Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Filmas, kuras jānoskatās!

Lapa 4 no 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins on Ceturtdiena 15 Janvāris 2015, 11:28

Leviathan (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2802154/
9/10.

Andreja Zvjaginceva jaunākais darbs. Vispār jau... es esmu Liels viņa cienītājs - visām viņa iepriekšs redzētajām filmām lieku stabilus 10/10, "Возвращение" (2003), Изгнание" (2007), "Елена" (2011).
Šeit?, nedaudz vīlos... jo gaidīju laikam pārāk daudz, vēl jo vairāk - filmai tiko piešķirts Zelta Globuss, tas ir daudz. Nav jau Tā, ka filma ir slikta - stabils 9-nieks, vnk... tās iepriekšējās bija labākas.
Stāsts centrējas ap diezgan nolaistu mazpilsētu, kur pilsētas mērs ir iekārojis kāda vienkārša ļautiņa zemes gabalu. Protams, ka tas viss nav tik vienkārši - tāpat jau neatņemsi... un pa vidu ir tiesa, korupcija, atbraukušais brālis palīdzēt (advokāts), pārguļ ar otra brāļa sievu - konflikts utt. Visam pa vidu tiek piesaukts Dievs un baznīca - daudz runāts par varas izpausmēm. Vispār jau... gabals smags, jo beidzas samērā letāli - varas pārstāvis uzvar.
Aktieri te ir vnk ģeniāli, lieliski. Zvjaginceva drūmi meditatīvais stils - perfekts. Nedaudz atgādina Tarkovski. Filipa Glāsa mūzika, sajaukumā ar krievu pop gabaliem.
Un atkal... kā visās Zvjaginceva filmās, ir citāti, vārdi, teksti - no kuriem daudz ko var pamācīties. Piemēram:
- Es esmu pie visa vainīga.
- Pie visa nav neviens vainīgs...
...katrs ir vainīgs tikai pie sava.
Pat tiesā - ja visi ir vainīgi pie visa, tad vainīgs nav neviens. Viņus nevar notiesāt.

Melvins

Taurus Number of posts : 7543
Foruma reputācija : 17919

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 16 Janvāris 2015, 11:24

Whiplash (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2582802/

Mani 10 no 10. Uff... te varētu referātu par so filmu uzrakstīt - tikai šodien nav spēka tam.
Absolūti pelnītas 5 Oskaru nominācijas, tai skaitā - kā Labākai gada filmai.
Iesaku.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Svētdena 18 Janvāris 2015, 13:43

The Imitation Game (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2084970/
8/10.

Diezgan biogrāfisks stāsts par savulaik ģeniālu matemātiķi - Alanu Tūringu. Viņa slavenība un varenums gan vairumam skatāms vien mūsdienās, vairāk kā 50-it gadus viņa mūža paveiktais ir ticis Lielbritānijā atzīmēts ar "Top Secret" zīmogu... patiesībā, viņš ir izgudrojis mašīnu, kura 2 Pasaules kara laikā ir atminējusi Vācijas šifrēšanas iekārtas "Enigma" ziņojumus.
Filma ir efektīga, efektīga ar vērienu - pats stāsts... viņš nav gluži vien par Enigmu, bet gan par personību, pašu Alanu... no skolas sola radītajām pirmajām dzīves traumām, līdz pat laikam kad karš jau sen, sen ir beidzies... Un man jāsaka, Alans šādu episku filmu noteikti ir pelnījis - vēl jo vairāk, jo spiests bija savus panākumus no citiem, visas sabiedrības slēpt. Klusais zemūdens akmens, kurš principā... izgudroja pirmo datoru...
Gabalam pašlaik ir pelnīta uzmanība - 8 Oskara nominācijas. Benedikts Kumberbačs un Kīra Knaigtlija nepārsteidz, kaut ir labi. Režisors - norvēģis, Morten Tydlum, tas pats... kuram nesen bija "Headhunters".
ps: Jā. Vēl esmu vkrd pārdomās... man tomēr par šo tēmu likās Dvēseliski tuvāks šis darbs:
A Beautiful Mind (2001) http://www.imdb.com/title/tt0268978/ ...mani 10 no 10.
"Imitācijas Spēle" tomēr... atstāja tādu samērā sausu nospiedumu, iekšēji...

Magic in the Moonlight (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2870756/
6/10.

Vudija Alena jaunākais darbs. Šoreiz... šāviens pa tukšo. Neiespaidoja, likās garlaicīgi.
Stāsts savīts par/ap pareģu, paranormālo parādību tulkošanas iespējamību un pāris Vudija paša uzburtām ekrāna personībām.
Ok. Ok. Kolins Fērts patiesībā... nekad nevar būt slikts Smile Ir viņam!, tā aktiera kvalitātes "augstākā raudze". Emma Stouna filmā - varēja būt, varēja arī... viņas vietā būt jebkura cita smukulīte. Ja šoreiz stāsts nelikās tik aizraujošs, tad vismaz bija patīkami vērot filmēšanas vidi - dabas skatus, interjerus telpām utt... Un klasiskie Vudija Alena titri, kā viņa paraksts šai filmai.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 19 Janvāris 2015, 13:50

American Sniper (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2179136/
5/10.

Klinta Īstvuda jaunākais darbs. Skatījos, skatījos... un!, pieķēru pie domas - vārgi Sad Pie kam darbs pašlaik nominēts 6 Oskariem, ieskaitot gada labāko filmu - WTF?...
Stāsts ir par snaiperi, kurš n-tās reizes atgriežas Irākā kalpot savai valstij. Mājās viņu gaida ģimene, bērni utt.
Atklāti sakot, manuprāt filma ir absolūta kopija Katrīnas Bigelovas 2008-tā gada darbam The Hurt Locker http://www.imdb.com/title/tt0887912/ - tikai tur ir sapieris, bet šeit - snaiperis. Ā!, vēl ar piebildi... ja esi redzējis "Sapieri", tad "Snaiperis" liekas gandrīz vai uz pusi vārgāks...
Atklāti sakot, es absolūti nesapratu - ne Īstvudu, ar šīs filmas izgājienu, ne arī Akadēmiju - ar šīm nominācijām.
Nu... un kur ir Bredlija Kūpera varenā aktierspēle?...
Īsāk sakot - mana gada vilšanās Nr. 1 smiekliņš Un visaptveroša sajūta - WTF?

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 22 Janvāris 2015, 14:40

Ja esi gatavs padomāt par sajūtām, zinātni, fantastiku, kā arī par cilvēka dabu,
tad noteikti ir vērts izbrīvēt savā dzīvē gandrīz trīs stundas, lai mierīgi noskatītos šo filmu Wink
Man Interstellar patika. Principā uzmanību saistīja visas filmas garumā, kas ir labs rādītājs Priecigs

Orākuls
Admin

Number of posts : 36417
Foruma reputācija : 73288
Dzīvesvieta : Galvaspilsēta

Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 22 Janvāris 2015, 15:05

Orākuls rakstīja:Ja esi gatavs padomāt par sajūtām, zinātni, fantastiku, kā arī par cilvēka dabu,
tad noteikti ir vērts izbrīvēt savā dzīvē gandrīz trīs stundas, lai mierīgi noskatītos šo filmu Wink
Man Interstellar patika. Principā uzmanību saistīja visas filmas garumā, kas ir labs rādītājs Priecigs

Smile
Šo patiešām gaidu... kvalitatīvi tīmeklī pieejamu.
(man fantastika vispār patīk. un te vēl režisors - Christopher Nolan).

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  VMR on Ceturtdiena 22 Janvāris 2015, 15:25

VMR

Aries Number of posts : 869
Foruma reputācija : 3911

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 23 Janvāris 2015, 11:57

Foxcatcher (2014)
http://www.imdb.com/title/tt1100089/
10/10.

Sporta drāma... pareizāk teikt, vienkārši Laba drāma ar perfektu viena egocentriska miljonāra portretējumu.
Filmas centrā miljonārs, kurš visu mūžu ir kompleksu dzīts centies izdabāt, izpatikt savai ģimenei (konkrēti, mātei) - tā arī šo nepanākot un pats pēc būtības esot "nekas" (neveicas viņam sporta karjerā), viņš apātiski mājo savā iekšējā Pasaulē sapņojot kļūt reiz slavens... Viņš nolīgst divus brāļus, vrestlinga zelta medaļu ieguvējus olimpiādē, lai tie zem viņa vadības piedalītos 1988-tā gada Seūlas Olimpiāde, vinnējot zeltu... Un te nu sākas - pats neesot "nekas", viņš maksā abiem brāļiem milzīgas naudas summas, bet patiesībā... dižojas visu (tai skaitā mātes) priekšā, kā galvenais treneris, abu brāļu veiksmes un visu Labo spēju simbols. Vēl vairāk un tālāk mežā, sākas papildus blaknes - viņš savā izkropļotajā apziņā ir vientuļš vientulis un sāk prasīt no brāļiem lietas, kuras sniedzas jau pāri nosprausto darba attiecību robežām. Pie kam, pats viņš vadās pēc principa - es taču Jums maksāju. Tātad?, es esmu Jūs nopircis - principā, Jūs esat mani!... Baisi nedaudz, vai ne?... Principā jau - ne tik baisi, pat diezgan tradicionāli. Baisi tas viss beidzās (stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem)...
Lūk. Par filmu - fantastiski, vnk lieliski ir attēlots kompleksu sakropļotais miljonārs, Stīvs Karels pelnīti nominēts Oskaram (brīnišķīgi radīts tēls). Marks Ruffalo arī... labs, labs! Čenings Tatums?... manuprāt arī, lai gan atvaino man, Tev līdz 1-mo divu minētajam tēlojumam tālu jo tālu...
Bennetam Milleram (režisoram) liekas, padodas šādas filmas (man savulaik patika gan Capote, gan Moneyball) - tādas... drūmas!, bet lieliski portretētas. Ar režiju te viss ir pilnīgā kārtībā, tāpat kā ar noskaņas ainām un mūzikas radīto baiso drūmumu jau uz beigām. Nu... nevaru es te likt zemāku atzīmi, kā personīgo 10-nieku.
Nu un šī filma nav nominēta gada filmas Oskaram? (tāpat kā Gone Girl)... un tas Amerikāņu snaiperis ir?... vēl joprojām nevaru nomierināties. Dusma!

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 10:17

The Theory Of Everything (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2980516/
9/10.

Stāsts par slavena fiziķa (Stpehen Hawking) un viņa sievas attiecībām. Pēc patiesiem notikumiem. Jau augstskolā viņam atklāj neārstējamu slimību, sola vien vēl 2 gadus dzīves laika - tai pašā laikā, viņš vēl joprojām ir dzīvs (pašlaik viņam 73), no lielas daļas pateicoties savas sievas rūpēm... Vispār, viņš realitātē ir slavens ASV zinātnieks - n-tās goda balvas, lielās tirāžās pārdota viņa sarakstīta grāmata, 2009-jā sarokojies ar Mr. Obamu utt...
Filma - ir tāds!, pat nezinu, kā lai labāk noraksturo... Skaistu kadrējumu, smuku ainiņu apkopojums, ar Dievīgi skumju mūziku fonā. Jo visam priekšplānā ir viņa neārstējamā slimība (ar uzsvaru skatītājam - viss beigsies letāli). + visam tam vēl klāt tēma "Laiks" (aij!, kā es šo tēmu Mīlu). Laiks ir substance, kuru mēs nespējam kontrolēt, pār kuru mums nav teikšanas... Laiks mums ir atvēlēts tikai tik, cik katram lemts...
Lūk, visas šīs substances kopā mani filmas laikā saraudināja Smile
FIlma pašlaik nominēta 5 Oskariem, tai skaitā - par labāko filmu, labākiem galveno lomu aktieriem, scenāriju un mūziku.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 10:27

Ёлки 1914 (2014)
http://www.kinopoisk.ru/film/687193/
6/10.

"Eglīšu" 4-tais laidiens... kā parasti, uz Jauno gadu. Šoreiz - kā tad svinēja To pirms 100 gadiem?
Formula patiesībā tā pati. Dažādi personāži, vairāki īsi stāstiņi, kas savijas vienā veselumā sagaidot Jauno gadu (šoreiz gan, Ziemassvētkos) un kulminē... pzoitīvā gaisotnē.
Nu ko lai saka... latiņa krīt Sad Pirmās divas daļas man likās teju vai ģeniālas - Sirsnīgums, smiekli, skumīgums, visai jautri jampadrači. 3-a daļa atgādināja jau redzētā uzlējumu, šis?... nu tad jāsaka - uzlējums Nr. 2.
Bonuss filmai... vēl joprojām krāšņā vide, ainas. To nu Bazelevs komanda ar Timuru Bekmambetovu vadībā lieliski pieprot.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 01:12

Melvins rakstīja:Leviathan (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2802154/
9/10.

Andreja Zvjaginceva jaunākais darbs. Vispār jau... es esmu Liels viņa cienītājs - visām viņa iepriekšs redzētajām filmām lieku stabilus 10/10, "Возвращение" (2003), Изгнание" (2007), "Елена" (2011).
Šeit?, nedaudz vīlos... jo gaidīju laikam pārāk daudz, vēl jo vairāk - filmai tiko piešķirts Zelta Globuss, tas ir daudz. Nav jau Tā, ka filma ir slikta - stabils 9-nieks, vnk... tās iepriekšējās bija labākas.
Stāsts centrējas ap diezgan nolaistu mazpilsētu, kur pilsētas mērs ir iekārojis kāda vienkārša ļautiņa zemes gabalu. Protams, ka tas viss nav tik vienkārši - tāpat jau neatņemsi... un pa vidu ir tiesa, korupcija, atbraukušais brālis palīdzēt (advokāts), pārguļ ar otra brāļa sievu - konflikts utt. Visam pa vidu tiek piesaukts Dievs un baznīca - daudz runāts par varas izpausmēm. Vispār jau... gabals smags, jo beidzas samērā letāli - varas pārstāvis uzvar.
Aktieri te ir vnk ģeniāli, lieliski. Zvjaginceva drūmi meditatīvais stils - perfekts. Nedaudz atgādina Tarkovski. Filipa Glāsa mūzika, sajaukumā ar krievu pop gabaliem.
Un atkal... kā visās Zvjaginceva filmās, ir citāti, vārdi, teksti - no kuriem daudz ko var pamācīties. Piemēram:
- Es esmu pie visa vainīga.
- Pie visa nav neviens vainīgs...
...katrs ir vainīgs tikai pie sava.
Pat tiesā - ja visi ir vainīgi pie visa, tad vainīgs nav neviens. Viņus nevar notiesāt.

Noskatījos šo filmu, jo par to daudz runā...

Ok drāma, viss Dibens , uzvar bezcerība utt.
Bet ko tad īsti gribēja pateikt režisors? HVZ
Droši vien jau laikam ne tās detaļas, kuras man dūrās acīs Rolling Eyes

Dzeršana visur un jebkurā situācijā, lamāšanās caurvij jebko, kas sakāms.
Sižets ar pudeļu šaušanu lieliski parāda, kā krievi piemēslo paši savu zemi.
Tiesa, sekojošais moments ar varasvīriem, kā mērķiem, laikam bija vienīgā humora vieta,
kuras dēļ acīmredzot filmu ierobežo pašā mātes zemē Priecigs

Filma skatāma, depresīva, aktierspēle perfekta.
Priekš manis ar morāli - paši vainīgi it visā HVZ

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:40

Orākuls rakstīja:
Bet ko tad īsti gribēja pateikt režisors? HVZ

Labs jautājums. Droši vien... izkliegt savu sāpi.
Jo tiešām. Laikam tas viss ir samērā patiesi. Un bezcerīgi. Korumpēti.
Varas uzvara pār morāli - tāpēc jau arī viņš beigās (pēc manām domām) tur to baznīcu rādija...
Ka baznīca, kā morālā institūcija - arī ir kritusi...

Savādāk, ja godīgi - šī filma ir tipiska Krievu чернуха Smile
(ja atmetam citas šīs filmas kvalitātes - aktierus (tiešām lieliski), smuki safilmētās ainas, filozofiju un mūziku).
Černuha... nu... kad viss ir slikti, slikti. Jā! Tā ir! Un viss slikti arī beidzas, bez risinājuma.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:47

Melvins rakstīja:
Varas uzvara pār morāli - tāpēc jau arī viņš beigās (pēc manām domām) tur to baznīcu rādija...
Ka baznīca, kā morālā institūcija - arī ir kritusi...

Kad cilvēki sapratīs, ka dialogs starp Dievu un viņiem pašiem ik brīdi notiek bez baznīcas, tad varbūt mainīs domāšanu.
Kaut gan, daži laikam bez spēka un varas izpausmes pret sevi vispār neprot pat dzīvot.
Ibo - ko skaistā mājā ar lielām durvīm ar karoti mutē ieliek, tas ir labs Priecigs

ps. filmā vēl bija ļoti kvalitatīva apskaņošana - mušas, lietus, suņi ''kaut kur ārā''
un citi ''sīkumi'' bija augstā profesionālā līmenī Wink

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:03

Orākuls rakstīja:
ps. filmā vēl bija ļoti kvalitatīva apskaņošana - mušas, lietus, suņi ''kaut kur ārā''
un citi ''sīkumi'' bija augstā profesionālā līmenī Wink

O jā! Smile
Tas šim režisoram ir - skaņa ir dikti smalki nostrādāta... (par Leviathan diemžēl nevaru spriest - skatījos vēl promo versiju, novilktu no neta, laidu caur pastiprinātāju vien 2.0 - prasti paņemtu caur optiku no TV).
Bet mājās ir DVD citas viņa 3 filmas ar visu 5.1... viņam (šim režisoram, Zvjagincevam) patīk tādas gari stieptas ainas, kurās nekas nenotiek (it kā!, nenotiek) - nu un tur ir visam pa vidu, jūras šalkoņa, putni, vējš utt, atmosfēriski - nav tur gluži klusums Smile ... Tiešām, smalki.

Nu bet par to baznīcu... ja galvenais varonis būtu lūdzies Dieviņu, vnk Lūdzies, kaut vai ne baznīcā.
Diez vai tas dotajā gadījumā viņam palīdzētu Bēdīgs

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:17

Melvins rakstīja:
Nu bet par to baznīcu... ja galvenais varonis būtu lūdzies Dieviņu, vnk Lūdzies, kaut vai ne baznīcā.
Redzi, tur jau tā lieta, ka manuprāt tas Dievs nav jālūdzās,
bet gan jābūt dialogā ar viņu, jāklausās viņā un jāmācās.

Paņem elementāru formulu; Tev ir sīkais -
kā Tu pret viņu attiektos, ja vienīgais ko viņš darītu,
Tevi uzskatot par gudrāku un piemēru - tikai lūgtos Tevi ? scratch  Priecigs

Atgriežoties pie filmas - kā jau teicu - paši vainīgi.
Nodzērušies paaudzēs. Var jau būt ka to arī režisors vēlējās pateikt HVZ
Jo tas moments ar sievas nocelšanu korelē ar to, kā galvenais varonis pret viņu izturējās pirms tam.
Savukārt ''advokāts no Maskavas'' nekad nebūtu tāds muļķis,
lai viens sēstos svešā auto un svešā apgabalā dotos pēc skaidras naudas smiekliņš

Ok, bet tā jau mēs te pārstāstīsim visu filmu.
Kādam nebūs interesanti skatīties Priecigs

Pēdējo reizi labojis Orākuls Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:18; labots 1 reizi

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:17

John Wick (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2911666/
8/10.

Vienkāršs, brutāli asiņains grāvējs par atriebību, bet... Wuah!, cik efektīgi uztaisīts Smile Patīkami atpūtos.
Izbijuša profesionāla slepkavas mājā ielaužas laupītāji, nozogot viņa iemīļoto auto un nogalinot suņuku, kuru viņam uzdāvinājusi tiko mirusī otra puse. Protams, sākas atriebība... atriebība "līdz kaulam".
Kaujas ainas, asinis škīst, apartamenti un auto mainās - nemitīga darbība... Ne minūtes atelpas. Labi, patiešām labi.
Sen nebiju redzējis Keanu Reeves - ir Ok. Papētiju... abi filmas režisori (Chad Stahelski, David Leitch) patiesībā ir ar patiešām bagātīgu kino pieredzi, tiesa gan - kaskadieru triku jomā. Šī ir viņu pirmā režisētā filma.
Labi. Tiešām labi. Es pat teiktu - ar pretenzijām uz kulta statusu šajā žanrā.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:25

Orākuls rakstīja:
Melvins rakstīja:
Redzi, tur jau tā lieta, ka manuprāt tas Dievs nav jālūdzās,
bet gan jābūt dialogā ar viņu, jāklausās viņā un jāmācās.

Paņem elementāru formulu; Tev ir sīkais -
kā Tu pret viņu attiektos, ja vienīgais ko viņš darītu,
Tevi uzskatot par gudrāku un piemēru - tikai lūgtos Tevi ? scratch  Priecigs

Atgriežoties pie filmas - kā jau teicu - paši vainīgi.
Nodzērušies paaudzēs. Var jau būt ka to arī režisors vēlējās pateikt HVZ
Jo tas moments ar sievas nocelšanu korelē ar to, kā galvenais varonis pret viņu izturējās pirms tam.
Savukārt ''advokāts no Maskavas'' nekad nebūtu tāds muļķis,
lai viens sēstos svešā auto un svešā apgabalā dotos pēc skaidras naudas smiekliņš

Ok, bet tā jau mēs te pārstāstīsim visu filmu.
Kādam nebūs interesanti skatīties Priecigs

Pag, pag... te jau mēs filozofijā iebrauksim Smile
Nu ko nozīmē būt dialogā ar Dievu?...
Manuprāt, Tu vari lūgties viņu, būt saskaņā ar viņu - nu!... pēc sirdsapziņas dzīvot. Pēc baušļu, Dieva likumiem.
Nu kā tas Dievs atbildēs uz viņa (piemēram, filmas galvenā varoņa) lūgsnam?... Nekā.

Nu savukārt ar/par manu meitu - tur jau mums tiešām ir dialogs. Tas ir savādāk.
Jā. Tētis un Mamma ir nosacītā "Dieva lomā", bet mēs jau arī atbildam - diskutējam...

(par filmu) Jā. Tā bija kļūda, ka "Maskavas advokāts" brauca pēc naudas kaut kur, nezin kur utt...
No otras puses, tad jau viņam principā tur vispār kopā ar miesassargiem bija tikai jāstaigā HVZ
(pagrābtu viņu aiz čupra pie viesnīcas stūra - iesēdinātu auto... pilnīgi tas pats).
Tā bija mēra varas izpausme, pēc sarunas ar mācītāju - "Tu esi vara! Nu tad... parādi to. Savādāk, palaidīsies".

Jā. Tā tiešām var filmu pārstāstīt Priecigs

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 28 Janvāris 2015, 01:01

Ja reiz par aktierspēli, tad atkal par aktierspēli!
Tātad atkal sagaidāms filigrāns pieskāriens cilvēka būtībai.
Šoreiz caur prizmu - dzīve ir teātris un otrādi.
Labs komēdijas un vieglas drāmas balanss.

Perfekts un negaidīts kino ar oriģinālu saturu mūsu laikā Priecigs
Birdman - lieki komentēt - jāskatās Priecigs

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 28 Janvāris 2015, 10:38

Orākuls rakstīja:Ja reiz par aktierspēli, tad atkal par aktierspēli!
Tātad atkal sagaidāms filigrāns pieskāriens cilvēka būtībai.
Šoreiz caur prizmu - dzīve ir teātris un otrādi.
Labs komēdijas un vieglas drāmas balanss.

Perfekts un negaidīts kino ar oriģinālu saturu mūsu laikā Priecigs
Birdman - lieki komentēt - jāskatās Priecigs

Orākula k-gs... Jūs neesat gadījumā gaišreģis? Smile
Es tieši vkrd šo darbu skatīju.

Pagaidām vēl trūkst vārdu/izteiksmes formas... jāapdomā viss. Gabals ir ģeniāls.
Varētu būt, ka šī būs galvenā Oskaru filma (ar viņu vēl konkurē "Whiplash") - pašlaik gan no 8-ām nominētajām vēl neesmu redzējis "Selma".
Injaritu (režisors - Babel, Biutiful, 21 grams, Amores Perros) ir pacenties. Manuprāt... labākā Maikla Kītona loma (es dotu viņam Oskaru).
Pārējie... bāc!, nu bet arī Smile Edvards Nortons - Super! (lai gan pasniedzējs no "Whiplash" ar viņu nopietni konkurē)...

Mani 10 no 10. Viena no gada labākajām filmām... principā - ir jau arī 9 Oskara nominācijas darbam.
(vienā citā d/b grupā meitene Ieva ir Tā aprakstījusi šo filmu... Wuah!, ne ko pielikt, ne ko atņemt - būtu man tiesības, es te iekopētu viņas viedokli).

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 29 Janvāris 2015, 00:48

Ja reiz tēma ievirzījusies, ne tikai pašu labāko filmu apskatā,
tad dalos iespaidā arī par to, ka noskatījos The Judge.

Neskatoties uz samērā augstu IMDB novērtējumu,
es šo darbu klasificētu, kā ''skatāma''.
Mājās, kad gribās ''kaut ko'' paskatīties...

Mans secinājums,
izlaižot galveno domu par tēva/dēla/ģimenes un perifērijas attiecībām ir lakonisks;
filma sākas un beidzas ar bērēm, bet pa vidu ir taisnība un tās meklējumi Priecigs

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 03 Februāris 2015, 00:05

The Grand Budapest Hotel

Stāsts. Viegla komēdija.
Ļoti profesionāli uzņemta filma, krāšņi skati.
Patīkami pārsteidza šāda rakstura filmas dinamika Super
Divos vārdos - ''Īsts kino'' Priecigs
Rekomendēju.

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 03 Februāris 2015, 11:50

O jā! Smile
The Grand Budapest Hotel - tas ir Wes Anderson. Viņam ir vēl labas šādā stilā ieturētas filmas - The Royal Tenenbaums, The Life Aquatic With Steve Zissou u.c. Moonrise Kingdom arī...

Es vakardien jau tradicionāli, kā katru 2 Februāri - noskatījos Groundhog Day (1993):
http://www.imdb.com/title/tt0107048/
Un kā jau katru gadu saku - Lieliska komēdija Smile
Mani 10 no 10.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 05 Februāris 2015, 01:50

Nightcrawler

Īsti nav skaidrs, par ko tik augsts Imdb novērtējums HVZ
Stāsts parasts - par čali, kurš ir nekas/zaglis,
un kā viņš kļūst par populāru kriminālhroniku reportieri/operatoru.
Teiksim tā - pēc satura un kvalitātes atgādina labu seriālu Rolling Eyes

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 05 Februāris 2015, 10:30

Orākuls rakstīja:Nightcrawler
...

Kā nav skaidrs?, par ko augstais vērtējums...
Mana artava:
1) Džeiks Gilenhalls - lieliski nospēlēja garīgi sakropļotu indivīdu,
viņš taču lai gūtu naudu/slavu - sižetu!... bija gatavs iet "pāri līķiem", beigās viņa darbībā cilvēcības bija - nulle... ka tik sižets,
labs aktierdarbs! (starp citu, ticis nominēts Zelta Globusam),
2) tēma... par sakropļoto/izkropļoto sabiedrību, reitingiem, kad sabiedrība sēž pie TV, gaida tik jaunas un jaunas šausmas,
ir pieprasījums - ir piedāvājums. Diezgan baiss sabiedrības spogulis.
Ne ne. Manuprāt filma ir gudrāka, nekā no sākuma izskatās Wink
Es savus 8 no 10 arī viņai lieku.

Melvins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 05 Februāris 2015, 10:53

Melvins rakstīja:
Orākuls rakstīja:Nightcrawler
...

Kā nav skaidrs?, par ko augstais vērtējums...
Mana artava:
1) Džeiks Gilenhalls - lieliski nospēlēja garīgi sakropļotu indivīdu,
viņš taču lai gūtu naudu/slavu - sižetu!... bija gatavs iet "pāri līķiem", beigās viņa darbībā cilvēcības bija - nulle... ka tik sižets,
labs aktierdarbs! (starp citu, ticis nominēts Zelta Globusam),
2) tēma... par sakropļoto/izkropļoto sabiedrību, reitingiem, kad sabiedrība sēž pie TV, gaida tik jaunas un jaunas šausmas,
ir pieprasījums - ir piedāvājums. Diezgan baiss sabiedrības spogulis.
Ne ne. Manuprāt filma ir gudrāka, nekā no sākuma izskatās Wink
Es savus 8 no 10 arī viņai lieku.
100 un viens seriāls ir saturiski krutāks.
Viedoklis personiskais.

Orākuls
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics