā?, jeb ziņu apskati un to interpretējums II

Post  Orākuls on Ceturtdiena 15 Septembris 2016, 18:58

Damlicam, raugi, piederot zemesgabals, kurš varētu apvienot patreizējo plānojamo būvobjektu tur, kur ir nojaucamā sākumskoliņa, un stadionu, sporta laukumu, kas ir divi atsevišķi zemes gabali, kurus varētu apvienot vienīgi Damlica zemes gabals. Līdz ar to mums, deputātiem, radās pamatotas bažas, ka priekšsēdētājam varētu būt kāda personiska ieinteresētība jelkādā formā šajā projektā iesaistīties, kāpēc viņš to tik ļoti cītīgi mēģināja aizstāvēt," klāstīja Adats.

Ķekavas mērs Damlics gan kategoriski noliedz pārmetumus un sola, ka būvdarbu laikā pēc viņa zemes vajadzības nebūšot.

Tad kāpēc obligāti ir jābūvē tajā vietā un vecā skola obligāti jānojauc?

Šķiet, ka ūsainais deputātelis ir konkrēti parādījis sevi Evil or Very Mad

Būvēt skolu 300 berniem uz cita zemes gabala,
bet veco skolu pārveidot, piemēram par bērnu dārzu šķiet kaut kā loģiskāk.

Vecais izgaismojās visas Latvijas priekšā.
Tikai...vai kāds kam būtu jāpamana un jārīkojas... to darīs? Smile

Orākuls
Admin

Number of posts : 36406
Foruma reputācija : 73229
Dzīvesvieta : Galvaspilsēta

Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Piektdiena 16 Septembris 2016, 10:20

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Piektdiena 16 Septembris 2016, 15:26

Kāds sakars auto izmēram un motora tilpumam ar radīto izmešu daudzumu?
...nemaz nerunājot par to, ka piesārņo vairāk tas - kurš vairāk brauc! HVZ
Izskatās, ka budžetā ir hana~

Vai nu arī Reizniece tikai šahu prot... (prot?)

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  jim-beam on Sestdiena 17 Septembris 2016, 22:22

Orākuls rakstīja:Kāds sakars auto izmēram un motora tilpumam ar radīto izmešu daudzumu?
...nemaz nerunājot par to, ka piesārņo vairāk tas - kurš vairāk brauc! HVZ
Izskatās, ka budžetā ir hana~

Vai nu arī Reizniece tikai šahu prot... (prot?)

vienkārši neatver, jo daudz reklāmu! Paldies! Nāc!

jim-beam

Scorpio Number of posts : 17853
Foruma reputācija : 28521
Dzīvesvieta : Rīgas nomale

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 21 Septembris 2016, 13:25

Gribējāt no valdības veiksmīga menedžmenta piemēru?
Saņemiet nākamo pļauku, gnīdas!  Twisted Evil

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Cilvēks on Piektdiena 23 Septembris 2016, 16:46

Cilvēks

Number of posts : 62
Foruma reputācija : 985

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Svētdena 02 Oktobris 2016, 12:22

Loģikas jautājums
Ja reiz ir īpašs un viszinošs birojs, kas nosaka lēmumu toni, un kam pakļaujas deputāti;
priekš kam ir nepieciešami paši deputāti, kurus jāregulē?

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 03 Oktobris 2016, 18:31

Šitā dzīvo saimniekdēli, kam nav rente jāmaksā! Kruta!

LR Saeima
23.sept. auto iegāde 296 637,74 EUR...
23.aug Balsošanas sistēma 27 856,80 EUR
23.aug Svētku koncerts Dzintaru koncertzālē 41 990,00 EUR
8.aug Nojumju un inventāra noma 10 045,77 EUR
4.aug Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana konferencē 20 032,00 EUR
4.aug Augsta līmeņa ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Saeimas priekšsēdētājas rīkotajā pieņemšanā 17 040,00 EUR
13.jūl Par telpu kosmētisko remontu 55 823,74 EUR
10.jūn Telpu uzkopšanas pakalpojums 507 000,00 EUR
6.jūn Saeimas konferenču sistēmas paplašināšana 528 491,10 EUR
Valsts kanceleja & Valsts prezidenta kanceleja
29.sept. Valsts kancelejas telpu vienkāršotā atjaunošana 97 148,77 EUR
22.sept. Gleznu rāmju iegāde 2 080,00 EUR
12.sept Garderobes un preses centra aprīkojuma piegāde 42 538,86 EUR
2.sept Telpu un teritorijas uzkopšana 189 461,88 EUR
18.jūl Apmācību pakalpojumu nodrošināšana Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītajām Latvijas institūcijām 120 000,00 EUR
14.jūl Efektīva vadītāja rokasgrāmatas izstrāde 18 210,00 EUR
13.jūl Reklāmas izvietošanas pakalpojumi 30 000,00 EUR
11.jūl Vadības kompetenču novērtēšana un individuālā attīstības plāna sastādīšana augstākā līmeņa vadītāju attīstības nodrošināšanai 110 775,00 EUR
29.jūn Salīdzinoša pētījuma par atalgojuma apmēru izstrāde 15 000,00 EUR
27.jūn Komandējumu un darba braucienu organizēšanas pakalpojumu nodrošināšana 134 999,99 EUR
Finanšu ministrija
8.sept Finanšu ministrijas organizēto pasākumu nodrošināšana 18 000,00 EUR
22.aug Ārvalstu komandējumu organizēšanas pakalpojums Finanšu ministrijai un tās padotības iestādēm 1 767 000,00 EUR
17.jūn Būvniecības ekspertu pakalpojumu saņemšana Eiropas Savienības fondu vadošās iestādes vajadzībām 24 500,00 EUR
Valsts Ieņēmumu dienests
28.sept Transportlīdzekļu mazgāšanas un tīrīšanas pakalpojumi 16 364,00 EUR
23.sept Mēbeļu piegāde VID vajadzībām 133 999,00 EUR
8.sept Mācības komunikācijas prasmju pilnveidē valsts pārvaldē 20 961,00 EUR
25.aug Transportlīdzekļu mazgāšanas un tīrīšanas pakalpojumu nodrošināšana 4 298,00 EUR
17.aug Dzeramā ūdens piegāde 10 200,00 EUR
1.aug IdM (Identity management system) sistēmas piegāde, ieviešana un uzturēšana 305 622,00 EUR
27.jūn Transportlīdzekļu tīrīšanas un uzturēšanas piederumu piegāde 11 379,00 EUR

...piefiksēts komentāros pie šī raksta Orakuls

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Sestdiena 08 Oktobris 2016, 20:41

Nospēru no pietiek.com Jūlija Krūmiņa topošās grāmatas fragmentu.
Pagaidām komentārus neizteikšu, bet jāsaka ka izlasīju ar interesi visu Orakuls

„Attīstot Latviju nākotnei, mēs nevaram nepaanalizēt šīs neatkarības 25 gadu. Pieļautās kļūdas un to, kāpēc mēs esam vienā no pēdējām ES valstu attīstības valstīm. Es tomēr biju viens no samērā pietuvinātiem klātesošajiem un biju pazīstams ar visiem tā laika politiskajiem darboņiem. Es redzēju, kā pakāpeniski lielākā daļa šo cilvēku, kuri nebija izglītoti politiķi – aktieri, ārsti, muzikanti, bārmeņi, zooloģiskā parka darbinieki un cilvēki ar lieliem parādiem, kuri ir viegli uzpērkami, - kā viņu domas pārņēma nevis Latvijas labklājība, bet gan pārtikusi un bagāta dzīve.

Politikā lielākajai daļai jābūt juristiem, ekonomistiem un finansistiem. Es uzskatu, ka lielākā valsts nelaime šo 25 gadu laikā bija tas, ka organizējās divi noziedzīgie grupējumi, kuri nebija ne bandīti, ne reketieri, bet gan mūsu pašu bāleliņi, kuri kļuva par valsts likumīgajiem zagļiem un izveidoja šos divus noziedzīgos grupējumus, kuri vēl šodien vēl valda Latvijā. Andra un Aivara saplūšana beidzās ar valsts pārvaldīšanu. Šo nodaļu es nebūtu rakstījis, bet tieši šo divu noziedzīgo grupējumu dēļ es biju spiests pārdot savus uzņēmumus un emigrēt uz divarpus gadiem uz Austrāliju. Andra noziedzīgais grupējums veidojās Valmierā, bet Aivara noziedzīgais grupējums – Ventspilī.

Pirmā mana saķeršanās ar Andri bija tad, kad viņš kļuva par premjeru. Līdz Andra nākšanai pie varas es piedalījos visos konkursos, lai piegādātu degvielu Latvijas uzņēmumiem, Latvijas Dzelzceļš (80 tūkstoši tonnu gadā), Autobusu parks (n-tās tonnas gadā), prāmju kuģi, tāpat arī Latvijas armijai – 500 tonnas gadā. Piedalījos konkursā un vinnēju šos konkursus, man bija visizdevīgākā pozīcija, jo mans termināls atradās pašā Rīgas centrā un es varēju iedot un nodrošināt viszemākās cenas.

Kad Andris kļuva par premjeru un es vinnēju šajā konkursā, man piezvanīja toreizējas aizsardzības ministrs un apstiprināja, ka esmu vinnējis, bet piebilda, ka ar grūtībām. Es no sākuma nesapratu, ar kādām grūtībām? Jo armijas 500 tonnas man neko nemainīja, es varēju no tā atteikties, bet tikai nākamajā dienā, kad man piezvanīja tā laika iekšlietu ministrs, kurš tikko bija atgriezies no brokastīm ar premjeru, kurš katru pirmdienu bija iemanījies brokastot ar visiem saviem ministriem MK.

Tad ministrs man arī pateica, ka man jāsāk žāvēt sausiņi, jo mani likšot cietumā. Šo brokastu laikā Andris esot pieprasījis, lai to Krūmiņu ieliek cietumā, uz ko ministrs viņam atbildējis: par taviem, Andri, nedarbiem, man ir daudz vairāk informācijas, un tad jūs abi varēsiet kopā sēdēt. Izrādījās, ka Andrim piederēja vai nu visas vai daļa kapitāldaļu Ziemeļu naftā, kas arī piedalījās konkursā un gribēja vinnēt šo iepirkumu. Paldies dievam, ka ministrs bija mans draugs, un viņš ir drosmīgākais un godīgākais cilvēks, kuru es pazīstu. Viņš varēja atļauties pateikt Andrim pretī. Viņš bija godīgs un nesavtīgs – mans draugs.

Man, firmai Man-Tess, 1998. gadā bija apstiprināts projekts ar visām instancēm Rīgas Brīvostā, Rīgas Domē par terminālu būvi Kundziņsalā. Lai mazinātu gaisa piesārņojumu Tvaika ielā, es biju nolēmis visus kuģus iekraut pie Daugavas, uzbūvēt estakādi un kraut vagonus ārā, uzbūvēt rezervuāru parku, lai mazinātu Tvaiku ielas gaisa piesārņojumu, 1998. gadā visi projekti bija saskaņoti un sadalīti divās daļās: 1. daļā man atļāva būvēt 250m garu piestātni un 2 km garu cauruļvadu sistēmu, kas gāja no Tvaiku ielas termināla uz piestātni Kundziņsalā. Plus bija prasība man saskaņot vides novērtējumu, kas prasīja man 1 gadu un 100 000 LVL. Kamēr tika būvēti šie objekti, uztaisījām vides novērtējumu, kas bija pozitīvs, un 2000. gadu sākumā man vajadzēja apstiprināt pārējo projektu, kas bija jau iepriekš saskaņots, bija panākta vienošanās ar Leonīdu Loginovu, Rīgas mēru Gundaru Bojāru, bija visas atļaujas no ugunsdzēsējiem, Vides pārvaldes un pārējām institūcijām.

Trīs dienas pirms balsojuma man piezvanīja Loginovs un pateica, ka balsojums var būt negatīvs, lai es ātri braucu uz tikšanos. Tikšanās laikā es uzzināju, ka E., toreizējās Rīgas Domes Attīstības departamenta (…), paprasīja Loginovam, lai iekasē no manis divus miljonus dolāru kukuli, ja es gribu būvēt terminālu Kundziņsalā. Loginovs ieteica man aprunāties ar Bārdu, kā toreiz sauca Andri, jo E. bija tikai kasieris. Es nekavējoties sazvanījos ar savu skolas draugu Juri Savicki, kas ir Iteras prezidents, un tikāmies. Sarunā piedalījās arī viņa kompanjons Ainārs Gulbis. Lūdzu viņu atbalstu. Lai viņi parunā ar Andri, ka es tos divus miljonus samaksāšu, kad tas termināls būs uzbūvēts un kad es sākšu kraut naftas produktus. Es biju ar mieru pat uzrakstīt parādzīmi. Man bija sakrāta nauda termināla būvei, daļa kredītā saņemta. Juris ar Aināru pateica: labāk iedod uzreiz, mēs Andri pazīstam. Bet es nevarēju pārkāpt pāri saviem principiem. Es dzīvoju po poņatijam. Es neesmu lohs.

Vēl viena epizode. Es nevaru iedomāties, ka vilkam dotu sargāt aitas. Bet tieši tā notika, E. ielika par finanšu ministru, kur viņam pakļautībā bija gan finanšu policija, gan muita. Bez šaubām E. ir tikai asiņains ķēdes suns savam saimniekam, un šīs pāris epizodes ir tikai no manas puses, bet ir daudz citu momentu, piemēram, airBaltic lieta, digitālā lieta un virkne uzņēmumu par kuriem nemaz negribu runāt, jo pilna prese par to ir bijusi.

Vai gadījums, kas saistīts ar VID ēku. Es sarunājos ar izmeklētājiem un cietušajiem, kad pēc būtības arī izkristalizējās kaut kāda loģiska aina: cilvēks nopirka ap 35 ha zemes par vairāk nekā 300 000 dolāru un pārdeva krievu miljardierim. Lietā figurēja 500 000 kukulis, ko Janita nodeva Pēterim Strancim un Vilnim Štramam, kuri savukārt atdeva Edmundam. Dalījums sekojošs: Strancim - 25 000 USD, Štramam - 25 000 USD, Edmundam - 45 000 USD un Janitam – 5000 USD, pārējie 400 000 USD - Andrim. Kad KNAB arestēja Janitu, Štramu un Stranci, tad Janita visu izstāstīja. Pie Edmunda pat bija kratīšana un seifā atrada 45 000 USD it kā par pārdoto traktoru, kura viņam nekad nav bijis. Viņš ātri uzrakstīju atlūgumu un nozuda no ienesīgā amata. Viņš reāli varēja atrasties cietumā, bet diemžēl cietumā atkal tika tikai mazās zivteles. Tāds ir Andra rokraksts – podstavitj kādi citu mazāku zivteli, lai viņš un viņa cilvēki paliktu savos amatos.

Bez šaubām, ka vislielākais pļaujas laiks, Andra grupējumam sākas tad, kad Andris Grūtups, arī viņa cīņas suns, kurš ar kāju varēja atspert visas durvis prokuratūrās, tiesās, kopā ar savu kolēģi Kokali salabināja Aivaru un Andri, pēc tam viņiem pievienojās arī Ainārs. Un tā viņi trijatā pļāva to, kas vēl nebija nopļauts. Viņi neko neradīja! Viņi izmantoja Latvijas valsti, lai iegūtu bagātību sev, padarot tautu nabadzīgu. Ko viņi ir uzbūvējuši Latvijas valstij? Pilnīgi neko!

Tad Aivars… Kā tikai viņš nav saukts - par Napoleonu, Hūti, Hercogu, bet manā skatījumā viņš ir vienkārši bandīts, kurš kā jau bijušais kompartijas sekretārs bija iekundējies juku laikos Ventspilī par mēru, kura bija Latvijas tranzīta zelta ādere. Tika pārkrauta nafta, kālija sāls un daudz citas tranzīta kravas. Ventspilij bija labas attiecības ar Krieviju, un to visu 25 gadu laikā viņš prata pazaudēt. No sākuma naftu, pēc tam kāliju, un tagad Krievija paziņojusi, ka pārtrauks kraut visus naftas produktus. Ja mēs ieskatāmies Man-Tess salīdzinājumā ar Ventspili, tad Man-Tess bija 100 tūkstošu tonnu naftas termināls, un gada pārkraušanas apjoms bija 1,5 miljoni tonnu. Ventspilī ir 1 miljona tonnas rezervuāru parks, kur viņi varēja pārkraut 150 miljonus tonnu naftas produktu. Ventspilī vēl ir viena liela priekšrocība, Ventspilij kopā ar Krieviju pieder kompānija LatRosTrans. Šai kompānijai pieder zemes gabals, kas nāk no Krievijas robežas līdz Ventspilij un kur ir izbūvētas cauruļvadu sistēmas naftai un gaišajiem naftas produktiem.

Varbūt, ja šis cilvēks būtu nedaudz garāka auguma un redzētu nedaudz tālāk, nekā viņš redz, tad es esmu 99% pārliecināts, ka Krievija nebūtu attīstījusi Pēterburgā savu terminālu, bet krievi būtu pa šo zemi laiduši vēl 3 trubas un, iespējams, arī gāzes truba NordStream ietu caur Krieviju uz Ventspili un tālāk uz Vāciju un Eiropu. Un tad tiešām viņš būtu Hercogs un tad arī viņa nauda – vents - būtu citā vērtē. Toreiz, kad mēs sēdējām pie viena galda, Indriksons Guntis, es, Juris Šabašovs teicām viņam - pārdodam 33% krieviem, jo viņiem ir produkts, un Šabašovs vispār piedāvāja uzdāvināt krieviem Ventspils Naftu, nosakot, ka par katru pārkrauto tonnu, ko krauj un turpmāk arī kraus, maksā 1$ šai kompānijai. Bet cilvēks, kurš ir pieradis rāpot, viņš nevar lidot!

Bet lielākā nelaime ir tā, ka, lai pats kļūtu bagāts, un tāds viņš arī ir, bagātākais cilvēks valstī, pārējo iedzīvotāju slāni ir iedzinis nabadzībā. un man te 100% jāpiekrīt Viļa Krištopana teicienam, ka mēs dzīvojam muļķu zemē, jo Lembergam uz šo brīdi ir augstākais sabiedrības popularitātes reitings Latvijā – bet varbūt viņš to ir nopircis?!?

Šodien neviens no tiesībsargājošās institūcijām neķersies viņam klāt, jo visas šīs iestādes ir vēlētas. Maizīša gadījums to ir pierādījis, un gan jau arī Ērikam Kalnmeieram ir vēlēšanās būt pārvēlētam. Visi publiski aptaujātie atzina, ka balsos par Maizīti, bet kaut kā faktā tas neparādījās. Tas viss tikai parāda, kāda tā Saeima ir, skaļi saka, ka balsos par vienu, bet čemodāns ar naudu no Aivara situāciju atrisina viņam labvēlīgā gultnē.

Tad, kad notika balsojums par Saeimas atlaišanu, jo tautai bija pieriebusies šo trīs A darbošanās, kur viss bija vienos vārtos – viņu makos, Zatlers nebija tik gatavs kā savā laikā Kārlis Ulmanis, kuram bija komanda, kura spēja pārņemt vadību. Droši vien nebija ne laika, ne zināšanu, kas ļāva redzēt Latvijas perspektīvas. Un tiešām trīs A bija pietiekami daudz naudas un kā astoņkājim bija visi taustekļi ielaisti iekšā visos procesos un institūcijās.

Pēc izglītības Andris ir lauksaimniecības universitātes absolvents, un tai vietā, lai domātu par lauksaimniecību, viņš visu sagrāva. Bija izaugusi jauna zaglēnu Aivaram, politiķi Vienotības paspārnē, kas pārņēma jau iemītās takas un stafeti. Jo arī Lembergam katrā politiskajā partijā ir savi aģenti, jo viņš saprata, ka nevajag sponsorēt partijas, bet gan konkrētus politiķus. Saskaņā viņam ir sens draugs Urbanovičs Jānis, ar kuru vēl es cīnījos Uzbekistānā par kokvilnu, un paldies Ulmanim un Krištopanam, ka kokvilnu vinnēju es, nevis Ventspils. Tāpat tikai sakarā ar Ventspils Naftas privatizāciju, pateicoties Lembergam par premjerministru kļuva Gundars Krasts, kura uzdevums bija parakstīt pēdējos privatizācijas dokumentu, un pēc tam kā vienreizlietojamo prezervatīvu viņu izmeta ārā.

Mums te Latvijā nav ne naftas, ne gāzes, ne zelta, mums ir mūsu bagātība – koki, strādīga tauta un viena no mūsu lielākajām bagātībām - ģeogrāfiskais stāvoklis. Mūsu valdošajiem politiķiem, lai uzlabotu situāciju Latvijā, visvieglākais ir pacelt nodokļus, lai sabalansētu budžetu, lai būtu ko maksāt gan skolotājiem, gan medicīnas personālam, gan pensionāriem gan policistiem. Tomēr pirmais, kas būtu jāizdara, būtu jāsakārto VID. Jāatrod cilvēks - godīgs, gudrs, kuram ir viens uzdevums - jāsekmē finanšu ieplūšana valsts kasē, un es domāju, ka tādu cilvēku Latvijā ir daudz. Nedrīkst meklēt pakļautu cilvēku, ne velti Aivars atbalsta Streļčenoku šobrīd KNABā.

Mums ir vislielākās un labākās ostas salīdzinājumā ar kaimiņiem, Lietuvu un Igauniju, bet mums ir nelaime, ka mums nav tranzīta asociācijas prezidents, nē, nu, viņš ir – Aivars, bet tā vietā, lai viņš konkurētu ar lietuviešiem, igauņiem un somiem, viņš konkurē ar Rīgu un Liepāju.

Cik ilgi šie divi cilvēki valdīs Latvijā? Nezinu. Es neesmu pilnvarots viņus tiesāt, bet viņi ir tie, kas izmanto savus ielikteņus varas koridoros, ko sauc par ierēdņiem, kas dara visu, lai viņiem izpatiktu, veicināja ne pārāk veselīgu biznesa vidi uzņēmējiem. Pateicoties viņiem, visi mani projekti no 2000. līdz 2008. gadam tika pieklājīgi atteikti, un man, kurš bija ar mieru attīstīt uzņēmējdarbību un radīt darbavietas, nekas cits neatlika kā pārdot un aizbraukt. Es zinu vēl uzņēmējus, kuri tika pazemoti un kuri nevarēja attīstīt savu biznesu, bet, lai varētu attīstītu savu biznesu, viņiem bija jāšķiras no 30-60% savu uzņēmumu kapitāldaļu. Cik ilgi tas turpināsies?!”

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Svētdena 09 Oktobris 2016, 19:20

Neticami, bet laikam pamazām sāk pielekt, ka būs Dibens poļubomu Vīpsnā
...bet nu...labāk vēlāk, nekā nekad
šahistei laiks pamēģināt dambreti...bet šaurā lokā Wink

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 10 Oktobris 2016, 18:21

Kasjauns lv, laikam valdības uzdevumā dod padomus proletariātam

...acīmredzot, lai vairāk atliek naudas
Latvijas Loto azartspēlēm, Sadales Tīkla piesieto nosūcēju kartelim,
Auto ekspluatācijas un Nekustamā īpašuma nodokļa iegādes iespējām Vīpsnā

...un ja nepietiks - vienmēr neaizmirstiet par ērtu, vienkāršu un draudzīgu aizņēmumu
...piemēram no 4finance grupas n tajiem kantorīšiem Super

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  u154 on Trešdiena 12 Oktobris 2016, 08:11

Godzemes ķoniņienei piespriests administratīvais arests

Cerams, pie reizes tad arī to psihiatrisko ekspertīzi izveiks..

u154

Sagittarius Number of posts : 1157
Foruma reputācija : 4663
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 12 Oktobris 2016, 09:39

u154 rakstīja:Godzemes ķoniņienei piespriests administratīvais arests

Cerams, pie reizes tad arī to psihiatrisko ekspertīzi izveiks..

''atvadu runa nācijai'' smiekliņš

manuprāt, pietiktu ar to ka viņai atslēgtu internetu! smiekliņš

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 12 Oktobris 2016, 18:33

Par Jūlija Krūmiņa piedzīvojumiem runājot...

Samērā amizanti vērot visas piesauktās personas,
sākot no ''idiotiem'',

''krastiņiem'', ''bārdām''

un beidzot ar ''meiteni-tiesnesi'',

kas citkārt sen jau tekstu autoru būtu 10x iesūdzējušas
par goda, cieņas_n_shit aizskāršanu tiesā...

šobrīd nez kāpēc izvēlas tikai publiskajā telpā skaļi klaigāt,
ka tā ir fikcija, Jūlijs blefo, Jūlijs neatcerās,
Jūlijs izdomā...murgi...

Savdabīgi, ne? Orakuls Priecigs

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 17 Oktobris 2016, 19:04

Štrunts par lauku klimpu lauku tirgū....

bet šis gan ir interesanti :

Kas notika ar podu sieviešu tualetē?

Klubā, protams, atrodas arī novērošanas kameras.
Tā saimnieki jau izpētījuši visu attiecīgajā vakarā safilmēto un nav atraduši neko,
kas liecinātu par kaut nelielu saķeršanos kluba telpās, kur nu vēl tik vērienīgu kautiņu.

Toties, izskatot materiālus un liecības no zīmīgās piektdienas nakts, atklājies kāds cits nelāgs fakts –
Violeta reibuma dullumā salauzusi podu sieviešu tualetē.

Jēkabpils klubā iekš WC arī web kameras? EMO

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pele on Pirmdiena 17 Oktobris 2016, 19:20

Orākuls rakstīja:Štrunts par lauku klimpu lauku tirgū....

bet šis gan ir interesanti :

Kas notika ar podu sieviešu tualetē?

Klubā, protams, atrodas arī novērošanas kameras.
Tā saimnieki jau izpētījuši visu attiecīgajā vakarā safilmēto un nav atraduši neko,
kas liecinātu par kaut nelielu saķeršanos kluba telpās, kur nu vēl tik vērienīgu kautiņu.

Toties, izskatot materiālus un liecības no zīmīgās piektdienas nakts, atklājies kāds cits nelāgs fakts –
Violeta reibuma dullumā salauzusi podu sieviešu tualetē.

Jēkabpils klubā iekš WC arī web kameras? EMO
Gan jau tur tās kameras ir obligātais minimums, lai kluba īpašnieki neiebrauktu zaudējumos regulāri mainot santehniku pēc kautiņiem un neadekvātiem klientiem EMO

Pele
Admin

Gemini Number of posts : 6774
Foruma reputācija : 85755
Dzīvesvieta : Imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 18 Oktobris 2016, 21:03

Interesanti, ar ko beigsies šī paraugprāva?
Citkārt tiesa bremzē gadiem, līdz noilgums to pieveic.
Šeit gan naski! Vīpsnā

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 20 Oktobris 2016, 11:08

Kur bija tie brēcēji, kas teica ka skolotājiem jāstrādā par minimālo algu?
...vēl pretī trūkst darāmā apjoms par šīm summām Vīpsnā
..un pašvaldību iesaiste...ja tāda ir.

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 24 Oktobris 2016, 10:40

Diemžēl pavisam cita aina ir, kad paskatāmies uz atbildēm par to,
vai kādreiz esat lielveikalā vai tirgū vaicājis pārdevējam par cūkgaļas izcelsmes valsti.
Gandrīz puse aptaujāto iedzīvotāju šo jautājumu nav uzdevuši ne reizi.

Un kāda jēga uzdot banāli stulbus jautājumus? Kas no tā mainīsies?

Vai no tā, piemēram rimi, jūlijā pēkšņi parādīsies tikai Latvijas gurķi/tomāti?
Vai piemēram tagad - Valmieras cietais siers:

visu laiku bija, bet tagad nav
vari prasīt cik vēlies
pārdevējas, iespējams pat nerubī, ka tā ir politika !
(Valdemāra rimi)

politika - no viņu stājas strādāt par zemu algu
politika - lielveikalam diktēt nosacījumus ražtājam/piegādātājam
politika - valdībā kādam, merkantīla labuma dēļ ''neprast'' rīkoties ar likumdošanu/svirām ''imports/eksports''

tam nav nozīmes, vai es vispār gribu Latvijas preces
man ir jāpērk tas, kas jāpērk Vīpsnā

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 26 Oktobris 2016, 10:17

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 26 Oktobris 2016, 20:41

Kā domājat?
Uz Daugavpils lokomotīvēm izvilks nākošo džekpotu?
Nu tur...Rungainis un visi spēlētāji no Saeimas?

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 27 Oktobris 2016, 10:38

Tieši pretēji - nākamgad visi, neatkarīgi no tā,
vai auto ir divus vai 22 gadus vecs, liels vai mazs, nodoklī maksās vairāk,
jo, lai gan aprēķina kārtība nemainās, esošās likmes plānots palielināt par 7,4%.
Tieši par tik Latvijā kopš 2010. gada esot pieaugušas patēriņa cenas, uzsver SM

Ko es tikko izlasīju? Shocked Shocked Shocked

Kāds tam vispār sakars? Nejēga What a Face

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 02 Novembris 2016, 19:24

Paskat, kā biedrs Iļja Gerčikovs skaidrā latviešu valodā mauc pa visiem nacionālajiem medijiem! Kruta!

Piemēram, Latvijas avīzē parādās retorika - ''Kas izglābs Dzintaru?"

scratch

Ideja

Bet varbūt Iļjam vienkārši nopirkt šo grāmatu:

?

Tur viss ir pa īstam! Tur rakstīts kā vajag!

...es taču ceru, ka Latvijas proletariātu administratīvā korpusa uzraudzibā nebūs mānījuši...

Vīpsnā

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Sestdiena 05 Novembris 2016, 14:51

Ķīnas puse saprot, ka Rīgas vilciens var tikt izmantots kravu tālākai transportēšanai un distribūcijai Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs, kā arī Krievijā un Baltkrievijā. «Ceram, ka šīs būs veiksmīgs projekts,» sacīja Jivu vicemērs, piebilstot, ka maršruta rādītāji vēl jāanalizē un kopīgiem spēkiem jāatrod vairāk preču.

Tātad atkal ir runa par IMPORTU!

Kur Dienas Bizness te saskata ''ekonomisku pamatojumu''? Priecigs
Jeb ''ekonomiskais pamatojums'' ir par labu Ķīnai
un pāris liekēžiem/starpniekiem/bezmugurkaulniekiem no LV puses? Smile

Man kaut kā naivi utopiski gribētos lasīt par ko tādu;
kā tiek veicināta ražošana/eksports pašiem.
Un par eksporta pārsvara veicināšanu pār importu.

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 14 Novembris 2016, 21:29

Izvēlies maucīgās karotītes - jeb karotītes, kuras pārdevās study

Tikmēr tūdaliņi tik bliež ''startapus'' un lūkojoties horoskopā gaida ''Latvijas nokiju un skaipu'' smiekliņš

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 27 no 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics