Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Lapa 7 no 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Go down

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 7 Empty Re: Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Post  Melvins on Svētdena 26 Jūlijs 2015 - 20:13

Orākuls rakstīja:Mums Saule ir viena, gaiss viens, ūdens viens, galu galā planēta viena.
Kurš bija tas lohs, kurš pirmais izdomāja, ka vērtību sistēmām ir jābūt dažādām? smiekliņš
...atšķirību pieņēmēji...

Dažādas reliģijas, dažādas Pasaules uztveres - līdz ar To dažādas audzināšanas.
Spilgtākais piemērs - vieniem Nāve ir Svētki, citiem bēdīgs pasākums (es atkārtojos).
Neviens nedrīkst pārmest kādai tautai vai sabiedrībai viņas Pasaules uztveri...

Tas ir tāpat, kā Ungārijā aizliegt viņu nacionālo lepnumu - zosu aknu pastēti.
Starp citu, par šo nesen bija diskusijas - tā tiek iegūta zosi naturāli pārbarojot, tā teikt... tas nav ētiski.
Bet šis gardums ir Ungārijas nacionālais simbols gandrīz vai. Nu ko padarīsi?

Taurus Number of posts : 7853
Foruma reputācija : 21418

Atpakaļ uz augšu Go down

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 7 Empty Re: Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Post  Pele on Svētdena 26 Jūlijs 2015 - 20:13

Orākuls rakstīja:Mums Saule ir viena, gaiss viens, ūdens viens, galu galā planēta viena.
Kurš bija tas lohs, kurš pirmais izdomāja, ka vērtību sistēmām ir jābūt dažādām? smiekliņš
reliģijas un visus tos murgus izdomāja tie, kuriem darīt ko nebija smiekliņš
Pele
Pele
Admin

Gemini Number of posts : 7162
Foruma reputācija : 88882
Dzīvesvieta : Imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Svētdena 26 Jūlijs 2015 - 20:15

Pele rakstīja:
reliģijas un visus tos murgus izdomāja tie, kuriem darīt ko nebija smiekliņš
Vai arī tie, kuri saprata ko var darīt ar slinku un uz attīstību neorientētu masu Priecigs

Admin

Number of posts : 41573
Foruma reputācija : 95507
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Svētdena 26 Jūlijs 2015 - 20:17

Melvins rakstīja:

Spilgtākais piemērs - vieniem Nāve ir Svētki, citiem bēdīgs pasākums (es atkārtojos).

Starp citu, par šo nesen bija diskusijas - tā tiek iegūta zosi naturāli pārbarojot, tā teikt... tas nav ētiski.
Ja pietiek ar pastēti, pie tā arī var apstāties.
Ja ir vēlēšanās saprast, kāpēc kaut kas nav pareizi, var arī domāt tālāk Wink Priecigs

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Svētdena 26 Jūlijs 2015 - 21:10

Orākuls rakstīja:
Melvins rakstīja:

Ja pietiek ar pastēti, pie tā arī var apstāties.
Ja ir vēlēšanās saprast, kāpēc kaut kas nav pareizi, var arī domāt tālāk Wink Priecigs

Nav Nepareizās un Pareizās Pasaules. Vnk NAV!
Ir taisnība tiem, kuriem Nāve ir Svētki.
Un ir taisnība tiem!, kuriem tas ir bēdīgs notikums...

Samierinies.
Bez Tavas Pasaules uztveres uz šīs zemītes vēl ir n-n-n-citu.
Viens ir pieņemt kāda cita ticību, bet pavisam kas cits - visu sev nesaprotamo noliegt.
Lūk... pret šo ar Bold izcelto es krasi iestājos Smile

Melns misiju nepārņemšu Priecigs
Tāpēc no šīs diskusijas atklanos.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Rest:Art on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 2:56

Man vispār fascinē, kā bars vīriešu šeit diskutē par to, kā darīt laimīgas vairākas sievietes vienlaicīgi.
Ok, musulmaņu sievietes ir audzinātas savādāk, viņas spēj pieņemt daudzsievību. Pie kam, lai cik neticami tas neliktos, pašiem muslmaņiem daudzsievība mūsdienās vairs nav aktuāla, ja neskaita kurdus. Vēl šur tur Turcijā, Irānā un Irākā tas ir sastopams, likums to ļauj, bet tas nav populāri. Ja jau viņiem pašiem tas vairs nav aktuāli, kāpēc mums to pārņemt?

Melns rakstīja:Otrkārt, katrai sievai ir jādzīvo ar viņas bērniem ATSEVIŠĶĀS telpās, un tp pat neregulē kādi līgumi. Tas ir šariats, un tas ir neapstrīdami, - savādāk vienkārši būt nevar. Sekojoši, nekas nevar notikt, kā Tu rakstīji, - aiz sienas, un virtuves kopējas vairākām sievām arī būt nemēdz, pie tam tas viss ir jānodrošina nabaga  Sad  Priecigs vīrietim. Mūsu apstākļos tas nozīmētu, ka katrai sievai jādzīvo atsevišķā dzīvoklī.
Ne visur tas tā ir. Kurdiem viņas dzīvo vienā mājā, katrai savs istabas, turkiem jāpērk atsevišķa māja katrai sievai. Irānā, Irākā un Pakistānā tas ir atkarīgs no ģimenes tradīcijām - var būt gan tā, gan tā.
Melns rakstīja:Kamēr pirmā (iepriekšējās) sievas nav 100% apmierinātas ar visu, kas viņām ir materiālā un morālā ziņā no vīra, tikmēr - figu, - nekādas otrās sievas nebūs.
Morālā ziņā sieviete principā nevar būt apmierināta ar otras sievietes eksistenci. Par to jau ir runa. Tas, ka viņas ir mācītas, ka ir jāpacieš tā otra (trešā, piektā, septiņpadsmitā) sieviete, tas nenozīmē, ka viņa par to būs sajūsmā. To neviens normatīvs nav ņēmis vērā. Sievietes emocioālās vajadzības sniedzas daudz tālāk, kā jebkuri likumi spēj aprakstīt. Tu minēji, ka Tava sieva Tev ir pieprasījusi būt vienīgā sieva. Nez, kāpēc gan viņa tā darīja? Vai tikai ne tāpēc, ka viņa negrib Tevi ne ar vienu dalīt?
Ok, ir mazāka varbūtība, ka 4 musulmanietes savā starpā plēsīsies, nekā tad, ja salasīsi 4 eiropietes. Musulmanietes ir pieradušas, ka sievietes ir viņu vienīgā kompānija, pie kam sabiedrībā ir stingri noteikts, ka tās būs māsas, radinieces, citas sievas, tuvākās kaimiņienes. Ar likumu nav aizliegts, bet sabiedrībā nav pieņemts, ka čupojas ar svešām. Bet tas, ka visas Tavas sievas nekad nebūs 100% apmierinātas morāli, tas ir fakts. Tagad iedomājies, ka likums ļautu Tavai sievai ņemt vēl 3 vīrus, bet Tev jāiztiek ar viņu vienu. Sareizini tās emocijas ar 10 un dabūsi to, ko musulmanietes izraud spilvenā, neatkarīgi no tā, vai otra sieva ir blakus istabā vai otrā pilsētas galā. Sieviete grib būt mīlēta neatkarīgi no tā, kā viņa ir audzināta. Audzināšana iespaido tikai to, cik ļoti viņa to izrādīs.
Melns un Melvin, jūs jau varat gudri te dēt par to, kā kas būtu jūsu uztverē, bet daudzsievība sievieti laimīgu nevar padarīt. Un tagad es gan smiešos, ja jūs, vīrieši būdami, centīsieties mani pārliecināt, ka es neko nesaprotu no sieviešu emocionālās pasaules.
Pirms rakstīt šo, parunājos ar vienu musulmaņu dāmu (Jā, es tādu pazīstu), viņa ir vienīgā sieva. Viņas māsa ir trešā sieva. Tas, ko es aprakstīju augstāk - tā ir audzināšana un izlikšanās. Laimes tur nav.

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 9355
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 10:51

Rest:Art,
es neiestājos PAR poligāmiju Smile

Bet es nekad neiestāšos kategoriskā pozīcijā, ka tas un tas ir nekur nederīgs...
Bet tas un tas - ideālais variants.

Lai nu kā arī būtu, Tu spried no eiropietes pozīcijām Wink
Pasaulē būs daudz un daudz, un vēl vairāk Sieviešu - kurām būs svarīgas pirmkārt šīs 2 lietas:
1) laba dzīve materiālajā jomā un pilns vēders, un tīras telpas, kurās dzīvot,
2) nodrošināti viņas bērni no a līdz z.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 10:56

btw - ja nu šis Tevi interesē...
ja es nespētu apmierināt pilnībā savu 2 pusi - tad man patiesībā nebūtu nekas pretī,
ja viņai būtu vēl kāds...
es greizsirdību sevī esmu izskaudis saknē! (greizsirdība ir absolūts ļaunums) - mēs neviens viens otram nepiederam.
esam pilnīgi neatkarīga un vientuļa šūniņa pēc būtības...

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 11:25

Rest:Art rakstīja:Man vispār fascinē, kā bars vīriešu šeit diskutē par to, kā darīt laimīgas vairākas sievietes vienlaicīgi.
Ok, musulmaņu sievietes ir audzinātas savādāk, viņas spēj pieņemt daudzsievību. Pie kam, lai cik neticami tas neliktos, pašiem muslmaņiem daudzsievība mūsdienās vairs nav aktuāla, ja neskaita kurdus. Vēl šur tur Turcijā, Irānā un Irākā tas ir sastopams, likums to ļauj, bet tas nav populāri. Ja jau viņiem pašiem tas vairs nav aktuāli, kāpēc mums to pārņemt?

Melns rakstīja:Otrkārt, katrai sievai ir jādzīvo ar viņas bērniem ATSEVIŠĶĀS telpās, un tp pat neregulē kādi līgumi. Tas ir šariats, un tas ir neapstrīdami, - savādāk vienkārši būt nevar. Sekojoši, nekas nevar notikt, kā Tu rakstīji, - aiz sienas, un virtuves kopējas vairākām sievām arī būt nemēdz, pie tam tas viss ir jānodrošina nabaga  Sad  Priecigs vīrietim. Mūsu apstākļos tas nozīmētu, ka katrai sievai jādzīvo atsevišķā dzīvoklī.
Ne visur tas tā ir. Kurdiem viņas dzīvo vienā mājā, katrai savs istabas, turkiem jāpērk atsevišķa māja katrai sievai. Irānā, Irākā un Pakistānā tas ir atkarīgs no ģimenes tradīcijām - var būt gan tā, gan tā.
Melns rakstīja:Kamēr pirmā (iepriekšējās) sievas nav 100% apmierinātas ar visu, kas viņām ir materiālā un morālā ziņā no vīra, tikmēr - figu, - nekādas otrās sievas nebūs.
Morālā ziņā sieviete principā nevar būt apmierināta ar otras sievietes eksistenci. Par to jau ir runa. Tas, ka viņas ir mācītas, ka ir jāpacieš tā otra (trešā, piektā, septiņpadsmitā) sieviete, tas nenozīmē, ka viņa par to būs sajūsmā. To neviens normatīvs nav ņēmis vērā. Sievietes emocioālās vajadzības sniedzas daudz tālāk, kā jebkuri likumi spēj aprakstīt. Tu minēji, ka Tava sieva Tev ir pieprasījusi būt vienīgā sieva. Nez, kāpēc gan viņa tā darīja? Vai tikai ne tāpēc, ka viņa negrib Tevi ne ar vienu dalīt?
Ok, ir mazāka varbūtība, ka 4 musulmanietes savā starpā plēsīsies, nekā tad, ja salasīsi 4 eiropietes. Musulmanietes ir pieradušas, ka sievietes ir viņu vienīgā kompānija, pie kam sabiedrībā ir stingri noteikts, ka tās būs māsas, radinieces, citas sievas, tuvākās kaimiņienes. Ar likumu nav aizliegts, bet sabiedrībā nav pieņemts, ka čupojas ar svešām. Bet tas, ka visas Tavas sievas nekad nebūs 100% apmierinātas morāli, tas ir fakts. Tagad iedomājies, ka likums ļautu Tavai sievai ņemt vēl 3 vīrus, bet Tev jāiztiek ar viņu vienu. Sareizini tās emocijas ar 10 un dabūsi to, ko musulmanietes izraud spilvenā, neatkarīgi no tā, vai otra sieva ir blakus istabā vai otrā pilsētas galā. Sieviete grib būt mīlēta neatkarīgi no tā, kā viņa ir audzināta. Audzināšana iespaido tikai to, cik ļoti viņa to izrādīs.
Melns un Melvin, jūs jau varat gudri te dēt par to, kā kas būtu jūsu uztverē, bet daudzsievība sievieti laimīgu nevar padarīt. Un tagad es gan smiešos, ja jūs, vīrieši būdami, centīsieties mani pārliecināt, ka es neko nesaprotu no sieviešu emocionālās pasaules.
Pirms rakstīt šo, parunājos ar vienu musulmaņu dāmu (Jā, es tādu pazīstu), viņa ir vienīgā sieva. Viņas māsa ir trešā sieva. Tas, ko es aprakstīju augstāk - tā ir audzināšana un izlikšanās. Laimes tur nav.

Centīšos īsi, jo esmu darbā.

1. Par manu sievu. Viņa ir augusi un audzināta šeit, Rīgā. Jā, attieksme pret poligāmiju ir tik tiešām audzināšanas jautājums, un mana sieva ir audzināta tāpat kā vairums šeit.
2. Ja runājam par to, ko musulmanietes izraud spilvenā, tad man ir pretjautājums (gaidu godīgu atbildi). Vai tām, kuras dzīvē no pašām ne ļoti atkarīgu iemeslu dēļ (vienkārši - vīriešu visām modelī 1:1 objektīvi nepietiek, tāpēc ir tādas konkrētas (ne - abstraktas) sievietes, kurām arī gribas to pašu laimi, ģimeni un bērnus, bet ... kādai ir neizbēgami jāiztiek bez tā) paliek aiz svītras, spilveni ir mazāk pieraudāti? Atkarībā no Tavas atbildes man vai nu būs vai nebūs vēl, ko piebilst.
3. Šariats ierobežo iespējamo sievu skaitu ar četrām, tāpēc piektās un septiņpadsmitās būt nedrīkst.
4. Jā, vēl. Pieņemot, ka esmu normāls vidusmēra vīrietis un uzskatot, ka vairums pārējo ir tādi paši savā būtībā (pieņēmumu ir ļauts kritizēt, jo nevaru apgalvot, ka šeit man ir taisnība, - tas ir tikai pieņēmums (jājautā pašiem vīriešiem, tikai - ne vīram, jo viņš Tev nemūžam neatzīsies)), gribu Tev teikt, ka uzskatu, ka viena no vīriešu un sieviešu atšķirībām ir apstāklī, ka vīrieši (t. sk. - es) ir spējīgi mīlēt (jā, nevis tikai kniebties vai izvālēt, bet - tieši mīlēt) vairākas sievietes vienlaicīgi. Sievietēm - nav dots. Es nerunāju par iemīlēšanos, kura neizbēgami pēc dažiem gadiem transformējas savstarpējā cieņā un citās lietās, bet to, kas paliek pāri pēc rozā briļļu stadijas. Katru citādi, bet - varu. rezultātā, ja mans pieņēmums apstiprinātos, tad neesmu pārliecināts, vai nav iespējams panākt situāciju, kad mīlētas jūtas 2, 3 un 4 sievietes?

Melns

Number of posts : 696
Foruma reputācija : 5402

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 13:32

Divi jautājumi Melns:

Vai to modeli, kurā katrs zaķis ar saviem bērnīem dzīvo savā mājā, bet jātnieks pieskrien pie katras, Tu sauc par ģimeni?

Un otrs jautājums ; saistībā ar apgalvojumu, ka vīrieši redz var mīlēt vairākas sievietes, bet sievietēm tas nav ''dots'' Shocked

Vai Tev ir definīcija ''mīlestībai''?

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  VMR on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 14:18

Un kāpēc lai nevarētu mīlēt vairākas sievietes vienlaicīgi? Nu, neskaitot rozā briļļu periodu Priecigs IMHO, pilnīgi tas pats kas mīlēt visus savus bērnus, nevis tikai vienu...

Pēdējo reizi labojis VMR Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 14:20; labots 1 reizi

Aries Number of posts : 867
Foruma reputācija : 5332

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 14:19

VMR rakstīja:Un kāpēc lai nevarētu mīlēt vairākas sievietes vienlaicīgi? Nu, neskaitot rozā briļļu periodu Priecigs
Ir nepieciešama definīcija, ko katrs saprot ar vārdu ''mīlestība''
Tad arī varēs atbildēt Wink

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 19:46

Orākuls rakstīja:Divi jautājumi Melns:

Vai to modeli, kurā katrs zaķis ar saviem bērnīem dzīvo savā mājā, bet jātnieks pieskrien pie katras, Tu sauc par ģimeni?

Un otrs jautājums ; saistībā ar apgalvojumu, ka vīrieši redz var mīlēt vairākas sievietes, bet sievietēm tas nav ''dots''  Shocked

1. 100% precīza terminoloģija man nav zināma, bet es to saucu par ģimeni. Esmu dzirdējis, ka tagadējās Krievijas tālo ZA tautām (čukči, evenki) ir bijusi tradīcija, ka jurtas saimniekam gadījumā, ja ziemā, aukstumā, ir ieradies ciemiņš no kādas 60 .. 80 km tālas vietas, uz nakti ir jāpiešķir viesim sava sieva, lai pēc sēdēšanas suņu pajūgā un salšanas, būtu pie kā sasildīties. Un arī tad to sauca par ģimeni. Un otrkārt, korektāk būtu teikt nevis "jātnieks", bet - bērnu tēvs, vīrs un apgādnieks.
2. Par mīlestību. Definīcijas nebūs, jo nejūtos tik spēcīgs, lai šādām lietām izgudrotu precīzas un neapgāžamas definīcijas. Būs runa par izcelšanos, attieksmi un sajūtām. Tātad, mīlestība, kā jau teicu, ir tas, kas paliek pāri pēc tam, kad beidzas iemīlēšanās stadija. No sievietēm esmu dzirdējis, ka rozā briļļu stadijas lielākais ilgums varot būt 3 gadi.
Kas raksturo jēdzienu "mīlestība"? Pirmkārt, savstarpēja cieņa. Otrkārt, emocionāla saite un vēlēšanās būt kopā, pieslīpēšanās raksturos un dzīvesstilos (un vispār - vēlme to darīt). Kopīgas intereses un līdzīgi uzskati. Vēlme vest kopīgu saimniecību un iegādāt kopīgus bērnus. Ieinteresētība otras puses dzīvē un pašsajūtā. Kopīgs darbs, atbalsts.
Noteikti vēl daudzkas. Šis bija pirmais, kas izdomājās.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 19:58

1. man tas nesasienas nekā ar ģimeni, ja fārteris visu laiku vazājās apkārt pie citām mammām un bērniem,
tā laupot laiku un enerģiju, kuru varētu veltīt vienuviet.
Es vispār nespēju iedomāties tādu veci, kuram pietiktu tik daudz dziļuma,
lai tai pašai vienai sievietei/bērnam/bērniem spētu 100% sniegt visu, ko tēvs var sniegt.
Tas nozīmē interesi, izglītošanu, rūpes, rotaļas utt.
Kadreiz jau arī tajā vienā ģimenē tam vecim apsīkstās ''resursi''.
Tad kā viņš to pilnvērtīgi spētu, kaut vai copy+paste modelī realizēt ar dažādiem cilvēkiem?
Bernu raksturi un tās pārējās ''sievas'' taču arī ir individualitātes...

Bulšits! Ta nevar būt ģimene! ( mans viedoklis Orakuls )

2. Par mīlestību pateikšu vienkārši.
Tas nav tikai starp vīrieti+sievieti.
Ja tas eksistē, tad tas ir kaut kas liels un visaptverošs.
No indivīda puses tas nozīmē - attiekties pret visu, kā pret sevi pašu Wink

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pele on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 19:58

Melns rakstīja:
2. Par mīlestību. Definīcijas nebūs, jo nejūtos tik spēcīgs, lai šādām lietām izgudrotu precīzas un neapgāžamas definīcijas. Būs runa par izcelšanos, attieksmi un sajūtām. Tātad, mīlestība, kā jau teicu, ir tas, kas paliek pāri pēc tam, kad beidzas iemīlēšanās stadija. No sievietēm esmu dzirdējis, ka rozā briļļu stadijas lielākais ilgums varot būt 3 gadi.
Kas raksturo jēdzienu "mīlestība"? Pirmkārt, savstarpēja cieņa. Otrkārt, emocionāla saite un vēlēšanās būt kopā, pieslīpēšanās raksturos un dzīvesstilos (un vispār - vēlme to darīt). Kopīgas intereses un līdzīgi uzskati. Vēlme vest kopīgu saimniecību un iegādāt kopīgus bērnus. Ieinteresētība otras puses dzīvē un pašsajūtā. Kopīgs darbs, atbalsts.
Noteikti vēl daudzkas. Šis bija pirmais, kas izdomājās.
Stipri daudz to nosacījumu, lai tos visus varētu izpildīt ar vairākām sievietēm (kā tas sanāk daudzsievības gadījumā) pie standarta diennakts garuma - 24h scratch
Pele
Pele
Admin

Gemini Number of posts : 7162
Foruma reputācija : 88882
Dzīvesvieta : Imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 20:17

Atbilde Orakulam un Pelei.

Bet tāpēc jau ir tā, ka tās otrās, trešās un ceturtās, ir tikai spējīgākajiem vīriešiem. Pirmkārt, - turīgākajiem, kuriem nav jāsēž 8 stundas birojā, lai nopelnītu naudu.
Būtībā mūsu sabiedrībā viss notiek analoģiski. Nu, kuram vīrietim, kurš kko sasniedzis, nav mīļākās? Kuri vecie veči no sabiedrībā pazīstamajiem uz otro dzīves pusi sev nav paņēmuši jaunas sievas? Godmanis, Zagorskis, Jakovļevs, jā, Vējonim arī tur kkas nesaprotams. Tas ir tikai pirmais, kas ienāca prātā. Šariats saka, ka tas viss bija, ir un būs, un var aizliegt vai neaizliegt - vienalga tā būs, un nav jēgas pretoties. Jautajums tikai, ka tā lieta ir jāpadara kaut cik pievilcīga arī sievietei, jo, esot mīļākās statusā, viņa pārāk bieži ir zaudētāja.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 20:20

Orākuls rakstīja:Divi jautājumi Melns:

Un otrs jautājums ; saistībā ar apgalvojumu, ka vīrieši redz var mīlēt vairākas sievietes, bet sievietēm tas nav ''dots''  Shocked

Definējums der?

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 20:22

... un, kad Rest:art atbildēs uz uzdoto jautājumu, iespējams, mēs parunāsim vēl par vienu aspektu.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 20:35

Melns rakstīja:
Definējums der?
Drīzāk tad tā;
ja Tu piekrīti manam definējumam,
tad Tava daudzsievu versija cieš krahu mīlestības izpratnē;

ibo

Tas vīrietis pret visām neattiecas, kā pret sevi pašu Wink

Un tad vēl paliek viens neatbildēts jautājums;
kā Tu tad pamatosi to murgu, ka ''mīlēt'' vairākas sievietes vīrietim ir dots,
bet sievietei nē? EMO smiekliņš

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 20:55

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Definējums der?
Drīzāk tad tā;
ja Tu piekrīti manam definējumam,
tad Tava daudzsievu versija cieš krahu mīlestības izpratnē;

ibo

Tas vīrietis pret visām neattiecas, kā pret sevi pašu Wink

Un tad vēl paliek viens neatbildēts jautājums;
kā Tu tad pamatosi to murgu, ka ''mīlēt'' vairākas sievietes vīrietim ir dots,
bet sievietei nē? EMO smiekliņš

Es neattiecos pret savu sievu kā pret sevi pašu. Sevi es nežēloju noteiktās situācijās, viņu - gan (tas ir tikai viens piemērs).

To es pamatošu tā, ka modelis 1:1 ir ... radies no kurienes? Sieviešu galvās. Un vēlāk - padarīts leģitīms kā vieniem, tā otriem. Nu, lai būtu saprotamāk, tad tipa atnāca strādāt jauns priekšnieks - veģetārietis, un tagad nevien padotais pusdienās gaļu vairs neēd. Smile

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 21:01

Melns rakstīja:

Es neattiecos pret savu sievu kā pret sevi pašu. Sevi es nežēloju noteiktās situācijās, viņu - gan (tas ir tikai viens piemērs).

Nosauc man vienu šādu situāciju!

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 21:02

Un par tām sievietēm arī - pasaki, kāpēc tās nevar visu mīlēt?

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 21:05

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Pirmais, kas ienāk prātā. Kad ir vajadzīga nauda, es nedzenu viņu rubīt, bet eju pats.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 21:05

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Pirmais, kas ienāk prātā. Kad ir vajadzīga nauda, es nedzenu viņu rubīt, bet eju pats.
Tam nev nekāda sakara ar mīlestību Priecigs

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sviestc on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015 - 21:06

Es kaut kā īsti nesapratu šis diskusijas pamapdomu, tjipa kamēr sieva sēž mājās, tikmēr mēs pisīsim visu kas smaida un kustās
Shocked
Un kā pēc tā mēs varēsim cienīt savu "otro pusi",vai pareizāk sakot, kā Viņa varēs cienīt mūs, kad mēs atnāksim mājās pārpisušies, bez apakšbiksēm un ar pilošu galu?
scratch
Priecigs

Number of posts : 28697
Foruma reputācija : 41610
Dzīvesvieta : Pilsētas parkā

http://www.spsauto.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 7 no 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Atpakaļ uz augšu