Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

+10
dexsters
BadAss
Melns
Jānītis
Pele
ursus
Edgars
Nejaanis
zZveers
Orākuls
14 posters

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Sestdiena 19 Decembris 2015, 23:26

Neviens Tevi nespiež braukt uz šādiem "lētiem" veikaliem. Ignorē viņus.
Sameklē internetā sev šādu vardi par 148eur (nevis par 9eur DEPO) - var pat būt, ka viņi šim vardulēnam dos 5 gadu garantiju Wink

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Sestdiena 19 Decembris 2015, 23:35

Melvins rakstīja:Neviens Tevi neliedz braukt uz šādiem "Lētiem" veikaliem. Ignorē viņus.
Sameklē internetā sev šādu vardi par 148eur (nevis par 9eur DEPO) - var pat būt, ka viņi šim vardulēnam dos 5 gadu garantiju Wink

To jau es arī daru Wink
Ja mana nauda kaut kur apgrozās, tad lai tas notiek iespējami godīgā un sakārtotā vidē.

Savdabīgi, ka Tu esi gatavs locīties kā zutis un runāt par globāliem ''tā ir'',
tā vietā, ka Tu varētu pateikt;
ei, Orākul - Tava ideja par saprotamām cenu zīmēm ir super!
Jo tā atvieglos pircēja izvēli, un tirgotājam ļaus pārdot loteriju ar maksimālu varku Priecigs

...nez kāpēc šāda ideja paslīd garām Vīpsnā
Tāpat kā te dienās, kad bija runa par pārtiku ar beigušos derīguma termiņu -
nu, ka to varētu atdot trūkumcietējiem un taml.. Vīpsnā
Tad tur ar varēja dabūt rēbusu galvā, ko par to teica rimi, maksimas pārstāvji smiekliņš
Likumdošanu sāka stumt un tā...
Bet var jau saprast - kur tad paliks mazgātie salāti, un ko tad paši tirgos lohiem.
kas mutes aizvēruši, ar iedomātu vīziju, ka pērk lēti tā arī zombiju baros ies uz tiem veikaliem Super

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Sestdiena 19 Decembris 2015, 23:48

Tās 3gab. trīs-krāsainās cenu zīmes augstāk?,
ja tas šādi idejiski bija domāts...

Šādi neviens tirgotājs neko nepārdos Smile Nekad!
(izņemot kādus "speciāli apzinātus" šāda veida veikalus - Latvijā šis nav populārs, ir tāds "Super Action" tīkls,
bet... tas arī nav Tas.
ārzemēs gan nelikvīdu veikali manīti - un tur arī, ir pavisam cits kontingents...).

Neviens piegādātājs tādam DEPO, vai citam veikalu tīklam nepateiks - mums brāķu procents ir... teiksim, 15% no preces.
Un kurš melo, kurš nē - tas pat vairs nav svarīgi...
1) par pārdoto preci atbild DEPO,
2) DEPO par preci atbild piegādātājs (esošajā DEPO shēmā - bieži vien, pats ražotājs),
3) piegādātājam par preci atbild ražotājs.
P-ts.
Ir par daudz brāķa?... nesadarbojamies!, vairs neiepērkam. Vai arī - izvērtējam visus riskus, peļņu/zaudējumus. Darbojamies tālāk, risinam situācijas utt.
Viss ir vienkārši. Nekāda duālisma.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Edgars Svētdena 20 Decembris 2015, 00:17

arī krutus brendus ražo ķīnā..., tam pat nav nozīmes, kur ražots!

biedrs Domeniksā uzsūtīja kaut kādu mēslu pasvaigam Viano..., it kā orģināldaļa, ražota šrilankā!

_________________
LR2 toreiz uzskatīju un joprojām uzskatu par tādu atkritumu, ka labāk klausītos mirstošu kucēnu gaudās, nekā ļautu šlāgeriem izvarot savas smadzenes. ©️cehs.lv
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27955
Join date : 25.02.13
Age : 40
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Svētdena 20 Decembris 2015, 00:37

Edgars rakstīja:arī krutus brendus ražo ķīnā..., tam pat nav nozīmes, kur ražots!

biedrs Domeniksā uzsūtīja kaut kādu mēslu pasvaigam Viano..., it kā orģināldaļa, ražota šrilankā!

Orākuls patiesībā te augstāk pacēla šo jautājumu, tikai tālāk šamo neizvērsa Wink
(atvainojos - daļēji izvērsa...).
Visa pamatā ir kvalitātes kontrole - pilnīgi visās jomās, Ķīnā šo ražojot (jeb ko!).
Piemēram, neviens nekad nav iedomājies pateikt - ka 90-to gadu Sony skaņu tehnika "Made in Korea" būtu kvalitātes jomā slikta...
Vai teiksim vecie kineskopu Sony TV "Made in Spain".
Kvalitātes kontrole! Smile Un šis viss... maksā Priecigs

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Svētdena 20 Decembris 2015, 01:47

Melvins rakstīja:
Viss ir vienkārši. Nekāda duālisma.
Smile
Līdz tam mağiskajam brīdim, kad vienā galā izspiež lētumu ( stāsts par konvejeri un kvalitātes kontroles izslēgšanu )
bet otrā galā, pirms to nepārbaudīto mēslu nogrūšanas par pircēja izpratnē funkcionējošas preces cenu,
nāk pēc padoma, lai noslavētu un virzītu to preci kā labu Vīpsnā

Tā nu ir sanācis, ka to ķēdes posmu pārzinu...
Un es saku, ka tur ir duālisma vairāk kā spēj iedomāties Priecigs

Bet nu ok, es cīnos pret to kā jucis indivīds Smile
Jo kurš gan ikdienā ir gatavs norādīt uz kļūdām,
ja tās tieši neietekmē pašu, vai vēl sliktāk -
nepareiza sistēma ir viņa darba devējs,
pret kuru jau nav iespējams muti atvērt smiekliņš

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Svētdena 20 Decembris 2015, 01:57

Orākuls rakstīja:
Melvins rakstīja:
Viss ir vienkārši. Nekāda duālisma.
Smile
Līdz tam mağiskajam brīdim, kad vienā galā izspiež lētumu ( stāsts par konvejeri un kvalitātes kontroles izslēgšanu )
bet otrā galā, pirms to nepārbaudīto mēslu nogrūšanas par pircēja izpratnē funkcionējošas preces cenu,
nāk pēc padoma, lai noslavētu un virzītu to preci kā labu Vīpsnā

Diezgan reāls stāsts.

Izmantošu iespēju atklanīties Smile

Bet nu DEPO!, ekh... tur taču tirgo visu ko - no Ķīnas mazbudžeta līdz pat...
...dārgām pļaujmašīnām, piemēram.
Ekh...

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Svētdena 20 Decembris 2015, 01:59

Ja Tu visu saproti?, tad... apzinies, ka kreņķis ir par nesaglabāto čeku Bēdīgs,
nu ne jau... naids uz Ķīnu!, kā tādu smiekliņš

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Svētdena 20 Decembris 2015, 02:05

Nē, kā jau rakstīju, man ir pilns plaukts ar nelikvīda brāķi no minētā veikala Smile
Tas nav naids par vienu čeku, tas ir riebums pret attieksmi,
kuras vainu ķēdē vai nu var, vai nevar saskatīt katra "skudra"
Un skudru mātīte, kas ar džipu brauc uz valdi Wink

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Svētdena 20 Decembris 2015, 02:24

Orākuls rakstīja:Nē, kā jau rakstīju, man ir pilns plaukts ar nelikvīda brāķi no minētā veikala Smile
Tas nav naids par vienu čeku, tas ir riebums pret attieksmi,
kuras vainu ķēdē vai nu var, vai nevar saskatīt katra "skudra"
Un skudru mātīte, kas ar džipu brauc uz valdi Wink

Jā!
Bet Tev ir naids pret konkrētu veikalu tīklu DEPO Smile
Realitāte ir tāda, kāda Tā IR.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Svētdena 20 Decembris 2015, 12:02

Melvins rakstīja:
Orākuls rakstīja:Nē, kā jau rakstīju, man ir pilns plaukts ar nelikvīda brāķi no minētā veikala Smile
Tas nav naids par vienu čeku, tas ir riebums pret attieksmi,
kuras vainu ķēdē vai nu var, vai nevar saskatīt katra "skudra"
Un skudru mātīte, kas ar džipu brauc uz valdi Wink

Jā!
Bet Tev ir naids pret konkrētu veikalu tīklu DEPO Smile
Realitāte ir tāda, kāda Tā IR.

Nepariezi!
Nevis tīklu, bet gan konkrētu veikalu, kurā iepērkos gadiem!
Tas ir tāpat, kā ar jau pieminēto rimi - uz Juglas centru nebraucu, braucu uz Valdemāra centru -
tīkls viens un tas pats, bet man, kā pircējam-vulgaris izjūtas diametrāli pretējas Wink
Un tas ir atkarīgs tikai, no konkrētajā vietā strādājošā personāla, sekojoši no INDIVĪDU izlases.

Pārspīlēts un stulbs piemērs:
pieņemsim, ka LTV, Domburšova raidījumā dalībniekiem izdalītie radiomikrofoni sāk gļukot,
dēļ tā, ka pieņemsim, TV vadība ir aizliegusi mikrofonu raidītājiem iepirkt jaunas baterijas,
izvēloties lādēt vecus, nokalpojušus akumulatorus.

Vadība to zina, un to zina arī cilvēks, kurš tos mikrofonus viesiem izdala.
Attiecīgi - ja vadībā ir pidarasi, kas nekādus lēmumus šajā sakarā nepieņem,
tad, ja cilvēkam kurš izdala šos mikrofonus INTERESĒ un ir VĒLĒŠANĀS,
lai raidījums būtu kvalitatīvs, pastavētu un šīs (sīkās?) kļūdas dēļ nezaudētu kaut ko no tā satura,
iespējams atradīs risinājumu, kā pārbaudīt/izvēlēties ''dzīvākos'' mikrofonus,
kam izdalīt tos, kuru aķim jāklapo intensīvāk, vai varbūt pat, ja raidījumā izvēlēs valsts prezidentu,
nopirks tās baterijas pats.

Toties, ja vadība tikai saņems savu algu par to, ka raidījums pārdots,
bet mikrofonu izdalītājs teiks ka vadība un tv sūkā,
tad rezultāts būs tāds, ka visa auditorija nedzirdēs daļu no raidījuma tekstiem (piemēram)
Un raidījuma kvalitāte/interese par to saruks.

Katrā organismā, katrs elements ir svarīgs.
Nevajag tēlot, ka indivīdi nevar neko ietekmēt.
Un slēpties aiz savas baiļu un komforta zonas Orakuls

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  jim-beam Svētdena 20 Decembris 2015, 14:58

Orākuls rakstīja:
Katrā organismā, katrs elements ir svarīgs.
Nevajag tēlot, ka indivīdi nevar neko ietekmēt.
Un slēpties aiz savas baiļu un komforta zonas Orakuls

nu orakuļi nah tu ar sevi šitā dari????

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33058
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Rest:Art Svētdena 20 Decembris 2015, 17:32

Orākul, nu ko Tu te esi sarakstījis?
Tev, kā cilvēkam, kas domā, ka zina visu, par visiem un vienmēr, būtu jāzina, kā tā varde nonāca veikala plauktā un kādēļ tā tur bija - arī nestrādājoša.
Izlaidīsim to stāsta daļu, kur alkatīgi ķīnieši izdomāja kārtējo jauno s*du, ko lielās masas pasaules lielveikalos vēlēsies iegādāties.
Tagad iedomāsimies, ka tas, kas būs nīstā veikala plauktā, ir mana atbildība. Pie manis ierodas vīriņš, kam lielos cietos vākos ir iesietas laminētas lapas, uz kurām attēlotas visādas mantas, ko viņš man piedāvā izvietot mana veikala plauktos. Dažiem vīriņiem ir interneta katalogi, bet šajā situācijā kataloga formāts nav būtisks. Es skatos viņa piedāvājumu un tur ir šī varde. Fotogrāfijā viņa izskatās glīta. Ir pievienots apraksts, kurā ir atrodama ražotāja sniegtā informācija par to, no kāda materiāla šī varde ir izgatavota, izmēri, funkcijas. Bieži vien aprakstos nav pat tik daudz. Ir tikai frāze, ka varde ir domāta dārzam un ka tai ir saules baterija, tad nu mini, cik milzīga vai mini viņa būs, un vai viņa ir keramiskā vai plastmasas. Vīriņš, kas atnācis ar savu katalogu, visticamāk, pats nezinās.
Tad nu man ir dilemma - likt veikala plauktā to vardi, par kuru man ir tik informācijas, cik ir, vai nelikt. No vienas puses var jau nelikt, jo nav zināms, cik kvalitatīva tā manta ir, no otras puses man vajag kaut ko jaunu un interesantu piedāvāt pircējam. Es izvēlos to vardi plauktā tomēr nolikt. Viņai ir tīri ok cena, labs paskats, cilvēki pērk. Katram piegādātājam ir savi noteikumi, no cik procentiem brāķa, skaitās, ka brāķis ir visa partija. Pieņemsim, ka vardēm tie ir 15%. Es salieku plauktā 100 vardes, atnāk cilvēki, pērk, nes viņas mājās. Sakiet, kā man uzzināt, ka tā partija ir ar brāķiem, ja nāk tādi Orākuli, kas nopērk, konstatē, ka nestrādā, bet tā vietā, lai nestu man viņas atpakaļ un man būtu ko uzrādīt piegādātājam, ka tie brāķi ir, izmet čeku, izjauc vardi un gaudo internetā, ka es tirgoju s*du. Bet kā lai es uzzinu, ka es tirgoju s*du, ja man neviens viņu nenes atpakaļ? Ja nenes, tad jau viss ok. Vismaz tā parasti ir.
Kāpēc es katru vardi nepārbaudu pirms likt plauktā? Tas sadārdzina vardi. Man ir jāmaksā kādam, kas to darīs. Bet ir cilvēki, kam 8.99€ par vardi liksies ok, bet 9,17€ liksies jau dārgi. Turklāt, tāpat, kā Orākuls paļāvās uz to, ka varde nebūs brāķis, es paļaujos tieši uz to pašu. Man ir kārtība, kādā cilvēks var mani informēt, ka lieta ir brāķis, pircējs to var izmantot. Ja pircējs ir Orākuls, kas met ārā čekus, tad pats vainīgs. Iespēja bija dota, neizmantoja.
Kas attiecās uz alu, tad man nav iemesla domāt, ka tas ir bojāts, ja derīguma termiņš nav beidzies. Tu jau vari man teikt, ka tas alus ir skābs, bet man nav nekādu variantu pārbaudīt to, vai tas tiešām tā ir. Pēc skata jau nekā nepateiksi. Ja man piegādātājs piedāvā partiju par cenu, kas ir ritīga limonāde, protams, var jau paranoiski domājot, ka vienīgais iesls, kāpēc cena ir tāda, ir brāķis, nepirkt to alu un netirgot, bet man reāli izdevīgāk ir tirgot un atgriezt partiju, ja nu tomēr uzlasās attiecīgs brāķu procents, nekā netirgot vispār. Tas, ka kāds ir stulbs un neizmanto savas patērētāja tiesības man atgriezt brāķi, ir viņa paša un viņa stulbuma problēma. Brāķis var gadīties pilnīgi jebkurai precei. Tā ir ražotāja, nevis tirgotāja vaina. Ja negribi pārdot nevienu brāķi, netirgo neko.

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10591
Join date : 10.11.13
Age : 36
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Svētdena 20 Decembris 2015, 17:52

Priecigs

Pieņemsim ka stulbs esmu es Priecigs
Varbūt tad te arī var pielikt punktu Priecigs
Un iespēju robežās, ja man nebūs obligāti kaut kas dārzam nepieciešams,
es neapgrūtināšu arī šo labticīgo veikalu ar saviem pirkumiem smiekliņš
Apmeklēšu citus veikalus, kuros nenovērošu sistemātiski atkārtojošos
problēmu dažādās produktu grupās Priecigs

Lai šādi veikali paliek priekš tiem,
kas strādā šiem veikaliem bez maksas par brāķa kontroli smiekliņš
Lai nes par saviem līdzekļiem atpakaļ sūdus, lai aizpilda formalitātes, lai izbauda savas dzīves laiku šādi smiekliņš
Es, kā vienmēr - nospļaušos un izmetīšu,
bet ja tas atkārtosies - teiksim 5x - tad pateikšu to skaļi -
tā kā es to daru Priecigs

ps. izlaižot vardi, domkratu, pumpi utt.
pateikšu tā - pat ja par to skābo alu mēneša laikā es viens pie kasēm pateicu,
(par ko es ļoti šaubos)
tad šķiet ka pat tas netika sadzirdēts Priecigs ...lai nu paliek smiekliņš

Gribat lētas (lētas?) cenas par nezināmas kvalitātes produkciju?
Lūdzu - pārveidojiet preču cenu zīmes!
Tāds ir mans piedāvājums.

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Rest:Art Svētdena 20 Decembris 2015, 23:48

Savā laikā man gadījās strādāt aprakstītajā amatā. Tas, ka Tu pasaki, ka alus ir skābs, neko nenozīmē. Tu to nenes ar čeku atpakaļ. Kamēr Tu to nenes atpakaļ ar čeku, man nav ko uzrādīt piegādātājam un man šī prece ir jātirgo, citādi zaudējumi ir uzņēmumam, kurā es strādāju, nevis uzņēmumam, kas man šo preci piegādā. Ar to nevar cīnīties, kamēr nav patērētāju sūdzību. Depo, kas tirgoja skābu alu, ir starpnieks. Viņiem vienīgā kvalitātes kontrole ir pircējs. Ja pircējs, šajā gadījumā Tu, nesūdzās likumā noteiktajā kārtībā, tā ir zaļā gaisma ražotājam, taisīt s*du un to arī tirgot.
Tev vispār nevajadzētu iepirkties lielveikalos - jo plašāks produkcijas klāsts, jo lielāka varbūtība uzrauties uz brāķi. Iepērcies šauras specializācijas veikalos, pasaudzēsi sev nervus.

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10591
Join date : 10.11.13
Age : 36
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Pirmdiena 21 Decembris 2015, 00:02

Rest:Art rakstīja:Savā laikā man gadījās strādāt aprakstītajā amatā. Tas, ka Tu pasaki, ka alus ir skābs, neko nenozīmē. Tu to nenes ar čeku atpakaļ. Kamēr Tu to nenes atpakaļ ar čeku, man nav ko uzrādīt piegādātājam un man šī prece ir jātirgo, citādi zaudējumi ir uzņēmumam, kurā es strādāju, nevis uzņēmumam, kas man šo preci piegādā. Ar to nevar cīnīties, kamēr nav patērētāju sūdzību. Depo, kas tirgoja skābu alu, ir starpnieks. Viņiem vienīgā kvalitātes kontrole ir pircējs. Ja pircējs, šajā gadījumā Tu, nesūdzās likumā noteiktajā kārtībā, tā ir zaļā gaisma ražotājam, taisīt s*du un to arī tirgot.
Tev vispār nevajadzētu iepirkties lielveikalos - jo plašāks produkcijas klāsts, jo lielāka varbūtība uzrauties uz brāķi. Iepērcies šauras specializācijas veikalos, pasaudzēsi sev nervus.
Priekš kam Tu visu šito raksti cilvēkam, kura uzskats ir, ka katrs var situāciju mainīt tūlīt un tagad? smiekliņš
Tu NOTEIKUMUS UN CILVĒKU RADĪTUS LIKUMUS NEKAD nepārkāp?

smiekliņš

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Rest:Art Pirmdiena 21 Decembris 2015, 00:16

Orākuls rakstīja:
Rest:Art rakstīja:Savā laikā man gadījās strādāt aprakstītajā amatā. Tas, ka Tu pasaki, ka alus ir skābs, neko nenozīmē. Tu to nenes ar čeku atpakaļ. Kamēr Tu to nenes atpakaļ ar čeku, man nav ko uzrādīt piegādātājam un man šī prece ir jātirgo, citādi zaudējumi ir uzņēmumam, kurā es strādāju, nevis uzņēmumam, kas man šo preci piegādā. Ar to nevar cīnīties, kamēr nav patērētāju sūdzību. Depo, kas tirgoja skābu alu, ir starpnieks. Viņiem vienīgā kvalitātes kontrole ir pircējs. Ja pircējs, šajā gadījumā Tu, nesūdzās likumā noteiktajā kārtībā, tā ir zaļā gaisma ražotājam, taisīt s*du un to arī tirgot.
Tev vispār nevajadzētu iepirkties lielveikalos - jo plašāks produkcijas klāsts, jo lielāka varbūtība uzrauties uz brāķi. Iepērcies šauras specializācijas veikalos, pasaudzēsi sev nervus.
Priekš kam Tu visu šito raksti cilvēkam, kura uzskats ir, ka katrs var situāciju mainīt tūlīt un tagad? smiekliņš
Tu NOTEIKUMUS UN CILVĒKU RADĪTUS LIKUMUS NEKAD nepārkāp?

smiekliņš
Ko tad Tu maini? Ej tā paša ražotāja produktu pirkt citā veikalā? Tā ir tāda loterija. Vienā dienā atkal uzrausies uz to pašu tikai citā bodē. Baigā jēga.
Un ko Tu pārkāp? To, ka nenes atpakaļ un nesūdzies? Phe, tad nu gan. Toties i-neta bruņinieks no Tevis pa pirmo! smiekliņš
Bet tas, ka iegrābies aiz sava stulbuma un pārdevējs pie tā nav vainīgs, Tev nepieleks nekad.

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10591
Join date : 10.11.13
Age : 36
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Pirmdiena 21 Decembris 2015, 00:39

Rest:Art rakstīja:
Bet tas, ka iegrābies aiz sava stulbuma un pārdevējs pie tā nav vainīgs, Tev nepieleks nekad.
Ou, vau! Priecigs
Pastāsti lūdzu, kā tieši izpaudās mans stulbums iegrābjoties smiekliņš

Ps. Pēc tam kāds cits ğēnijs drīkst paspīdēt ar viedumu -
kā veikalos, kas sevi pozicionē kā veikalus neiegrābties! smiekliņš

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Rest:Art Pirmdiena 21 Decembris 2015, 02:07

Orākuls rakstīja:
Rest:Art rakstīja:
Bet tas, ka iegrābies aiz sava stulbuma un pārdevējs pie tā nav vainīgs, Tev nepieleks nekad.
Ou, vau! Priecigs
Pastāsti lūdzu, kā tieši izpaudās mans stulbums iegrābjoties smiekliņš

Ps. Pēc tam kāds cits ğēnijs drīkst paspīdēt ar viedumu -
kā veikalos, kas sevi pozicionē kā veikalus neiegrābties! smiekliņš
Hm, nez kur es tik ģeniāla, lai vienmēr uz vietas veikalā tādiem štruntiem, kā Tava varde, palūgtu, lai parāda, kā darbojas un alum, kam ir akcija, paskatītos, vai nav pēdējo dienu termiņš. Ja ir, tad jau skaidrs, ka nekas labs tur nav gaidāms. Lietām, ko nevar pārbaudīt uz vietas veikalā, vienmēr saglabāju čekus un nesu atpakaļ. Kaut kā vēl nav sanācis pieraudāt internetu, ka kāds mani būtu apcēlis par daudz, bet kāda jēga to Tev stāstīt. Veikali jau pie visa vainīgi, tas, ka Tu pats neseko līdzi, ko pērc, zinot, ka ražo pilnīgus mēslus, ko vēlāk ar smaidu spožās reklāmās tirgo kā pašu labumu, un, ja tad neaiziet, uzliek akciju, tas nekādā sakarā, vai ne? Es tajā Berģu Depo iepirkos gadu no vietas, ne uz ko neiegrābos. Ne man skābs alus gadījās, ne arī kāda salauzta manta. Pa gadu, iepērkoties 3x nedēļā, kaut kam taču bija jātrāpās? Jeb varbūt tomēr vainīgas ir nevis cenu zīmes, bet vēlme savu stulbumu norakstīt uz visiem citiem.

Lai nu kā, sēdi tālāk ar savu gudrību, galvenais neaizmirsti nākamreiz arī pačīkstēt, ka tikai tāpēc, ka pašam neienāca prātā pārbaudīt, ko pērc, vēl jo vairāk, rēķinot, ka blakus jau bija lietiskais pierādījums, ka to darīt nevajag, slikts ir veikals, ar Tevi pašu viss kārtībā. Ja kārtīgi padomāsi, atcerēsies, ka mēs dzīvojam Latvijā - vietā, kur tikai pamuļķis cer uz utopisku laimi.

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10591
Join date : 10.11.13
Age : 36
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Pirmdiena 21 Decembris 2015, 10:22

Uff!...
Rest:Art - Tu nu gan šoreiz skarbi. Lai gan, patiesībā esmu Tavā pusē.
Ja ir brāķis, tad viņš ir jāiet, jāmaina.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Pirmdiena 21 Decembris 2015, 11:00

Super

Mērķis panākts! Ziņa tiek komentēta.
Kāds uz tās fona rāda savu erudīciju,
kāds attaisno sistēmas neizbēgamību,
kādam šķiet, ka ziņas rakstītājs ir noraudājies neveiksminieks ekrāna otrā pusē,
taču (kas ir ļoti interesanti) neviens pat nepiefiksē, ka ziņas saturā ir ietverts protokols par indivīda būtību
(jā, arī diskusijas karstasinīgo dalībnieku) un pieskāriens/mājiens tam, kas/kā būtu jāmaina kopumā
un katram pašam sevī ikdienā Priecigs

Kāds izcilnieks paspēj savu enerģētiski rakstīto palagu pabeigt ar vārdiem ''dzīvojam Latvijā, kur utopisks pamuļķis...''
smiekliņš ...nez...no kā tāda Latvija sastāv?

Un kā būtu, ja Latvija sastāvētu no ''utopiskiem pamuļķiem'' nevis no paklausīgiem nepareizas sistēmas kalpiem? Priecigs

ps. paldies par atsaucību, es noteikti turpināšu! Paldies par uzmanību

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Melvins Pirmdiena 21 Decembris 2015, 11:14

Vispār jau... mēŗķis netika sasniegts Smile
DEPO tirgo tās pašas brāķīgās vardes, varbūt ka pat nezinot - kādas viņas ir. Un viena tāda izjaukta ir Tavās mājās smiekliņš

Un te ir pierakstīti palagi 2lpp garumā.
Viss.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23260
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Pirmdiena 21 Decembris 2015, 11:23

Melvins rakstīja:Vispār jau... mēŗķis netika sasniegts Smile
DEPO tirgo tās pašas brāķīgās vardes, varbūt ka pat nezinot - kādas viņas ir. Un viena tāda izjaukta ir Tavās mājās smiekliņš

Un te ir pierakstīti palagi 2lpp garumā.
Viss.
Mērķis ir sasniegts, ja indivīdi par kaut ko sāk domāt, kaut kam ''neordināram'' pievērš uzmanību Priecigs

Par depo - varat gavilēt savā viedumā un visu savu erudīciju bāzt manā izmestajā čekā,
bet es ZINU, ka Depo ZINA ko tirgo smiekliņš
Un ne jau tāpēc, ka plauktā stāvēja JAU izjaukta viena pūce ar lampu sānā smiekliņš

ps. ak jā, sensitīvajai Restartienei - par to alu! Tur pat akcijas nebija smiekliņš

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Svētdena 23 Aprīlis 2017, 21:56

Piekritīsiet taču, ka tā var gadīties arī jums.
Atceramies par nepieciešamību nodzīt bārdu,
bet nopērkam to, kas tuvākajā veikalā ir.

Nu lūk...bija Oreon Comfort Touch 3 Kruta!

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Skuvek10

Nu jā..piekrītu - vajadzēja tak izlasīt uz iepakojuma,
ka bez pozīcijas ''sensitive skin'' iztrūkst pozīcija ''for sensitive man'',
kāds acīmredzot esmu es Orakuls

..jo mani reāli besī, ka žiletes ir trulas,
ka žiletes ir katra savā leņķī,
ka 25% produktiem, izņemot no iepakojuma nolūzt roktura stiprinājums.

( kāpēc 25%? tāpēc, ka paciņā ir 4 minētie sūdi, no kuriem vienam nolūza Paldies par uzmanību )

Labāk būtu skuvies ar savu iecienīto zupas karoti!

Kungi! Es rakstu tāpēc, lai ar jums tā neatgadītos! Orakuls

Oreon Comfort Touch 3

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Orākuls Pirmdiena 21 Maijs 2018, 12:33

Vēl viens....
Gillette Blue 3.

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Gillet10

Ja jums gadījumā šito sakārojas nopirkt,
iesaku labāk noskūties ar ēdamkaroti! Wink

_________________
Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43457
Foruma reputācija : 103535
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!  - Page 3 Empty Re: Skopais maksā divreiz ! Vai lietas, ko otrreiz nepirkt!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā