Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Filmas, kuras jānoskatās!

Lapa 12 no 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 12 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins on Sestdiena 05 Septembris 2015, 16:41

Avengers: Age Of Ultron (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2395427/
8/10.

Viens no pēdējiem Marvel komiksiem, "Atriebēju" jaunākais laidiens...
Saturu atstāstīt ir diezgan bezjēdzīgi - labais uzvar ļauno, nāk klāt jauni Super-varoņi, ļauno lomā interneta radītas programmas - gana mūsdienīgi, jāsaka...
Vai man patika? - gan Jā!, gan Nē... fantastiski efekti, kā parasti. Salikts viss kopā gana smuki, gan montāžas, gan režijas jomā.
Kas man pietrūka... man gribētos vairāk Dvēseliskuma. Jā!, arī šāda satura filmā... pēdējā laikā skatoties līdzīgus darbus mani nepamet sajūta, ka es skatos kāda spēlētu interneta dator-spēli. Diemžēl.
Bet taču!, ir man mājās fantastiski komiksi, kuri mani arī emocionāli paķer - Snaidera "Watchmen", piemēram.
Aij... nu labi. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk... Un skatīšos, jau gaidu arī jaunāko "Kapteini Ameriku", gaidīšu nākamos "Atriebējus".
Par spīti visam augstāk pateiktajam, nespēju darbam arī ielikt zemāk par 8 no 10. Kvalitāte!, draugi. Kopējā filmas kvalitāte.

Taurus Number of posts : 7726
Foruma reputācija : 20537

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 16 Septembris 2015, 12:54

The Sugarland Express (1974)
http://www.imdb.com/title/tt0072226/
7/10.

Stīvena Spīlberga pirmais kinodarbs (nākamais seko "mega" slavenais "Jaws"Wink. Tāds kā... pakaļdzīšanās, road movie gabals. Agrāk tiesāts pāris nolaupītā policijas autiņā ar ķīlnieku dodas uz Sugarland, lai atgūtu viņiem atņemto 2-gadīgo bērnu. Stāsts balstīts it kā uz patiesiem notikumiem - es gan pēc tam wiki atradu daudz nesakritību, bet tas jau normāli... kā nekā, mākslas filma. Spīlbergs ir arī viens no stāsta, scenārija autoriem.
Kopumā filma patika, viņa "Duel" (tā ir viņa TV filma pirms šī darba, tiesa gan - vēlāk palaista arī uz Lielajiem ekrāniem) gan likās labāka...
Saskatīju veselīgu ironiju par ASV sabiedrību, kad vienam nolaupītam autiņam seko gandrīz vai 50-it citas policijas ekipāžas (pilnībā pietiktu ar 2-3gab), pēc tam pieslēdzas tautas masas, apjūsmotāji, fani - kuriem ikdienā nav ko darīt un var dien-dienā ar autiņiem sekot līdzi noziedzniekiem... utt.
Vēstures pikselis.

Ghost Busters (1984)
http://www.imdb.com/title/tt0087332/
6/10.

Leģendāra Ivan Reitman komēdija, par spoku izdzinējiem Smile Mūsdienu skatījumā - naivi... efekti - pabaisi. Bet nu!, 1984-tais gads, viss saprotams.
Un kādi aktieri! - Bill Murray, Dan Aykroyd un Harold Ramis (abi arī scenārija autori), Sigourney Weaver u.c.
Jancīga komēdija... humors vietām pablāvs, laikam jau atkal teikšu - vēstures pikselis.
Interesanti, ka 2016-tā gada vasarā gaidāms filmas remake.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 16 Septembris 2015, 12:57

American Ultra (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3316948/
8/10.

Spiegu gabals. Tāds... asiņains!, samērā nežēlīgs - tendēts nevis uz 007 vai Kingsman Secret Service faniem, vairāk tā kā uz Džeisona Borna cienītājiem - nav nekas tur glamūrīgs (uzvalciņos!), vnk jaunieši - specaģenti...
Jesse Eisenberg, Kristen Stewart - abi lomās perfekti iederas, tēlojums arī likās... tīri cienījams.
Režisors - Nima Nourizadeh, irānietis... pirms šī darba viņš ir režisējis "Project X".
Patika Smile Vakarā biju jau samērā saguris, domāju - uzlikšu fonā... bet paliku piekalts pie ekrāna uz visām 95min, ne acis atraut. Šo es saucu par Labu izklaidi.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Trešdiena 16 Septembris 2015, 12:58

Melvins rakstīja:American Ultra (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3316948/
8/10.

Spiegu gabals. Tāds... asiņains!, samērā nežēlīgs - tendēts nevis uz 007 vai Kingsman Secret Service faniem, vairāk tā kā uz Džeisona Borna cienītājiem - nav nekas tur glamūrīgs (uzvalciņos!), vnk jaunieši - specaģenti...
Jesse Eisenberg, Kristen Stewart - abi lomās perfekti iederas, tēlojums arī likās... tīri cienījams.
Režisors - Nima Nourizadeh, irānietis... pirms šī darba viņš ir režisējis "Project X".
Patika Smile Vakarā biju jau samērā saguris, domāju - uzlikšu fonā... bet paliku piekalts pie ekrāna uz visām 95min, ne acis atraut. Šo es saucu par Labu izklaidi.
Noskatījos 2/3 - apnika.
Izslēdzu HVZ

Admin

Number of posts : 39400
Foruma reputācija : 89108
Dzīvesvieta : Paradīze

Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Pirmdiena 21 Septembris 2015, 22:10

Vai atceraties, ka lai izmainītu pasauli ir jāsāk pašam ar sevi?

Kāpēc es to saku?
Da vienkārši tāpat - patīk man šī ideja un no tās es neatkāpšos vairs Smile

Sauksim to par priekšvārdu...

Tomorrowland

Pakaļvārds varētu būt tāds;

šī filma ir labi uzņemta no tāda viedokļa, ka der samērā plašai skatītāju auditorijai.
Sīkajiem par prieku specefekti un asociācijas ar supervaroņiem,
pieaugušajiem pa šādai tādai vērtīgai atziņai tekstu saturā.

Vai skatīties?
Ja izvēle ir garlaicība - noteikti nav sliktākais variants Priecigs

Kas man nepatika un dara uzmanīgu - ir šis :

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 12 708px-Tesla_Motors_logo.svg

Rodas sajūta, ka uz Nikola Teslas vārda uzbūvētā autoindustrija un uzņēmums,
neskatoties uz filmā sludinātajām un vērtībām, atkal kāpj uz tā paša grābekļa -
veidojot reklāmas kampaņu - līdzigu McDonalds vai CocaCola.

Lai nu tā būtu, ka es kļūdos un man vienam...žīdam...
tas ''T'' burtiņš uz nozīmītēm aizdomīgs izlikās... Vīpsnā

Orakuls

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 23 Septembris 2015, 13:06

Aloha (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1243974/
8/10.

Cameron Crowe jaunākais darbs. Patiesībā... esmu LIELS viņa cienītājs - viņa gabali vnm ir bezgala emocionāli un sirsnīgi Smile Tāds bija arī šis!, viņš ir ne tikai režisors, bet arī scenārija autors.
Šoreiz - vnk cilvēciska filma par attiecībām. Kā parasti, laba mūzika, viss salikts kopā skaisti. Pie beigām viena aina izraisīja acu kaktiņā asaru.
Priecēja aktierdarbi, sākot no Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, un beidzot ar John Krasinski un Bill Murray nelielās lomās.
Vai šī būtu labākā Cameron Crowe filma?, nez... man citi viņa darbi ir mīļāki. Par pie ekrāna pavadīto laiku gan šoreiz būtu grēks sūdzēties - ir vērts. Ir vērts. Patika Smile

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Trešdiena 23 Septembris 2015, 13:11

Arī noskatījos. Neuzskatīju par ievērības cienīgu lai kaut ko pateiktu šajā tēmā.
Ja man prasītu - laikam nerekomendētu skatīties Priecigs

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 23 Septembris 2015, 13:16

Rushmore (1998)
http://www.imdb.com/title/tt0128445/
8/10.

Viens no Wes Anderson agrīnajiem darbiem - nebiju šo skatījis. Patiesībā... bez pārsteigumiem - ierastais Wes Anderson stils, kārtējais nepieradinātais stāsts par Pasaules dīvaiņiem, kādi mēs esam visi Smile
Karaliskā Tanenbaumu ģimene, Stīva Zisū ūdenspasaule, Moonrise Kingdom, The Grand Budapest Hotel - noteikti ir izteiksmīgāki viņa darbi, bet tas tikai tāpēc, ka viņš gadu laikā ir šo visu "savu stiliņu" pilnveidojis un vairāk izkopis.
Gabals viennozīmīgi nav slikts. Wes Anderson cienītājiem obligāts skatām-materiāls. Scenāriju sarakstījis pats Wes kopā ar Owen Wilson, kurš pats aktiera lomā te neparādās (te gan skatāms viņa brālis, Luke Wilson).
Bill Murray jau Wes darbos ir neatņemama sastāvdaļa, šeit vairāk gribētos uzteikt Jason Schwartzman - manuprāt viena no viņa izteiksmīgākajām lomām.
Patika Smile

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 23 Septembris 2015, 13:19

Orākuls rakstīja:Arī noskatījos. Neuzskatīju par ievērības cienīgu lai kaut ko pateiktu šajā tēmā.
Ja man prasītu - laikam nerekomendētu skatīties Priecigs

Nu... atkal jau, gaumes lieta Smile
Man Cameron Crowe darbi īpaši mīļi - Almost Famous, Vanilla Sky, Jerry Maguire, Singles, tās man liekas Izcilas filmas.

Jā. Šī nebija no tām spilgtākajām, bet arī ne slikta... Man patika Smile

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 23 Septembris 2015, 13:29

Coffy (1973)
http://www.imdb.com/title/tt0069897/
7/10.

Tāds... diezgan trash'īgs atriebības grāvējs, daudz seksisma. Filma skaitās klasika, 70-to gadu kulta gabals, liekams blakus 74-tā gada "Foxy Brown" filmai. Šis ir tā saucamais "blaxploitation" žanrs. Galvenā filmas varone - Pam Grier.
Vai patika?... nez... vairāk jau - vēstures pikselis. Noskatījos, jau aizmirsu.
Katrā ziņā... ir interesanti saprast, no kurienes "kājas aug" Tarantino filmai "Jackie Brown" Smile

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 12 Coffy

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 25 Septembris 2015, 11:24

Orākuls rakstīja:
Tomorrowland

Vai skatīties?
Ja izvēle ir garlaicība - noteikti nav sliktākais variants Priecigs

http://www.imdb.com/title/tt1964418/
Rītdienas zeme, kura eksistē kādā paralēlā realitātē...
Priekš manis viss tas kopā sakombinētais likās par naivu - te viennozīmīgi būs pie vainas, ka tas ir Walt Disney kompānijas ražojums.
Principā tā ir iedomāta kā ģimenes filma - gan 10-gadīgam, gan pieaugušajam skatītājam. Tādejādi sanācis ir "ne šis - ne tas". Manipulācija ar masveida skatītāju - naudas spēle, finansiālā/peļņas jomā.
Ko varu uzteikt - specefektus un samērā Labi radīto nākotnes vizuālo pasauli. Te gan jāsaka, cik atceros no pieredzes - Disnejam nauda ir. Un lai viss filmā izdotos, tā netiek žēlota... ieskaitot masīvās reklāmas kampaņas.
Klūnijs?, Džordžs - te vairāk, lai piesaistītu auditoriju. Dižu aktierdarbu te nav.
Režisors - Brad Bird, Disneja studijas veterāns ar "Lielo burtu", viņa kontā The Incredibles, Ratatouille animācijas darbi, arī viens Mission Impossible darbs.
Vai patika?, par bērnišķīgu. No otras puses, darbs Liels - būtu tāpat kaut kad viņu skatījis Smile
Mani 6 no 10.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Svētdena 04 Oktobris 2015, 12:29

Daudzsēriju mākslas filma Vangelia

Noskatījos - patika.
Ļoti daudz vērtīgu atziņu un interesants ekranizējums Vangas dzīves stāstam Priecigs

Viss pieejams youtube.

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 08 Oktobris 2015, 13:45

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2381249/
8/10.

Spiegu gabals. Ethan Hunt ir atgriezies, lai cīnītos ar noziedzīgu sindikātu...
Kaut kā, šoreiz nav vēlmes sajūsmā spiegt, vai teikt - uh!, un ah! Jā!, man patika Smile Bet manuprāt šis seriāla laidiens tā kā vairāk velk uz tradicionālā 007 pusi. Ir mazāk humora, jancīgu momentu, nekā 4-jā (iepriekšējā) daļā... Tas nedaudz skumji - nu negribētos man, lai visas "spiegu filmas" būtu vienādas, negribētos... Tāpēc jau ir Džeisons Borns, Ītans Hants un... Džeims Bonds!
Citādi skatīto apsverot - viss te ir kvalitatīvi, pietiekami aizraujoši, ieskaitot scenāriju un grautiņu ainas.
Tagad jāskrien skatīt "Spectre", jaunais Bonda laidiens Smile

San Andreas (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2126355/
6/10.

Katastrofu gabals... milzīga zemestrīce sagrauj dambjus, ceļus, vai veselu pilsētu ar debesskrāpjiem. Tam pa vidu glābējs (Dwayne Johnson), kuram pašlaik ģimene ir uz iziršanas robežas (tā teikt, romantiskā/drāmas līnija filmā) - viņš cenšas izglābt savu 2 pusi, meitu no visapkārt valdošās katastrofas.
Efekti filmai jau nu... grandiozi Smile Par to arī šo darbu var uzteikt, savukārt scenārijs - visas šīs drāmas atspoguļojums, diemžēl ir "baltiem diegiem šūts". Radās sajūta... ka mani uzskata par muļķi, kā skatītāju.
Kāpēc ir jāglābj vien 2 cilvēki?, bet neviens cits. Tas pats ar efektiem... virspusēji jau viss grūst smuki, bet kad pēc tam pa izpostīto pilsētu var mierīgi pabraukāties ar gumijas laiveli nevienam dzelzim neuzduroties - nu vai zinies! smiekliņš
Tas pats ar daudzām autiņu, tiltu sagrūšanas ainām - vairāk pie fona vajadzēja piedomāt, vairāk...
Savādāk jau, laikam priekš Vasaras grāvēja - normāli.
Otrreiz gan šo filmu diez vai kādreiz skatīšos.

Pixels (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2120120/
6/10.

Absurdā komēdija Smile Citplanētieši saņem 82-ā gada "arcade" paveida spēļu vēstījumu un ierodas iekarot zemi - izmantojot to gadu spēļu algoritmus... Atklāti sakot - dumi! Priecigs Bet vietām tas viss process tiek izspēlēts, apspēlēts tik nopietni?, ka gribot negribot - Tu vietām vnk smejies... smejies par bildē notiekošo absurdu. Un tā šis arī ir domāts!
Uz ielām esošs milzīgs pikseļots Packman's, kuru cenšas noķert 4-as Mini Cooper automašīnas. Nu...smiekliņš smiekliņš smiekliņš
Filmu gan ir veidojuši vairāk/vai mazāk jau pieredzējuši profesionāļi komēdiju žanra jomā. Režisors ir Chris Columbus (Home Alone, Mrs. Doubtfire u.c.). Lomās Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan u.c.
Nepatika - neteikšu... Tīri labi, vnk izklaidei Smile

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  u154 on Ceturtdiena 08 Oktobris 2015, 20:53

Aizraujoša, uz patiesiem notikumiem balstīta piedzīvojumu filma! šura Vakar noskatījos Super

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

Sagittarius Number of posts : 1336
Foruma reputācija : 5934
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 08 Oktobris 2015, 21:11

u154 rakstīja:Aizraujoša, uz patiesiem notikumiem balstīta piedzīvojumu filma!  šura Vakar noskatījos Super

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

O jā! Smile
The Martian (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3659388/
Šo es patiešām gaidu, vēlos redzēt... vēl jo vairāk, par cik šīs filmas režisors ir Ridley Scott - tas priekšs manis ir sava veida "kvalitātes zīmols".

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  u154 on Ceturtdiena 08 Oktobris 2015, 21:19

Melvins rakstīja:
u154 rakstīja:Aizraujoša, uz patiesiem notikumiem balstīta piedzīvojumu filma!  šura Vakar noskatījos Super

O jā! Smile
The Martian (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3659388/
Šo es patiešām gaidu, vēlos redzēt... vēl jo vairāk, par cik šīs filmas režisors ir Ridley Scott - tas priekšs manis ir sava veida "kvalitātes zīmols".

Ja godīgi, tad gara, garlaicīga sausiņu fantāzija...

Sagittarius Number of posts : 1336
Foruma reputācija : 5934
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Sestdiena 10 Oktobris 2015, 01:20

Every Thing Will Be Fine (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1707380/
8/10.

Wim Wenders jaunākais darbs. Drāma, stāsts par dzīvē sastapto cilvēku mijiedarbību. Par 1 sekundē notikušiem notikumiem, kuri uz Tevi atstāj nospiedumu visas Tavas apzinīgās eksistences garumā, nepametot Tavu apziņu – kā rēgi… Nekas uz šīs Pasaules nenotiek tāpat – šo vienmēr vajag atcerēties. Visi mēs esam mazi „smilšu graudi” uz šīs Pasaules, trinamies, mijiedarbojamies, reizēm ejam bojā… bet beigu beigās – „Viss taču būs labi”, vai ne?

Izstāstītais stāsts ir mierīgs kā upe, atspoguļots vairāk kā 10 gadu garumā. Skaties, skaties, vienu brīdi liekas – ikdienas dzīve, bet arī ne gluži… Līdzīgas sajūtas mani piemeklēja skatoties 2008-tā gada iepriekšējo Wenders Liel-filmu „Palermo Shooting”, stāsts notiek!, bet kaut kā… smalki. Tas vienmēr tomēr ir samērā savdabīgs stāsts! Vims pēdējā laikā saviem stāstiem pamanās pa vidu iepīt terminu „nāve”. Režisors nenoliedzami vairs nav „tik ass”, kā savos iepriekšējos darbos – tagad vairāk tāds kā… iekšēja Miera pārņemts viedais, ar savu vēstījumu un likteņa neizbēgamību. Kopējo filmas paleti ir pagrūti raksturot – tie ir skaisti dabas skati, kopainas salikumā ar spilgtām aktieru tēlojuma epizodēm. Operators vienmēr te ir uzteicams. Manuprāt arī šis ir lielisks darbs.

Filmas veidošanā iesaistījušās Vācija, Kanāda, Francija, Zviedrija, Norvēģija – norvēģis ir arī paša stāsta autors. Principā tā ir Eiropas filma. Uz šī visa fona liekas jancīgi divi galvenās lomas atveidojoši aktieri – James Franco, Rachel McAdams, nu ja… bet tas jau Vims Wenders! Un te ir tiešām labi aktierdarbi, īpaši vēlos uzteikt Charlotte Gainsbourgh (izteikti dabīgs sievišķīgās/cilvēkīgas sāpes atveidojums), arīRobert Naylor pusaudža Kristofera lomā. Peter Stormare ikdienišķa cilvēka lomā – patiesībā!, nepierasti. Reičela? (McAdams), jā… visvairāk manī šaubas radīja James Franco, īpaši vēlāko gadu „auksta, no pāri darījumiem norūdīta” personāža lomā – mani viņš īsti nepārliecināja, bet beigu ainā gan, tomēr iekšēji saraudināja viņa sirsnīgais smaids, jo… „Viss taču būs labi!”.

Vim, Vim, Vim!... Tu vienmēr esi mani pārsteidzis ar saviem kinodarbiem. Mana agrīnā iepazīšanās „Debesis virs Berlīnes”, ar krītošo eņģeli elementārā cilvēka veidolā. Vēlāk… seksuālā „The End Of Violence”, pēc tam kulta statusu ieguvušais „The Million Dollar Hotel”. Protams, es daudz ko ne esmu redzējis no Taviem darbiem, bet…

Paldies Tev.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 12 Oktobris 2015, 13:13

Inside Out (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2096673/
9/10.

Jaunākais Pixar, Walt Disney garadarbs. Sākumā biju skeptisks... pati stāsta ideja likās jancīga - katra mūsu galvā dzīvo 5 cilvēciņi, atbildīgi par mūsu pamat-emocijām: prieks, skumjas, bailes, dusmas utt. Latviskais filmas nosaukums - "Prāta spēles".
Par spīti šaubām - patika Smile Patika arī manai 4+ gadīgai meitai - prasa uzlikt vēl un vēl, man kaut kā likās, ka viņa šim "piedzīvojumu stāstam" būs par mazu?, bet nē... iet pie Sirds.
Gluži 10 darbam nelieku, ir emocionālāki Pixar darbi skatīti. Kaut vai šī paša režisora "Augšup" (Up).

Air (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2091478/
5/10.

Sci-fi, fantastikas gabals. Apokalipse, pasaule ir gājusi bojā... uz Zemes vnk nav elpošanai derīga gaisa. Gudrākie (vai bagātākie) prāti ir iemidzināti savdabīgā pazemes bunkurā, tos "pie dzīvības" uztur vairāki tehniķi, kuri tiek atmodināti uz pāris h pusgada laikā, lai veiktu vispārīgas tehnikas apkopes, sistēmas uzturēšanas procesus...
Stāstam, filmai pa manam ir liels potenciāls, kurš diemžēl... izšķīst vnk grāvēja veidolā, elementārā konfliktā starp abiem tehniķiem - vientulība, n-reižu pamošanās, atkal aizmigšana... Jā, tur tiešām var nedaudz nojūgties. Kaut kur viss šis jau likās redzēts?, vizuāli filma nesniedza man neko jaunu. Aktieri, nav ne vainas... bet arī ne vairāk - principā šeit ir divu aktieru saspēle - Norman Reedus un Djimon Hounsou.
Nez... gaidīju vairāk Smile

The Interview (2014)
www.imdb.com/title/tt2788710/
5/10.

Komēdija. Savulaik ap šo tika sacelta "pieklājīga" ažiotāža - te tiek izsmiets Korejas diktators...
Vietām pasmējos, vietām likās pārāk jēli - lai gan... smējos arī par jēlajiem jokiem. Pa manam, garāmejoša komēdija. Viens no stāsta autoriem - Seth Rogen, viņš arī viens no galveno lomu atveidotājiem. Otra galvenā loma - James Franco. Vēl šeit ir pamanāma - Lizzy Caplan.
Viss. Noskatījos - jau aizmirsu. Ejam tālāk.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Ceturtdiena 15 Oktobris 2015, 19:40

Surprise

Savdabīga versija par tēmām;
pašnāvība/nāve/mīlestība/dzīves jēga Priecigs
Kā versija, ko paskatīties vakarā teļļukā ir ok Orakuls

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 19 Oktobris 2015, 12:03

Pay The Ghost (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3733778/
5/10.

Ikdienas "spoku" grāvējs. Katru gadu Helovīna svinībās pazūd pa kādam bērnam, tie tiek aizvilkti uz aizkapu Pasauli un tikai 1x, nākamā gada Helovīnā tos ir iespējams atgūt... tikai 1 gadu pēc pazušanas, vēlāk jau būs par vēlu.
Galvenajā lomā Nicolas Cage, uz šo arī uzķēros - vārgi, bezgala vārgi... Velti patērēts laiks. Nepatika.
Režisors gan te vācietis Uli Edel, kura kontā ir "Der Baader Meinhof Complex" (2008). Lai nu kā... manuprāt šis darbs ir neveiksmīgs.

Kill Me Three Times (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2393845/
5/10.

Cerēju uz viegli izklaidējošu, jautru komēdiju ar Simon Pegg galvenajā lomā, bet nē... atkal vīlos.
Bija garlaicīgi. Pirmās filmas 20min ar "it kā sapinķerēto" visa stāsta kopējo puzli man likās absolūti liekas - kāda jēga?, ja pēc tam īsi pa fragmentam to pašu atklāj visas filmas gaitā?...
Bija garlaicīgi. Uzkrītoši lielais bildē redzamais asiņu daudzums liek filmu pieskaitīt tā kā nedaudz pie trash žanra. Kopumā - man likās neizdevies darbs.

Spies Like Us (1985)
http://www.imdb.com/title/tt0090056/
8/10.

Absolūta komēdiju klasika no 80-jiem - skatījos ar absolūtu baudu Smile
Apspēlēta spiegu tēma...
Režisors - John Landis. Lomās - Dan Aykroyd, Chevy Chase.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 21 Oktobris 2015, 23:48

Knock Knock (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3605418/
4/10.

Pavārgs grāvējs ar seksisma piegaršu. Ģimenes Viņš paliek viens pats mājās brīvdienās pastrādāt - "Tuk!, tuk!...", pie duravām divas pārsalušas jaunules, vēlas lai izsauc taksi, sasildīties un Tā... beigās afēra, savdabīga spēle gandrīz līdz letālam iznākumam abu pārsalušo ielaidējam.
Nu!... vārgi, bezgala vārgi Sad Keanu Reeves galvenajā lomā situāciju neglābj, arī abas jaunules ne... ar šo ir par maz...
"Hostel" režisors Eli Roth, arī!... nepriecē šis viss. Diemžēl. Velti patērēts laiks.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sirmgalvju Bieds on Ceturtdiena 22 Oktobris 2015, 10:59

Es šo filmu jau izslēdzu pēca apmēram20-30 min.
Tagad vismaz uzzināju, kas tur vēl notika smiekliņš

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 26 Oktobris 2015, 12:06

Repulsion (1965)
http://www.imdb.com/title/tt0059646/
https://en.wikipedia.org/wiki/Repulsion
10/10.

Psiholoģiska drāma ar šausmu filmas elementiem. Absolūta klasika - Roman Polanski (režisors) un Katrīnas Denēvas (galvenās lomas atveidotāja) kopdarbs.
Jauna sieviete paliek viena īrētos māsas apartamentos. Un... viņai sāk rādīties pagātnes notikumi, rēgi - sieviete konfliktē ar apkārtējo Pasauli, praktiski... nespēj pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā (viena no problēmām - attiecības ar pretējo dzimumu). Seko vairākas slepkavības no viņas rokas, it kā tīšām... un nejauši...
Filma ir melnbalta. Šoreiz uzmanība pat vairāk būtu jāpievērš nevis filmā notiekošajam, bet gan kā?... šis notiekošais tiek attēlots. Kameras lenķi, Katrīnas Denēvas tuvplāni, skaņas fonā... viss tas rada diezgan efektīgu jaunās sievietes iekšējās Pasaules sabrukuma vidi, tādu kā... visai baisu kopainu. Dzīvokļa krakšķošās sienas vien!, ir ko vērtas...
Lielisks darbs. Pērle! Te var slavēt uzteikt pilnīgi visu! - gan tolaik vēl jauniņo Katrīnu Denēvu (viņai te tikai 22... - manuprāt viņa ir viena no skaistākajām tās paaudzes aktrisēm, vispār), gan operatora, režisora, skaņas vīru darbu.
"Repulsion" ir 1-mais Roman Polanski darbs no tā saucamās "The Apartment Trilogy", nākamais ir slavenais "Rosemary's Baby" (1968) - šo esmu redzējis, pēc tam seko - "The Tenant" (1976) - šis man vēl priekšā...

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 26 Oktobris 2015, 12:13

Orākuls rakstīja:Es šo filmu jau izslēdzu pēca apmēram20-30 min.
Tagad vismaz uzzināju, kas tur vēl notika smiekliņš

Zini?... ir krieviem tāds riktīgi labi atbilstošs teiciens šim darbam:
не рыба, не мясо Smile

...kamēr tas Eli Roth (režisors) taisīja "Hostel" pirmo abu divu daļu filmas - tikmēr viss bija Ok.
Viņas tādas!, max sadistiskas - asinis, ķeskas, apzināti taisītas, lai iebliež pa apziņu!
Bet te?... taču redzams!, uz ko viņš spēlē:
1) viņa vecais zirdziņš - sadisms, cilvēku terorizēšana,
2) seks.
Nu un... acīmredzot filmas reitingu dēļ /tā bieži dara.../ Wink Tā filma ir uztaisīta tāda - maiga smiekliņš
Rezultātā... tās sadisma mocības - nemaz tik baisas neizskatās.
Sex?... nu... skraida tur skolniecīšu tērpos saģērbtas Tās jaunās stjuartes, bet!, tā arī nekas netiek parādīts.
Te man uzprasās cits krievu teiciens: ну а хулишь?... Cool
Ne tur šoks! - Ne tur saturs!

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 26 Oktobris 2015, 12:27

Hotel Transylvania 2 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2510894/
7/10.

Sony Pictures Animation jaunākais darbs. Pēc ilgiem laikiem apmeklēju kinoteātri...
Jauka komēdija, vietām... ar grāvēja cienīgiem elementiem (pēdējā vampu kauja). Patika Smile Patika arī meitai.
Vienīgais, ko vēlos teikt - ir jābūt redzējušam pirmo filmas daļu, bez tās šī animācija būs uz pusi nesaprotamāka, mazvērtīgāka.
Izskatās... ka arī citur Pasaulē šis animācijas darbs ir cieņā - ir uzstādījis ASV ieņēmumu rekordu šajā gadalaikā.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 12 no 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Atpakaļ uz augšu