Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Filmas, kuras jānoskatās!

Lapa 9 no 19 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 9 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins on Ceturtdiena 16 Aprīlis 2015, 17:50

Invasion Of The Body Snatchers (1978)
http://www.imdb.com/title/tt0077745/
8/10.

Fantastika... (rekvizītos gan rakstīts "Horror, Sci-Fi"). Kādu dienu/nakti uz Zemes nolaižas saprātīgas būtnes (ziedu/augu formātā), lai pakļautu mūsu civilizāciju - cilvēkiem aizmiegot citplanētieši pārņem mūsu apziņas, ķermeņus... uz neatgriešanos.
Filma veidota pēc slavenas Jack Finney noveles - šī nav pirmā darba ekranizācija un arī ne pēdējā (esmu redzējis 2007-tā gada darbu "The Invasion" ar Daniel Craig un Nicol Kidman galvenajās lomās - tas man likās viduvējs darbs).
Par šo 1978 gada filmu, atklāti sakot - visu cieņu!... šis darbs ir izveidots gana baiss un labi nostrādāts (te režisors ir Philip Kaufman), lomās atpazīstami aktieri - Donald Sutherland, Jeff Goldblum, Veronica Cartwright, Leonard Nimoy. Viņam tāda Baisa aura visam cauri...
Jā. Savādāk šo neraksturosi - tāda kā... "kvalitātes elpa", groduma zīmogs ir šim darbam. Patīkami.
Un galvenais, ka par spīti novecojušajiem spec-efektiem - nebūt nebija garlaicīgi... jo stāsts/novele jau principā, praktiski mūžīga. Citplanētieši iekaro Zemi.
Paliku gandarīts! Patika.

Taurus Number of posts : 7813
Foruma reputācija : 21073

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 17 Aprīlis 2015, 16:49

Swingers (1996)
www.imdb.com/title/tt0117802/
8/10.

Doug Liman agrīns darbs, kurš savulaik „izcēlis Saulītē” ne tikai pašu režisoru, bet praktiski plašākai pasaulei atklājis tolaik vēl jaunos – Jon Favreau (viņš arī scenārija/stāsta autors, kā arī līdz-producents), Vince Vaughn, Ron Livingston u.c.
Stāsts ir par vienkāršiem Holivudas puišiem, kuri cenšas sakārtot savu dzīvi – kļūt slaveni (aktieri, komedianti, producenti), tikt attiecīgi pie naudas un… meitenēm Smile Centrā ir viens no viņiem (Jon Favreau), kurš nu nekādi nevar aizmirst savu bijušo meiteni… ir jau ticis pie noteiktiem ienākumiem, kritis dēļ bijušām attiecībām nelielā depresijā – un draugi viņu cenšas visādi uzmundrināt, velk laukā no mājām, stiepj uz klubiem, cenšas sapazīstināt utt…
Principā, pats stāsts varbūt arī neliksies nekas īpašs… bet kaut kā, staro no šī visa kopdarba sirsnība, tāds kā „dullīgs” vienkāršums – es skatoties sasniedzu līdz pārdzīvojumu Smile Būtiskas ir arī filmas kvalitātes – režija, jaunie aktieri, tas viss likās man Labs… varbūt ne uz 10, bet uz 8 jau nu noteikti.
Kopsumma – man patika Smile Esmu gandarīts.

Vēl interesanti fakti:
1) kazino ainā pie galdiem redzami Vince Vaughn tēvs un Jon Favreau vecmāmiņa,
2) vienā no ainām tiek aprunāta Tarantino filma „Reservoir Dogs”, ka it kā Tarantino tur daudz ko nospēris no Skorsēzes… (principā, tā arī ir – Tarantino vispār mīl savus darbus salikt no citu redzētu klasikas filmu fragmentiem un ainām, vismaz agrīnajos darbos tas ir izteikti…),
3) vienā no filmas ainām Doug Liman ir apzināti veidojis līdzīgu ainu, kā Skorseze filmā „Goodfellas” – garais gājiens cauri aizmugures ieejai, visai virtuvei uz klubu,
4) Jon Favreau un Vince Vaughn 2001-jā gadā ir centušies atkārtot šīs filmas „veiksmes formulu” veidojot līdzīgas noskaņas un satura darbu „Made” – te jau Jo Favreau startē ne tikai kā scenārija autors, bet arī režisors… šis darbs gan man likās samērā garlaicīgs.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 20 Aprīlis 2015, 13:23

Jerry Maguire (1996)
http://www.imdb.com/title/tt0116695/
8/10.

Cameron Crowe darbs - viņš ir gan scenārija autors, gan režisors. Šoreiz stāsts par "sporta pasauli", konkrētāk par amerikāņu futbola sportistu aģentiem, naudu un attiecībām, naudu... Viens no vadošajiem sporta aģentiem emociju uzplūdā, pārdomājot savu eksistenci uzraksta memo ar saukli "Vairāk personīgas attieksmes - mazāk naudas". Par šo tiek atlaists no sava "siltā amata"... un nokļūst dzīves dzirnakmeņos - viss mainās, viss no jauna utt.
Filmas kredo, pamatdoma... manuprāt ir pateikta sporta aģenta skolotāja teiktajā beigu frāzē:
"Ja Tev sirdī būs tukšs, tad kas ir galvā - tam vairs nav nozīmes".
Viedi, tiešām viedi Smile
Skatījos atkārtoti, Blu-ray. Filma savulaik bija man viena no mīļākajām, redzējis esmu kopsummā vai 10x. Tagad sen, sen... gadus 10-it laikam nebiju skatījies. Atklāti jāsaka - "šis mans templis nu ir kritis"... tagad 10 no 10 vietā vien lieku 8.
Kur vaina?... likās par naivu tomēr skatoties mūsdienu acīm, filmā vairāk tā kā! - "sava veida pasaka". Darbam saskatīju arī sava veida "nevienmērīgumu"...
Savādāk gan te viss ir Labi Smile Ir vērts tērēt 2h sava laika, baudīt bildē sniegtās atziņas un emocijas.
Šī ir viena no labākajām gan Tom Cruise gan Renee Zellweger lomām, Cuba Gooding Jr. savukārt par šo lomu ir saņēmis Oskaru. Filma kopsummā savulaik ir bijusi nominēta 5 Oskariem, ieskaitot gada labāko filmu. Atceros, ka toreiz par viņu "turēju īkšķus"...

Pēdējo reizi labojis Melvins Pirmdiena 20 Aprīlis 2015, 13:40; labots 1 reizi

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 20 Aprīlis 2015, 13:24

Hot Tube Time Machine 2 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2637294/
5/10.

Tik dumi, ka dumāk laikam vairs nevar būt... Vīlos Smile Lai gan, neko jau īpašu no šīs komēdijas negaidīju.
Skatījos fonā - "nav mans". Stāsts vēsta par ceļošanu laikā ar mistisku džakuzi, šī iekārta pārnes kā uz pagātni - tā uz nākotni. To izmantojot stāsta varoņi kļūst gan slaveni, gan laimīgi un nelaimīgi... Pāris idejas un joki likās "svaigi", bet kopumā - tomēr nē, vilšanās.
Kaut gan... manuprāt 1-mā daļa bija kaut necik skatāmāka Smile Mani vēl piesaistīja fakts, ka režisora Steve Pink kontā (viņš arī 1-mās daļas autors, režisors) ir scenārijs filmai "High Fidelity" - tā ir viena no manām mīļākajām filmām.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 24 Aprīlis 2015, 12:47

Wild (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2305051/
7/10.

Stāsts pēc patiesiem notikumiem, par sievieti kura sevis meklējumos noceļo 1 100 jūdzes gar/cauri ASV.
Vēstījums ir meditatīvs... viņas pārgājiena grūtības mijas ar atmiņu uzplaiksnījumiem, tādējādi radot mūsos iespaidus - kas?, un kāpēc?, kurp viņa dodas?, utt...
Labi. Bet ne ideāli... man daudz kas traucēja, piemēram, apzinātā uzspēle ka stāsta galvenā varone ir nekopta (te es nedomāju lūpu krāsu, make up, utt - tīri higiēnu). Apkārt esošie ceļotāju puiši var!, bet viņa - ne. Klajas apstākļu šausmas ir apkārt!, nevar sevi sakopt - un tas notiek ASV, kur visu veidu un paveidu tūristiem ir piestātnes, mājvietas ik uz stūra (labklājība staro! - absolūti "zaļā gaisma", tikai ej!, neēd hamburgerus, neresnē...).
Tad vēl... iekšēji ar sirdi sapratu galvenās varones "sāpi", bet nu... nepaņēma mani īsti Tas "aiz aknām". Nezinu. Laikam tāpēc, ka es laikam nekristu nekad steigā šņaukt heroīnu, vai skrietu durties, ja ar mani (vai man tuvajiem) kas notiktu.
Lai nu kā... filma tiešām laba. Galvenajā lomā Reese Witherspoon - bija nominēta gada Oskaram. Režisors - Jean Marc-Vallee, viņa iepriekšējais darbs bija "Dallas Buyers Club" (2013).

Pēdējo reizi labojis Melvins Piektdiena 24 Aprīlis 2015, 13:01; labots 1 reizi

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 24 Aprīlis 2015, 12:48

Superfast! (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2933474/
4/10.

F&F7 gaidās noskatīju absolūti dumu, līdz stulbumam dumu!, komēdiju... Pilnīgi Brīnums, ka šāda uztapusi tik vēlu - parasti jau šādas uzražo jau pie 3-4-ās daļas.
Teikšu atklāti - absolūti lieks un primitīvs Brīvā laika patēriņš. No otras puses, es vietām riktīgi gardi smējos Priecigs Priecigs Priecigs
Tā lūk! Nevienam neiesaku, "katrs pats savas Laimes (un Laika) kalvītis".

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Sestdiena 25 Aprīlis 2015, 11:12

3 Days to Kill

No scenārija idejas nekā jauna.
Bijušais slepenais aģents.
Visa sižeta laikā cīņa ar ļaunajiem,
kas caurvīta ar ''atsaucēm'' uz zaudētu laiku ģimenei,
atziņām par vērtībām, saiknes atjaunošana ar pieaugušo meitu utt utjp.
Katrā ziņā, šāda stila filmu Kevina Kostnera izpildījumā ir izdevies pacelt par mazu latiņu augstāk.
'Vietā'' bija šur tur mazas, gaumīgas humora devas.
Vakara filmai iekš TV - ļoti labi der Priecigs

Admin

Number of posts : 41026
Foruma reputācija : 93310
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 27 Aprīlis 2015, 12:21

Mortdecai (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3045616/
5/10.

Par spīti gaidītajam - garlaicīgi... Un tāds aktieru ansamblis - Johnny Depp, Gwyneth Platrow, Ewan MacGregor, Jeff Goldblum, Paul Bettany.
Likās!, nu tik te būs - bet nekā... kopumā garlaicīgi. Joki tādi saspīlēti, likās - mākslīgi... šur tur jau smaidiņš paspruka, bet nu kopumā?... Vīlos.
Džonijs kaitināja - atkal šī ķēmīgā "Karību jūras pirātu" lomas atspēlēšana, nu cik tad var?...
Varu uzslavēt dekorācijas - tās likās krāšņas, te nu ir pacentušies. Režisors David Koepp, vairāk slavens kā scenārists - viņa iepriekšējās filmas man vairāk ir gājušas pie sirds (kaut vai Secret Window, Premium Rush).

Devil (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1314655/
8/10.

Smuka vakara pasaka pieaugušajiem, šausmenīte - pats, pats sātans ierodas uz zemes un spriež "taisno tiesu" esot iesprostots augstceltnes liftā ar 4 ikdienišķiem cilvēkiem...
Stāsta autors - M. Night Shyamalan, visu cieņu... manuprāt šams ir nepamatoti piemirsts (un "nolikts"no kritiķu puses). Stāsts, darbība - viss nav ne par daudz, ne par maz, precīzi tik!, cik vajag.
Kaut arī skatījos atkārtoti - patika Smile
Interesanti, ka M. Night Shyamalan līdz ar šo filmu ir nodibinājis (nu ne jau viens pats, ar citiem) kompāniju "The Night Chronicles" - Devil esot pirmais darbs no triloģijas, esot plānots filmēt nākamo... bet kaut kā tas viss esot "iestrēdzis". Tā gadās.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 29 Aprīlis 2015, 00:29

Ja cīnīties un sadegt - tad tikai par vienu mērķi.
Un šim mērķim ir jābūt taisnam.
To derētu saprast katram jampampiņam, kas tiecas varas virzienā,
un sauc sevi par politiķi, bet rezultātā izšķīst merkantīlos sīkumos un melos.

Selma

Par Martinu Luteru Kingu.
Vēsturiska drāma.

Man patika. Iesaku!

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 29 Aprīlis 2015, 11:54

Jā. Selma mani arī interesē...
Savulaik meklēju, vēl nebija kvalitatīva kopija. Iešu skatīt tagad Smile

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 29 Aprīlis 2015, 11:58

The Big Chill (1983)
http://www.imdb.com/title/tt0085244/
7/10.

Stāsts par bijušajiem skolas draugiem, kuri satiekas bērēs (viena no viņiem, pie kam viņš ir izdarījis pašnāvību). Atkal redzēšanās, "vecās emocijas" un jaunas emocijas... pēc bērēm kopā visi pavada weekend'u turpat netālu esošā savrupmājā.
Filma - klasika, savulaik nominēta 3 Oskara balvām, ieskaitot gada Labāko filmu. Būtiska ar lielisku aktieru ansambli - Glenn Close, Kevin Cline, William Hurt, Jeff Goldblum, Tom Berenger, u.c. Režija - Lawrence Kasdan, nu jau sen sen viņš īpaši aktīvi neko nefilmē, bet savulaik... ir bijis Liels vārds kinopasaulē.
Pats stāsts?... ja tā aizdomājas - praktiski ir "par neko" Smile Pēc manām sajūtām, kaut kas līdzīgs klases vakaram, pēc 20-it gadiem... kur atmiņā uzplaiksnī, tiek uzjundītas no emociju pagultes, agrākās sajūtas - kaislības pret kādu no bijušajiem kolēģiem. Mistiskas pārdomas - kā būtu, ja būtu utt.
...
Man vislabāk patika psihoterapeita (viens no draugu loka) patiesie teikumi jau pie filmas beigām, kad viņam kāds pasaka:
- Es Tevi mīlu, cienu!, lai arī kāds Tu esi. Tāpat kā visus pārējos Jūs... Jūs man daudz nozīmējat.
Un viņš pretī atbild:
- Tu mani nepazīsti. Ir pagājuši vairāk kā 20-it gadi... Tu pazīsti mani toreizējo, bet ne tagadējo. Ir daudz ūdens aiztecējis, mēs visi esam izmainījušies... Tevī ir mistiska vīzija par kādreizējo mani pirms tiem 20-it. Tas arī viss.
Pārējiem tas nepatīk un viņi tikai nosaka:
- Neesi tik cinisks!... mēs visi Tevi mīlam.
...
Nu jā Smile Tur tajā dialogā bija tik daudz patiesības - filmas esence priekš manis. Savādāk jau... drāma/komēdija par bijušo skolas biedru atkal redzēšanos, ar attiecīgām konsekvencēm.
Noskatījos. Kvalitatīvi! Vēstures pikselis.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Sestdiena 02 Maijs 2015, 22:15

Automata

Fantastika?
Par nākotni?
Par robotiem?

Vai tomēr par cilvēkiem...un tieši tagad?

Pietiekoši daudz labu repliku ar dziļāku jēgu, kā piemēram;
''lai nomirtu ir nepieciešams dzīvot''
''cilvēka jautājums - vai Tu te esi galvenais?
- saprāta (robotu) atbilde - tā ir cilvēku strukturālā domāšana'' Super
vai arī - ''robota'' atskārsme= ''es nezināju, ka cilvēki viens otru var nogalināt'' ...

Filma man patika. Atbilst manai dzīves jēgas un Augstākā saprāta butībai.
Nevis kā merkantīlu, duālu cilvēku mūžīgas ikdienas bailes no tiem,
kas varētu izrādīties gudrāki par pašiem. Vīpsnā
Labs spogulis,
kā it kā caur fantastikas prizmu
veikt nelielu auditu esošās cilvēces saprāta līmenī.

ps. Nebiju redzējis Antonio Banderas šāda rakstura filmās -
patīkams parsteigums!

Principā iesaku Orakuls

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Otrdiena 05 Maijs 2015, 12:46

Singles (1992)
http://www.imdb.com/title/tt0105415/
8/10.

Agrīns Cameron Crowe darbs - viņš ir gan režisors, gan scenārija autors.
Stāsts par vairākiem jauniešiem Sietlā (Seattle) un viņu attiecībām ar pretējo dzimumu, visi viņi mājo vienā daudzdzīvokļu mājā. Filma - romantiska komēdija...
Filmas viens no saukļiem: "Love is a game. Easy to start. Hard to finish", perfekti raksturo stāstā notiekošo...
Patika Smile Es pat teiktu, šajā žanrā - izcili. Par spīti gadu nastai viss nofilmētais izskatās svaigi, tēmas un situācijas - vēl joprojām aktuālas, vietām smieklīgas... Labs aktieru ansamblis - Bridget Fonda, Campbell Scott, Kyra Sedgwick, Matt Dillon, Bill Pullman, James Le Gross u.c. Kā jau Crowe pierasts - lielisks skaņu ceļiņš filmai, šoreiz Sietlas roks! Pateicoties draudzīgām saitēm mūziķu aprindās, filmās redzamajā bāra ainā spēlē īsti, autentiski Alice In Chains, piemēram.
Biju jau redzējis šo darbu, vēlējos atsvaidzināt atmiņu - paliku gandarīts. Principā, romantisko attiecību filmu cienītājiem - obligāts skatām-materiāls.

Casper (1995)
http://www.imdb.com/title/tt0112642/
7/10.

Filma bērniem, pusaudžiem vairāk... par spokiem, spociņiem, konkrēti par vienu spoku, puiku!, kuram ikdienā ir garlaicīgi, kurš vēlas sev atrast neko citu, kā sev Draugu Smile
Rādīju mazajai meitai, it kā jau... par agru, bet - viņai patika. Galvenais jau... ka manuprāt filmas vēstījums ir tāds... Sirsnīgs Smile Un tas ir svarīgi.
Filmā daudz kas ir aizgūts no Barry Sonnenfeld "The Addams Family" abām filmām - neapšaubāmi jūtama šos darbu ietekme...
Aktieri - Christina Ricci, Bill Pullman u.c. Režisors - Brad Silberling (man patīk arī citi viņa darbi - Lemony Snicket's A Series Of Unfortunate Events (2004) ar Džimu Kerriju galvenajā lomā (starp citu, šī arī ir bērnu filma - vizuāli šis darbs ir diezgan līdzīgs Kasperam un tām pašām Ādamsu ģimenītēm), City Of Angels (1998), Moonlight Mile (2002), 10 Items Or Less (2006)).

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 06 Maijs 2015, 12:27

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)
http://www.imdb.com/title/tt1951265/
4/10.

Gar-Lai-Cī-Gi. Absolūti "gaudulīgs" gabals ar min darbības epizodēm - stāsts no vidus, kā jau 3-jai daļai... galvenā varone atrodas 13-jā apgabalā, kur tiek izvēlēta par sacelšanās vadoni pret slikto valdību.
Kāpēc "gaudulīgs"?... jo, ak vai!, mīļotais Pits ir pie ienaidniekiem, tiek mocīts - kā viņš tur? Un es Tā pārdzīvoju citus nevainīgos upurus, viņu nāvi. Un man Tā vajag spēkus, lai saņemtos, lai dotos cīņā... Aij!, nē - tas tomēr nebūtu īsti pareizi, es Tā nevaru. Nē, nē! - šis būtu pareizi, bet Tas! - nē... Aij nē!, tomēr Tā ir pareizi rīkoties. Un tomēr mans Pits, kā viņš tur ieslodzījumā?...
Piedodiet, filmas cienītāji - totāls murgs! Es pat iedomāties nevaru, kas mani piespiestu skatīties "Part 2" zem šī paša nosaukuma...
Nu ja... bet tas jau pilnīgi tāpat, kā ar "50-it dažādām asfalta nokrāsām" - gribi skaties, gribi nē uz to ceļu.
Pasludinu šo filmu pagaidām par šī gada viss-veltīgāk izmantotajām mana atpūtas laika 2h.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Trešdiena 06 Maijs 2015, 13:01

Melvins rakstīja:The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)
4/10.

Gar-Lai-Cī-Gi. Absolūti "gaudulīgs" gabals ar min darbības epizodēm
Es tikai nespēju saprast, uz kāda pamata ir izdevies šitam štruntam radīt turpinājumus? HVZ

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Trešdiena 06 Maijs 2015, 13:05

Orākuls rakstīja:
Melvins rakstīja:The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)
4/10.

Gar-Lai-Cī-Gi. Absolūti "gaudulīgs" gabals ar min darbības epizodēm
Es tikai nespēju saprast, uz kāda pamata ir izdevies šitam štruntam radīt turpinājumus? HVZ

Tur visam pamatā grāmatas, bestseller'i (dižpārdokļi)...
"Bada spēlēm" ir vairākas daļas, tāpat kā "Krēslas" grāmatām (arī "Grejas 50-it nokrāsām").

Grāmatas jau nav vainīgas, ja kino-versijas (adaptācijas) nav izdevušās pārāk labas...
Katrā ziņā tas ir strīdīgs jautājums.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 07 Maijs 2015, 17:13

Unbroken (2014)
http://www.imdb.com/title/tt1809398/
7/10.

Stāsts par cilvēka sīkstumu, izturību... Ir karš. Olimpietis, skrējējs, medaļnieks avarējot lidmašīnai 47 dienas pavada atklātos ūdeņos bez barības un ūdens, izdzīvo!, bet pēc tam uzreiz nokļūst japāņu ienaidnieku gūstā, kur laika pavadīšana līdz kara beigām ir vēl grūtāka, baisāka utt.
Principā smuks gabals - cik nu "smuks" var būt stāsts par karu un visām to skarošām blaknēm. Par cilvēka gara stiprumu!, papildus interesi rada fakts - ka filma radīta pēc patiesiem notikumiem, grāmatas.
Olimpietis ir izdzīvojis, miris pavisam nesen, 2014-jā... Interesanti, ka viena no galvenajām viņa atziņām pēc izciestā: "Ir jāmācās piedot, nevis atriebties...". Pēc kara vīrs vairākkārt ir apciemojis Japānu, 80-jā nesis Olimpisko uguni tur, ticies un izrunājies ar gandrīz visiem sev pāridarītājiem, izņemot pašu galveno pāridarītāju, tā saukto "Putnu" (viņš ir kara noziedznieks) - tas atteicies ar viņu tikties.
Jā, filmas režisore in Agelina Jolie - nav slikti, nepavisam nav slikti.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 11 Maijs 2015, 11:20

Trash (2014)
http://www.imdb.com/title/tt1921149/
6/10.

Filma - pasaka pieaugušajiem. Brazīlija, stāsts fokusējas uz 3 pusaudžiem, kuri mājo netīrībā, nopelna naudu iztikai pārrokot atkritumu kaudzes izgāztuvē, turpat arī peldas starp tukšām "pet" pudelēm utt. Un atrod maku ar naudu... pirmais, ko viņi izdara - nopērk veselu vistu!, lai kārtīgi paēstu...
Patiesībā man šis viss dikti atgādināja Oskaroto "Graustu miljonāru" Smile Te gan pamatdoma nedaudz savādāka, viss saistīts ar korupciju un samērā lieliem naudas maisiem filmas beigās.
Filmas beigu vēstījums ir simbolisks - puikas iegūto naudu vnk izkaisa virs atkritumu izgāztuves... nu jā!, jo nauda jau patiesībā ir tas trash!, ar visu savu netīrību, aizkulisēm... un viņi?, ir dabas bērni, kuri dzīvo tā kā prot un spēj. Kā ir - tā ir.
Pasaka! Filmu ir kūrējis Stephen Daldry - viņa kontā ir vēl citas līdzīgas pasakas: Extremely Loud & Incredibly Close, Billy Elliot, arī nopietnākas filmas - Oskarotā The Hours, arī... - The Reader.
Vai šis darbs man patika?... šoreiz likās par saldu, "emocionālo pīķi" manī nesasniedza... bet tas jau nebūt neozīmē, ka filma ir slikta.

The Cold Light Of Day (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1366365/
5/10.

Vienkārši grāvējs!... Galvenais varonis ierodas ciemos pie vecākiem uz svinībām, kuru laikā viņa vecāki un brālis tiek brutāli nolaupīti - izrādās!, viņa Tēvs ir specdienestu darbonis... sākas pakaļdzīšanās, baisā jezga!, izdzīvo ne visi...
Nu. Pilnīgi "nekas" manā apziņā pēc šīs filmas nepalika - bez pārsteigumiem, bez izteiktiem "wouw!" un "uh un ah!"... Piesaistīja uzmanību vide - Madride Smile bet tas tāpēc, ka es tur nesen biju...
Lomās Bruce Willis, Sigourney Weaver, Henry Cavill u.c.
Noskatījos, jau aizmirsu.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Ceturtdiena 14 Maijs 2015, 11:04

Furious 7 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2820852/
8/10.

Efektīgi!, draivīgi... protams, filmai saistības ar realitāti nav pilnīgi nekādas. Un principā... arī nevajag. Tā ir absolūti tīra izklaide, piedzīvojumu filma - nu līdzīgi, kā 007 Džeims Bonds.
7-jai daļai režisors ir James Wan, lomās tie paši visi pazīstamie... nu un jā!, pēdējā Paul Walker loma - viņš filmā redzams līdz pat beigu titriem, filma arī viņam pašam veltīta (loģiski).
For Paul. Un... show must go on...

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Ceturtdiena 14 Maijs 2015, 21:01

Ilgi domāju likt vai nelikt...
Bet ja reiz noskatījos un nebija pavisam švaki, tad pāris vārdi par:

Danny Collins

...parasti visādus biogrāfiska/veiksmes rakstura stāstus ekranizē
no vienkārša sākuma līdz personības triumfam, vai vienkārši beigām...
Šajā filmā drīzāk ir parādīts iespējamais atpakaļceļš no slavas.
Ja vien tas ir iespējams... Priecigs

Als Pačīno ir foršs aktieris - ķipa ''krusttēvs''...
vienkārši pēdējā laikā man no viņa bija satrāpījušās filmas,
kas faktiski garlaikoja/neaizrāva...

Varbūt šī bija no tām, kas atgriež manu interesi pret viņu Orakuls

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Sestdiena 16 Maijs 2015, 00:39

Ex Machina (2015)
http://www.imdb.com/title/tt0470752/
9/10.

...gods godam, viela pārdomām Smile stāsta autors Alex Garland, 1x arī režisora krēslā (līdz šim vairāk ar Danny Boyle sadarbojies). Fantastika, nākotne, futūristiska vide... mūsu sadzīvē ienāk mākslīgais intelekts - un mūs uzvar. Perfekti!... filma - nedaudz meditatīvs ceļojums, īpatnēji radītā vidē, mūzikā, sajūtās... Patiesībā - Skaisti. Ir izdevies!

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Sestdiena 16 Maijs 2015, 01:08

Par to pašu, bet no Orākula viedokļa Priecigs
Filma citiem; kad gribas ko savadāku.
Man trāpīts ''pa tēmu''.

Ex Machina

...Jo katram šad tad rodas de ja vu, ka smadzenes ir ieprogrammētas.
Ka kāds tās programmē, papildina ar jaunu, vai dzēš ''mazsvarīgo'' info.
Un vienmer subordinatīvi atrodas saprāts ar augstāku intelektu.

Un kā vienmēr, visu situāciju beigās paliek neatbildētais jautājums;
kas tad patiesībā ir sajūtas?

Lielisks piemērs, kā var uzņemt labu filmu, nesasitot 20 automašīnas,
nefilmējot masu skatus vairākās valstīs un visu, kas audzē budžetu Priecigs
Vienkārši ir jābūt labam scenārijam, idejai, tēmai.

Man patika. Iesaku! Orakuls
(skatīties pie skaidras apziņas)

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Sestdiena 16 Maijs 2015, 01:14

Orākuls rakstīja:
Lielisks piemērs, kā var uzņemt labu filmu, nesasitot 20 automašīnas,
nefilmējot masu skatus vairākās valstīs un visu, kas audzē budžetu Priecigs
Vienkārši ir jābūt labam scenārijam, idejai, tēmai.

Tas gan, tas gan...
Es te neizvērsos - paskati Alex Garland grāmatu/filmas Wink
The Beach, Sunshine, 28 Days Later - tie visi man ir Mīļi darbi... jo tomēr kaut kur iekšienē, viņi visi ir dziļi filozofiski.

Šis ir tas retais gadījums, kad stāstu autors Pats iesēžas režisora krēslā - un rezultāts tiešām ir Labs.
Retums.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Piektdiena 29 Maijs 2015, 14:01

Kigsman: The Secret Service (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2802144/
7/10.

Grāvējs/komēdija. Ja nu ar 007, Jason Bourne un xXx specdienestu/aģentu stāstiem jums ir par maz, tad lūk - jauns, svaigs un arī jautrs stāsts par vēl vienu specdienestu - Kingsman! Šoreiz veidots pēc Marvel komiksiem...
Cienījams režisors - Matthew Vaughn (Layer Cake, Kick Ass, X-Men: First Class). Labi aktieri - Michael Caine, Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Strong u.c.
Sākumā man bija pretenzijas pret filmas naivumu... bet beigās pieradu Smile Galu galā stāsts ir tiešām jautrs un ar humora elementiem. Kaujas ainas ir viena vienīga datorgrafika, bet nu lāāābi... kurš mūsdienās tur kādu pa īstam nogalina?, vai sit pa seju, piemēram. Un kur sprāga "tās galvas" - es rēcu pilnā sparā smiekliņš
Laba izklaide.

Home (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2224026/
7/10.

Animācija, bērniem... manuprāt, virs 5-iem gadiem. Pamatā sirsnīgs stāsts par draudzību Smile
Citplanētieši, Zemes iemītnieki, Zemes iekarošana, bēgšana no tās... tas viss te pasniegts viegli, caur humora prizmu. Galvenais citplanētiešu varonis - Būvs ir izveidots tāds... ka nu... Nu mīlīgs, Mīlīgs bez gala.
Patika.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 01 Jūnijs 2015, 17:45

A Glimpse Inside The Mind Of Charles Swan III (2012)
http://www.imdb.com/title/tt2044729/
6/10.

Roman Copolla darbs. Ir divejādas izjūtas, abas vienlīdz spēcīgas:
1) garlaicīgi, scenārijs pēc būtības absolūti "nekāds" - pusmūža dizainera/grafiķa fantāzijas pēc 2 puses aiziešanas... tādas kā!, ainas, ainiņas - viņš ir pamests, nevar aizmirst, nekā jauna nespēj radīt (pusmūža krīze?... nu nezinu, nedaudz savādāk likās, izskatijās - uz brītiņu "izsviests no laivas", ne vairāk). Un kā filma sākās, tā arī beidzas. Viss.
2) interesantas vizualizācijas Smile savdabīgas... tas piesaista. Nevaru arī noliegt - sexisms, smukas sievietes vnm patīkami skatīties... Lūk.
Labi aktieri - laikam jau šai filmu veidotāju komandai tradicionāli Jason Schwartzman, Bill Murray, Patricia Arquette, galvenajā lomā Charlie Sheen - viņš te ir galvenais personāžs.
Paskatījos arī filmas bonusus - Roman Copolla šo darbu ir veltījis 70-to laiku reklāmu, žurnālu vāku grafiskajiem dizainiem - nu tiem!, zīmētajiem Smile Noskatieties kaut vai reklāmas rullīti filmai - būs skaidrs.
Savādāk, laikam tomēr pievienošos populārajam viedoklim, ka viņam labāk rakstīt darbus Wes Anderson - viņa "Moonrise Kingdom" stāsts ir vnk ģeniāls, arī "Darjeeling Limited" ir pieklājīgs... bet nu!, katram jau gribās iemēģināt to režisora krēslu Smile Katram. Lai gan, man ja kas savulaik viņa specaģentu versija/filma "CQ" (2001) tīri labi patika...
Par šo jauno darbu - īsti termins "Patika!" te neiederētos. Bija interesanti Smile

Barely Lethal (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1731701/
5/10.

Cerēju uz samērā spraigu stāstu par spec-aģentiem. Ieguvu... pusaudžu drāmu ar pāris kautiņu ainām, kaut ko līdzīgu piedzīvojumu filmai Smile
Te ir daudz klišeju, tiešām daudz... meitene patīk vienam puisim (tam Pareizajam!), savukārt viņai patīk Sliktais puisis (ak vai... kurš vēlas viņu izmantot). Nobeigumā jau it kā kļūst skaidrs - kas ir kas... Un visam šim pusaudžu stāstam pa vidu fakts - ka galvenā varone patiesībā ir rūpīgi trenēta specaģente, kura ir vnk no saviem darba devējiem aizbēgusi... lai būtu kas?, vnk meitene savējo vidū.
Šī filma man "kā pīlei ūdens", nulle emocijas. Fonā var skatīt.
Lomās: Samuel L. Jackson, Jessica Alba, tie tie slavenākie... u.c.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 9 no 19 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Atpakaļ uz augšu