Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Lapa 8 no 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Go down

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 8 Empty Re: Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:06

Orākuls rakstīja:Un par tām sievietēm arī - pasaki, kāpēc tās nevar visu mīlēt?

To vari man neprasīt. Es varu tikai konstatēt. Izskaidrot - nē.

Melns

Number of posts : 696
Foruma reputācija : 5434

Atpakaļ uz augšu Go down

Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 8 Empty Re: Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:07

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Es neattiecos pret savu sievu kā pret sevi pašu. Sevi es nežēloju noteiktās situācijās, viņu - gan (tas ir tikai viens piemērs).

Nosauc man vienu šādu situāciju!

Pirmais, kas ienāk prātā. Kad ir vajadzīga nauda, es nedzenu viņu rubīt, bet eju pats.
Tam nev nekāda sakara ar mīlestību Priecigs

Vistiešākā. Tā ir mana attieksme pret viņu. Pret svešu cilvēku man tādas nebūtu.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:07

Melns rakstīja:

Vēl labāk! EMO
Tad pastāsti, kā Tu to konstatē? Shocked

Admin

Number of posts : 41723
Foruma reputācija : 96115
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:08

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Es neattiecos pret savu sievu kā pret sevi pašu. Sevi es nežēloju noteiktās situācijās, viņu - gan (tas ir tikai viens piemērs).

Pirmais, kas ienāk prātā. Kad ir vajadzīga nauda, es nedzenu viņu rubīt, bet eju pats.

Vistiešākā. Tā ir mana attieksme pret viņu. Pret svešu cilvēku man tādas nebūtu.

Tas vairāk izklausās pēc egoisma.
Privātīpašniecības Priecigs

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:17

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Vēl labāk! EMO
Tad pastāsti, kā Tu to konstatē? Shocked

Ļoti vienkārši. Ja kāds izsaka nosodījumu cilvēkiem, kuri skatās uz pretājā dzimuma pārstāvjiem, esot laulībā vai attiecībās, vai ar slimīgām aizdomām reaģē pat uz nevainīgu dzīvesbiedra komunikāciju ar visādām bijušajām klasesbiedrenēm bez aizmuguriskām domām, utt., tad 90% gadījumu tās ir sievietes. Vīrieši uz tādām lietām skatās daudz mierīgāk un tolerantāk. Secinājums. Sievietēm tas ir svarīgāk, jo smadzenes, acīmredzot, ir iekārtotas savādāk nekā vīriešiem. Un ir aizdomas, ka tas apstiprina teicienu: "Vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, vīrieša ideāls ir vairākas sievietes." Pat bez tādām penterēm - ir taču iespēja pajautāt pašām sievietēm.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:20

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Es nedzenu sievu rubīt, jo esmu privātīpašniecisks? Teikšu atklāti, īsti nesapratu domu.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:24

Melns rakstīja: "Vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, vīrieša ideāls ir vairākas sievietes."
Atļaušos pārfrāzēt - varbūt sievietes ir uzticīgākas,
bet vīrieši atbildību par savu izvēli un lēmumiem labrātāk pastumj zem gultas ? m?
Būsim godīgi Wink

Un vēl - tas ka normāla sieviete neafišēs Tev acu priekšā visu, kas piesaista viņas uzmanību,
iespējams tikai liecina par cieņu pret Tevi -
lai citu acīs, nevis izceltu Tavus trūkumus un vājības,
bet drīzāk ļautu Tev sajusties īpašam Wink

Un brīdī, kad vīrietim ir tāda laba/sievišķīgi gudra sieviete,
vislielākie maldi ir pateikt, ka viņa nevar mīlēt visu.

Dievs ir visās dvēselēs.

Pēdējo reizi labojis Orākuls Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:25; labots 1 reizi

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:24

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Jā, vēl viena lieta. Es zinu, ka manai sievai (un droši vien - arī daudzām citām) ir emocionāli grūti sodīt bērnus tad, kad tas ir nepieciešams, tāpēc to daru es.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:26

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Es nedzenu sievu rubīt, jo esmu privātīpašniecisks? Teikšu atklāti, īsti nesapratu domu.

Tu sievieti tā uztver.
Tavam darbam un tā novērtējumam ar to nav nekāda sakara.

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:27

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Jā, vēl viena lieta. Es zinu, ka manai sievai (un droši vien - arī daudzām citām) ir emocionāli grūti sodīt bērnus tad, kad tas ir nepieciešams, tāpēc to daru es.
Bērnus nav jāsoda, bērnus ir jāizglīto.

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:38

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja: "Vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, vīrieša ideāls ir vairākas sievietes."
Atļaušos pārfrāzēt - varbūt sievietes ir uzticīgākas,
bet vīrieši atbildību par savu izvēli un lēmumiem labrātāk pastumj zem gultas ? m?
Būsim godīgi Wink

Un vēl - tas ka normāla sieviete neafišēs Tev acu priekšā visu, kas piesaista viņas uzmanību,
iespējams tikai liecina par cieņu pret Tevi -
lai citu acīs, nevis izceltu Tavus trūkumus un vājības,
bet drīzāk ļautu Tev sajusties īpašam Wink

Un brīdī, kad vīrietim ir tāda laba/sievišķīgi gudra sieviete,
vislielākie maldi ir pateikt, ka viņa nevar mīlēt visu.

Dievs ir visās dvēselēs.

Var jau būt, var jau būt ... Tad kāds ir izskaidrojums tam ,ka sievietes ir uzticīgākas?
Es neapgalvoju, ka sievietes nespēj mīlēt. Es izvirzīju domu, ka sievietes nevar mīlēt vienlaicīgi vairākus vīriešus. Atvaino, - kniebties var, bet mīlēt - nē.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 21:39

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Ar izglītošanu ne vienmēr ir pietiekoši.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Pirmdiena 27 Jūlijs 2015, 22:10

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

Ar izglītošanu ne vienmēr ir pietiekoši.
Nu redzi - un te aplis noslēdzas!
Kāpēc rodas domstarpības un konflikti ar bērnu?
Tāpec, ka iespējams par maz ar to būts kopā,
nav prasts izskaidrot visu no vīrišķā/sievišķā skatpunkta.
Iespējams mājās sīkais redz nesaskaņas.
Iespējams redz māti nomāktu vai tēvu bez pamata nīgru.

Un tad, tā kā sīkie ir kā sūkļi uz mācīšanos/izziņu,
salasa sev izprotamāko/vēlamāko no apkārtējās vides.
Asociē to ar savu stāvokli un BLADĀC!
Pēkšņi ir plaisa starp vecākiem!
Un pēkšņi lielais pelnītājs pasaules mīlētājs nesaprot kāpēc?
Un tad glābjot savu statusu atliek sods.

Tā tas notiek.

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Rest:Art on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 03:16

Melns rakstīja:... un, kad Rest:art atbildēs uz uzdoto jautājumu, iespējams, mēs parunāsim vēl par vienu aspektu.
Labi, es atradu laiku uzrakstīt visu, ko domāju par šo:
Melns rakstīja:2. Ja runājam par to, ko musulmanietes izraud spilvenā, tad man ir pretjautājums (gaidu godīgu atbildi). Vai tām, kuras dzīvē no pašām ne ļoti atkarīgu iemeslu dēļ (vienkārši - vīriešu visām modelī 1:1 objektīvi nepietiek, tāpēc ir tādas konkrētas (ne - abstraktas) sievietes, kurām arī gribas to pašu laimi, ģimeni un bērnus, bet ... kādai ir neizbēgami jāiztiek bez tā) paliek aiz svītras, spilveni ir mazāk pieraudāti? Atkarībā no Tavas atbildes man vai nu būs vai nebūs vēl, ko piebilst.
Sāksim ar to, ka Tev ir nedaudz robs zināšanās par dzimumu attiecību. Jā, ja mēs ņemam un sadalam divās grupās visus pasaules cilvēkus, sākot no jaundzimušajiem un beidzot ar tiem, kam pāri 100, sanāk, ka sieviešu ir vairāk. BET! Ja mēs šo jautājumu sākam pētīt vecuma grupās, tad lūk, dati no Latvijas Republikas Centrālās statistikas pārvaldes par 2011. gada sākumā esošo situāciju Latvijā dzimumu skaita jomā:
Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 8 Viriesi
Man bija slinkums meklēt jaunāku tabulu, bet tie dati nekā diži nav mainījušies. Tādas pašas tabulas var dabūt par jebkuru valsti un vidēji sanāk, ka uz 100 sievietēm reproduktīvajā vecumā (līdz 45 gadu vecumam) ir 107 vīrieši. Dažās valstīs vairāk, citās mazāk, bet mazākais rādītājs šobrīd ir Lihtenšteinā, kur šobrīd dzimumu attiecība vecumā 18-45 ir 1:1. Kur tad rodās tas vīriešu trūkums? Mums trūkst vectētiņu, nevis precamu vīriešu!
Uz šo jautājumu var paskatīties vēl no cita viedokļa, par ko precīzas statistikas nav. Neviens nezin, cik no tām 100 sievietēm ir homoseksuālas un cik uzskata, ka bērnus nevēlas (Iedomājies tik - vīrs un bērni nav visu sieviešu dzīves mērķis! Kas to būtu domājis, ne? smiekliņš ) un tāda pati situācija (nenosakāma statistika) ir otrā pusē - pie vīriešiem.
Pierudāti spilveni šajā jautājumā noteikti ir, par to es nestrīdos, bet tas nav vīriešu neesamības dēļ. Kādi ir tie vīrieši? Mūsdienās ir divi sieviešu tipi - tās, kas tīko vieglu dzīvi (Tautā sauktas par golddigerēm) un tās, kas pilnībā spēj nodrošināt sevi pašas. Pirmajai kategorijai neinteresēs musulmaņi, jo tas ir pārāk smagi viņām (Bērni, virtuve un tādas lietas, viņu plānos neietilpst.), otras no vīrieša gaida vairāk, nekā tāds harēma turētājs spēj dot. Tātad pirmās Tu vari mēģināt pievilināt ar naudu, otrajām Tev nav ko dot. Tās arī ir tās, kuras grib ģimeni, bet viņām tās nav, jo šīs sievietes ir apdomīgas un labi saprot, ka vīrietis, kas neatbilst viņas prasībām, nebūs arī derīgs, kā kaut vai ģenētiskais materiāls, nemaz nerunājot par tēva lomu bērnam.
Tā, ka iemesls, kāpēc ir sievietes, kas raud spilvenos par to, ka nav ģimenes, galīgi nav meklējams vīriešu faktiskā neesamībā, bet gan pilnīgi citur. Neredzu, kā daudzsievība šo jautājumu varētu risināt.

Melns rakstīja:Ļoti vienkārši. Ja kāds izsaka nosodījumu cilvēkiem, kuri skatās uz pretājā dzimuma pārstāvjiem, esot laulībā vai attiecībās, vai ar slimīgām aizdomām reaģē pat uz nevainīgu dzīvesbiedra komunikāciju ar visādām bijušajām klasesbiedrenēm bez aizmuguriskām domām, utt., tad 90% gadījumu tās ir sievietes. Vīrieši uz tādām lietām skatās daudz mierīgāk un tolerantāk. Secinājums. Sievietēm tas ir svarīgāk, jo smadzenes, acīmredzot, ir iekārtotas savādāk nekā vīriešiem. Un ir aizdomas, ka tas apstiprina teicienu: "Vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, vīrieša ideāls ir vairākas sievietes." Pat bez tādām penterēm - ir taču iespēja pajautāt pašām sievietēm.
Te nu gan Tev ir nepareiza statistika, jo bieži vien sievietēm (Tām pašajām brīvajām eiropietēm), tiek spiests pārtraukt kontaktus ar visiem draugiem, sēdēt mājās un bez otras puses nekur neiet. To dara pavisam parasti vīrieši. Tas, ka 90% Tev pazīstamo vīriešu nav tādi, nenozīmē, ka tāda ir pasaules statistika. Es pazīstu ļoti daudz vīriešu. Augu pagalmā ar puikām (Meiteņu nebija), univeristātē arī manā specialitāte meiteņu vidū nav pieprasīta, darbā, ja neskaita grāmatvedi, kura jau ir pensijas vecumā, vieni vīrieši, principā es ar sievietēm kontaktējos daudz mazāk, nekā ar vīriešiem. Šiem vīriešiem nav nekādas vajadzības man melot, attiecīgi ir dzirdēti visdažādākie viedokļi. Tas viedoklis, ka vīrietim viennozīmīgi patīk doma par vairākām sievietēm, visbiežāk izskan no vīriešiem vecumā līdz 25 gadiem. Nez par ko liecina tas, ka vecāki vīrieši arvien vairāk novērtē to labumu, ka nav jāplēšas starp vairākām un viņu savstarpējām nesaskaņām, bet ir viena, kas precīzi zin, cik cukura Tu gribēsi savā rīta kafijā?

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 9387
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  jim-beam on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 13:01

jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17717
Foruma reputācija : 31851
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 20:04

Rest:Art rakstīja:
Melns rakstīja:... un, kad Rest:art atbildēs uz uzdoto jautājumu, iespējams, mēs parunāsim vēl par vienu aspektu.
Labi, es atradu laiku uzrakstīt visu, ko domāju par šo:
Melns rakstīja:2. Ja runājam par to, ko musulmanietes izraud spilvenā, tad man ir pretjautājums (gaidu godīgu atbildi). Vai tām, kuras dzīvē no pašām ne ļoti atkarīgu iemeslu dēļ (vienkārši - vīriešu visām modelī 1:1 objektīvi nepietiek, tāpēc ir tādas konkrētas (ne - abstraktas) sievietes, kurām arī gribas to pašu laimi, ģimeni un bērnus, bet ... kādai ir neizbēgami jāiztiek bez tā) paliek aiz svītras, spilveni ir mazāk pieraudāti? Atkarībā no Tavas atbildes man vai nu būs vai nebūs vēl, ko piebilst.
Sāksim ar to, ka Tev ir nedaudz robs zināšanās par dzimumu attiecību. Jā, ja mēs ņemam un sadalam divās grupās visus pasaules cilvēkus, sākot no jaundzimušajiem un beidzot ar tiem, kam pāri 100, sanāk, ka sieviešu ir vairāk. BET! Ja mēs šo jautājumu sākam pētīt vecuma grupās, tad lūk, dati no Latvijas Republikas Centrālās statistikas pārvaldes par 2011. gada sākumā esošo situāciju Latvijā dzimumu skaita jomā:
Viņš Viņa Viņi Viņas jeb EGO un Pasaule - Page 8 Viriesi
Man bija slinkums meklēt jaunāku tabulu, bet tie dati nekā diži nav mainījušies. Tādas pašas tabulas var dabūt par jebkuru valsti un vidēji sanāk, ka uz 100 sievietēm reproduktīvajā vecumā (līdz 45 gadu vecumam) ir 107 vīrieši. Dažās valstīs vairāk, citās mazāk, bet mazākais rādītājs šobrīd ir Lihtenšteinā, kur šobrīd dzimumu attiecība vecumā 18-45 ir 1:1. Kur tad rodās tas vīriešu trūkums? Mums trūkst vectētiņu, nevis precamu vīriešu!
Uz šo jautājumu var paskatīties vēl no cita viedokļa, par ko precīzas statistikas nav. Neviens nezin, cik no tām 100 sievietēm ir homoseksuālas un cik uzskata, ka bērnus nevēlas (Iedomājies tik - vīrs un bērni nav visu sieviešu dzīves mērķis! Kas to būtu domājis, ne? smiekliņš ) un tāda pati situācija (nenosakāma statistika) ir otrā pusē - pie vīriešiem.
Pierudāti spilveni šajā jautājumā noteikti ir, par to es nestrīdos, bet tas nav vīriešu neesamības dēļ. Kādi ir tie vīrieši? Mūsdienās ir divi sieviešu tipi - tās, kas tīko vieglu dzīvi (Tautā sauktas par golddigerēm) un tās, kas pilnībā spēj nodrošināt sevi pašas. Pirmajai kategorijai neinteresēs musulmaņi, jo tas ir pārāk smagi viņām (Bērni, virtuve un tādas lietas, viņu plānos neietilpst.), otras no vīrieša gaida vairāk, nekā tāds harēma turētājs spēj dot. Tātad pirmās Tu vari mēģināt pievilināt ar naudu, otrajām Tev nav ko dot. Tās arī ir tās, kuras grib ģimeni, bet viņām tās nav, jo šīs sievietes ir apdomīgas un labi saprot, ka vīrietis, kas neatbilst viņas prasībām, nebūs arī derīgs, kā kaut vai ģenētiskais materiāls, nemaz nerunājot par tēva lomu bērnam.
Tā, ka iemesls, kāpēc ir sievietes, kas raud spilvenos par to, ka nav ģimenes, galīgi nav meklējams vīriešu faktiskā neesamībā, bet gan pilnīgi citur. Neredzu, kā daudzsievība šo jautājumu varētu risināt.

Melns rakstīja:Ļoti vienkārši. Ja kāds izsaka nosodījumu cilvēkiem, kuri skatās uz pretājā dzimuma pārstāvjiem, esot laulībā vai attiecībās, vai ar slimīgām aizdomām reaģē pat uz nevainīgu dzīvesbiedra komunikāciju ar visādām bijušajām klasesbiedrenēm bez aizmuguriskām domām, utt., tad 90% gadījumu tās ir sievietes. Vīrieši uz tādām lietām skatās daudz mierīgāk un tolerantāk. Secinājums. Sievietēm tas ir svarīgāk, jo smadzenes, acīmredzot, ir iekārtotas savādāk nekā vīriešiem. Un ir aizdomas, ka tas apstiprina teicienu: "Vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, vīrieša ideāls ir vairākas sievietes." Pat bez tādām penterēm - ir taču iespēja pajautāt pašām sievietēm.
Te nu gan Tev ir nepareiza statistika, jo bieži vien sievietēm (Tām pašajām brīvajām eiropietēm), tiek spiests pārtraukt kontaktus ar visiem draugiem, sēdēt mājās un bez otras puses nekur neiet. To dara pavisam parasti vīrieši. Tas, ka 90% Tev pazīstamo vīriešu nav tādi, nenozīmē, ka tāda ir pasaules statistika. Es pazīstu ļoti daudz vīriešu. Augu pagalmā ar puikām (Meiteņu nebija), univeristātē arī manā specialitāte meiteņu vidū nav pieprasīta, darbā, ja neskaita grāmatvedi, kura jau ir pensijas vecumā, vieni vīrieši, principā es ar sievietēm kontaktējos daudz mazāk, nekā ar vīriešiem. Šiem vīriešiem nav nekādas vajadzības man melot, attiecīgi ir dzirdēti visdažādākie viedokļi. Tas viedoklis, ka vīrietim viennozīmīgi patīk doma par vairākām sievietēm, visbiežāk izskan no vīriešiem vecumā līdz 25 gadiem. Nez par ko liecina tas, ka vecāki vīrieši arvien vairāk novērtē to labumu, ka nav jāplēšas starp vairākām un viņu savstarpējām nesaskaņām, bet ir viena, kas precīzi zin, cik cukura Tu gribēsi savā rīta kafijā?

Tad es nesaprotu ko citu. Pēc definīcijas tādā gadījumā tonis būtu jānosaka un noteikumi jādiktē sievietēm. Tad kāpēc ir tik daudz vientuļu māšu, šķirteņu, utt.? Ceru, ka neteiksi, ka viņas pašas izvēlējās tādu likteni. Es runāju par LV.
Jā, kāpēc tik daudzas šodien dzīvo t.s. "attiecībās"? Sievietēm vairs nav vajadzīgs gredzens pirkstā un zīmogs pasē? Vīriešu ir vairākums. Diktējiet savus noteikumus! Smile
Ja skatāmies globāli, tad katru dienu Ukrainas austrumos iet bojā vismaz pa 5 vīriešiem precību vecumā. nav it kā daudz, bet uz pasaules taču ir arī vēl citas vietas. Afganistāna, Irāka, Somālija, utt.

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  jim-beam on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 20:41

sievietes jau ar iet bojā... Tāka nav tas viss tik vienozīmīgi!

PS: tas ka mūsdienu sabiedrībā nav vajadzīgs dzīves draugs tas gan! Tak visu var aizstāt ar internetu un dažādu pakalpojumu sniedzējiem.... Galvenais lai ir ar par to visu samaksāt....

jim-beam
jim-beam

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 20:50

jim-beam rakstīja:sievietes jau ar iet bojā... Tāka nav tas viss tik vienozīmīgi!

PS: tas ka mūsdienu sabiedrībā nav vajadzīgs dzīves draugs tas gan! Tak visu var aizstāt ar internetu un dažādu pakalpojumu sniedzējiem.... Galvenais lai ir ar par to visu samaksāt....

Te jēdzieni "tauta", "nācija", utml., no vadības puses netiek akceptēti, cik saprotu, bet tomēr ... Vēl tikai atliek večiem iemācīties bez sievietēm iztikt un ... baltās rases pēc gadiņiem 100 .. 150 vairs nebūs ... varbūt pat - ātrāk.
Un otrs aspekts - es tagad labāk saprotu, kāpēc ASV ir 25 milj. sodomītu.
Kas atliek? Palasīt A. Kalmes grāmatiņas. Priecigs

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Orākuls on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 21:00

Melns rakstīja:
Te jēdzieni "tauta", "nācija", utml., no vadības puses netiek akceptēti, cik saprotu,
Nepareizi saproti.
Konkrēti es neakceptēju veidu,
ka apsēsti un NEgudri cilvēki vēlas VEIDOT ģimeni, tautu, nāciju.

ps. un piemēram muļļāšanās pārvaldes līmenī ap slimiem cilvēkiem (pediņiem),
protams tam visam vēl uzliek ''rozīnīti'' Vīpsnā
Respektīvi, ne tikai muļķībai, bet arī izmiršanai.

Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pele on Otrdiena 28 Jūlijs 2015, 21:03

Melns rakstīja:

Tad es nesaprotu ko citu. Pēc definīcijas tādā gadījumā tonis būtu jānosaka un noteikumi jādiktē sievietēm. Tad kāpēc ir tik daudz vientuļu māšu, šķirteņu, utt.? Ceru, ka neteiksi, ka viņas pašas izvēlējās tādu likteni. Es runāju par LV.
Jā, kāpēc tik daudzas šodien dzīvo t.s. "attiecībās"? Sievietēm vairs nav vajadzīgs gredzens pirkstā un zīmogs pasē? Vīriešu ir vairākums. Diktējiet savus noteikumus!  Smile
Ja skatāmies globāli, tad katru dienu Ukrainas austrumos iet bojā vismaz pa 5 vīriešiem precību vecumā. nav it kā daudz, bet uz pasaules taču ir arī vēl citas vietas. Afganistāna, Irāka, Somālija, utt.
Ko palīdz tas vairākums, ja lielākā daļa veči paši nezin ko grib, mētājās šurpu turpu paši pa darbiem, pa sievietēm Priecigs Priecigs
loģiski, ka tad labāk un stabilāk iztikt vienai pašai, nevis uzturēt kādu lupatu Priecigs
Pele
Pele
Admin

Gemini Number of posts : 7162
Foruma reputācija : 88914
Dzīvesvieta : Imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melns on Trešdiena 29 Jūlijs 2015, 04:30

Pele rakstīja:
Melns rakstīja:

Jā, kāpēc tik daudzas šodien dzīvo t.s. "attiecībās"? Sievietēm vairs nav vajadzīgs gredzens pirkstā un zīmogs pasē? Vīriešu ir vairākums. Diktējiet savus noteikumus!  Smile
Ko palīdz tas vairākums, ja lielākā daļa veči paši nezin ko grib, mētājās šurpu turpu paši pa darbiem, pa sievietēm Priecigs Priecigs
loģiski, ka tad labāk un stabilāk iztikt vienai pašai, nevis uzturēt kādu lupatu Priecigs

Tā taču nav bijis mūžīgi. Kāpēc tāda situācija ir radusies?

Melns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pele on Trešdiena 29 Jūlijs 2015, 08:37

Melns rakstīja:
Pele rakstīja:
Melns rakstīja:

Tā taču nav bijis mūžīgi. Kāpēc tāda situācija ir radusies?
Nezinu kāpēc tā. Varbūt vnk veči izlaidušies, jo salīdzinoši nesenā peroiodā bijušie kari ir ietekmējuši to demogrāfisko zemapziņu, ka kādu brīdi vīriešu dzimums bija saudzējamākā kārtā un viņiem varēja atļaut visu. Tagad, kad vairs tā nav, bet saglabājoties tai saudzējamības zemapziņai, tādi lupatas lielākoties nu ir sanākuši HVZ Tur jānomainās paaudzēm vēl, lai pazaudzētu tās karu sekas un to radīto ietekmi.
Pele
Pele
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  jim-beam on Trešdiena 29 Jūlijs 2015, 08:39

Pele rakstīja:
Melns rakstīja:

Nemeklē vainu tikai večos! Kindzulis atkal

Teikšu kā Orakulis! Sāc ar sevi! scratch

PS: Es ar varu pateikt nah man kāda ir jāuztur pretīm par to saņemot tikai aizrtādījumus un pārmetumus par visādām savām iegribām utt.? Tad labāk ir darīt visu pa savam un būt apmierinātam.

jim-beam
jim-beam

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pele on Trešdiena 29 Jūlijs 2015, 08:55

lai būtu kaut cik jēdzīgas un līdzvērtīgas ttiecības, gan vīriešiem gan sievietēm jābūt vienādā attīstības pakāpē.
Ja tā nav, tad sākas viss tas, ko Tu Jim tur piemini, neapmierinātība, kasīšanās par visu ko, jo nespēj turēt līdzi viens otram.
Pele
Pele
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  jim-beam on Trešdiena 29 Jūlijs 2015, 09:16

Pele rakstīja:lai būtu kaut cik jēdzīgas un līdzvērtīgas ttiecības, gan vīriešiem gan sievietēm jābūt vienādā attīstības pakāpē.
Ja tā nav, tad sākas viss tas, ko Tu Jim tur piemini, neapmierinātība, kasīšanās par visu ko, jo nespēj turēt līdzi viens otram.

Tad jau labāk nemaz nesākt neko! Jo tomēr attiecību gaitā katrs mēs izaugam dažādi! ja pirms 2 - 3 gadi bija šis līmenis vienāds un pēc šī laika vairs nav ko tad?

Pēc peles ir jāšķiras un jāmeklē jauns partneris.....

Pēc kāda cita gan jau ka jāmēģina pielīdzināties...

Man gan šajā vietā/lietā nav īsti viedokļa.... EMO

jim-beam
jim-beam

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 8 no 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Atpakaļ uz augšu