Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

+21
u154
ursus
Orākuls
KikiWiki
maija_eskuella
Antisviestc
Cilvēks
kashels82
Edgars
Psycho:the:rapist
Malvins
TempletonPeck
Pele
jim-beam
Melvins_
Arčibalds_Skujutaka
Rest:Art
Melvins
Nejaanis
Sviestc
Dzvile
25 posters

Lapa 25 no 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 17:33

Orākuls rakstīja:Tev būtu jāatabild uz vienkāršu izvēli pašam sev;
vai Tu sajūties kā sastāvdaļa no kaut kā liela (piemēram imperiālisma izjūta ),
vai arī Tu sajūties kā vergs
( uzskati, ka Tavai stājai pret pasauli nav nozīmes un labāk pakļauties esošai lietu kārtībai )

pirms šī definēšanas sev pašam, tiem raibajiem e pastiem no Tevis ir maz jēgas Smile

Lai arī vara un tās propaganda ir ieinteresēta iestāstīt ļaudīm, ka viņiem ir tikai tās divas izvēles, kuras Tu man piedāvā, ir vismaz vēl viena - trešā. Ja esi pazīstams ar valsts un tiesību teorijas, pašiem, pašiem pamatiem, tad Tev vajadzētu zināt, kas ir sabiedriskā līguma teorija un sabiedriskais līgums. Vai izproti, kā tas strādā, ir atsevišķs jautājums. Uz šo jautājumu pats sev esmu atbildējis jau sen. Esmu brīvs cilvēks, kuru ar "kaut ko lielu" saista vien līgums, kurš nekādā gadījumā neatceļ manu sākotnējo brīva cilvēka statusu un kuru "kaut kas liels" attiecībā uz mani un citiem nepilda, sekojoši, tas nav īpaši saistošs arī man. Ar otrajiem (vergiem) mani saista tikai nepieciešamība dzīvot blakus un spēja mācīties no viņu (ne savām) kļūdām, lai nenokļūtu tādā pašā situācijā kā viņi.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 17:59

Tu nevari būt brīvs, ja Tevi nepārtraukti interesē vara Smile
Brīvs cilvēks ir Tibetas mūks, kurš sēž savā kalnu alā kamēr sakalst.
Un tas mūks viennozīmīgi nereplicē RU metoģičkām līdzīgus kontentus,
meklējot tajos dzīves pareizo ceļu Smile

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 18:11

Orākuls rakstīja:Tu nevari būt brīvs, ja Tevi nepārtraukti interesē vara Smile
Brīvs cilvēks ir Tibetas mūks, kurš sēž savā kalnu alā kamēr sakalst.
Un tas mūks viennozīmīgi nereplicē RU metoģičkām līdzīgus kontentus,
meklējot tajos dzīves pareizo ceļu Smile

Pat dzimtbūšanas laikos bija vara, dzimtcilvēki un ... mūrnieki, kalēji un citi amatnieki, kuriem ar muižkungu bija pavisam citas attiecības, nekā zemnieciņam, kurš rentēja zemi no barona, par to iedams klaušās, utml.
Pēc līdzīgas pieejams dzīvoju arī es, t.i., mani neviens nespēja piespiest nopotēties, piemēram, lai arī mūsdienu muižkungi savus vergus piespieda pēc pilnas programmas. Manu sievu nespēja ne piespiest, ne pierunāt strādāt par 20% algas, kad RD attiecīgais departaments bija sekmīgi interpretējis darba likuma normu par aizvietošanu kolēgas slimības gadījumā kā pienākumu savā brīvdienā ierasties darbā un par 20% atalgojuma rauties pilnas maiņas slodzi. Vergi nāca, strādāja kurnēdami, bet strādāja.
Ja par metoģičkām, tad visiem, izņemot tādus kā es, ir tiešām tikai divas iespējas - sekot RUS metoģičkām vai rietumu tādām pašām metoģičkām, citādi vienā gadījumā vergs dabūs ar rungu pa muguru no baronlielskunga, bet otrā, izvēloties domāt pašam ar savu galvu, vari tikt atsvešināts no Tevis pieminētā "kaut kā lielākā", - izmests no "elites" vai kāda cita bara kā neatbilstošs ideoloģisku iemeslu dēļ, kas vienai lielai daļai mūsu "varas" pārstāvju ir līdzvērtīgs nāvei jeb nonākšanai pēc Tavas terminoloģijas no kunga statusa verga statusā.


Pēdējo reizi labojis Melns Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 18:17; labots 1 reizi

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 18:16

Es pat Tevi.
Tu par sievu.

Super

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 18:24

Orākuls rakstīja:Es pat Tevi.
Tu par sievu.

Super

Mana sieva bauda tos pašus labumus, ko baudu es. Ja šķiet smieklīgi, tad varu pastāstīt, ka bērni mani tiek audzināti precīzi tādā pašā garā - domāt SAVU galvu, pieņemt lēmumus PAŠAM, atbildēt par tiem PAŠAM. Jāsaka, ka mans vecākais ir aizgājis vēl tālāk pa šo pašu ceļu, par ko man ir liels prieks. Viņš savā nozarē, neskatoties uz jaunību, ir ierindots netieši pietiekoši augstā vietā kā speciālists. Sekojoši, vai viņš strādās Latvijā, Francijā, Ķīnā vai Krievijā, ir un būs tikai un vienīgi viņa brīvas izvēles jautājums, un, ko nu esmu viņam iemācījis, visādus ļaudis ar viņu metoģičkām sūtīt tur, kur karalis kājām dodas.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Sestdiena 13 Aprīlis 2024, 18:58

Un atkal.
Tu sarunas diskusiju pārved uz sievu, bērniem utt.
Tādējādi it kā turpinot replicēt/pastiprināt SAVU viedokli.

Tie ir citi cilvēki.
Viņiem ir savs viedoklis un uztvere.

Un viņiem nav jāataisno Tevis izteiktās tēzes.
...ja Tu uzskati, ka viņi ir BRĪVI! Smile

Runa taču bija par Tevi/Tavu uztveri/vēlmēm!

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Sviestc Svētdena 14 Aprīlis 2024, 00:28

Visi ir ideoti!
Tik es, tāds gudrs un smuks, baltā uzvalkā, arēnas vidū klanos... Cool

_________________
Murgošanas un muldēšanas Speciālists, kā arī 1984. gada disko dziesmu eksperts.
Sviestc
Sviestc

Number of posts : 30478
Foruma reputācija : 46022
Join date : 15.03.13
Dzīvesvieta : Pilsētas parkā

http://www.spsauto.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 10:20

Orākuls rakstīja:Tu nevari būt brīvs, ja Tevi nepārtraukti interesē vara Smile

Kas attiecas uz varu, tad ir taču jebkurā situācijā jāpatur prātā, ka tāda blakus pastāv, un tās centienu daļa, ja vien tam pietiek spēciņa, allaž ir vēsta uz to, lai ļaužu ar tādām domām kā man nebūtu. Kas tikai tam netiek darīts! Vergiem, lai tie nedomātu, ir vajadzīgs šovs, - laipni lūdzam, - kaut kādam Krištianu Ronaldu ir gatavi desmitiem miljonu maksāt, jo viņš novērš bara domas no viņu dzīvēm uz mīļotā kluba ādas pūšļa ietriekšanu metāla rāmī ar tīklu. Pie viena sports lieliski sublimē vidusmēra vīrieša no dabas doto agresiju, jo "mēs viņiem sadevām" tiek pārnests no karalauka vai barikādēm ielās uz ledus arēnu, stadionu vai sporta zāli. Par nenovēršamu ļaunumu blakus neinteresēties būtu aplami un muļķīgi.

P.s. Jā, šobrīd tik centīgi masās stumtā atkrieviskošanas ideja ir precīzi no tās pašas sērijas - vergu prāti ir jānodarbina ar blakuslietām (un ienaidnieka tēls ir ļoooti efektīvs līdzeklis), lai tie nesāktu aizdomāties par savām dzīvēm.


Pēdējo reizi labojis Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 10:39; labots 1 reizi

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 10:28

Orākuls rakstīja:Un atkal.
Tu sarunas diskusiju pārved uz sievu, bērniem utt.
Tādējādi it kā turpinot replicēt/pastiprināt SAVU viedokli.

Tie ir citi cilvēki.
Viņiem ir savs viedoklis un uztvere.

Un viņiem nav jāataisno Tevis izteiktās tēzes.
...ja Tu uzskati, ka viņi ir BRĪVI! Smile

Runa taču bija par Tevi/Tavu uztveri/vēlmēm!

Labi, varu arī tikai par sevi. Pilnīgi brīvs, protams, būt nevaru, - galu galā ir kaut vai minētais līgums, kurš iekļauj kaut kādus brīvības ierobežojumus. Potēties vai darīt daudzas citas lietas mani nepiespieda un nepiespiedīs, taču ievērot, teiksim, ceļu satiksmes noteikumus ... ir taču jāsaprot atšķirība. Tomēr kas ir tas, kas raksturo verga būtību? Nav tieksmes pēc brīvības vai tā pat tiek uztverta kā problēma. Jā, ir grūtāk, taču, par mūsu sabiedrību runājot, ... deviņdesmito gadu sākumā no gaisa nokrita brīvība, bet pacietības pietika tikai līdz 2004. gadam, kad ielēcām nākošajā sojuzā. Nu, nevar šajā teritorijā vairākums bez "ja būsim paklausīgi, mums IEDOS".

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 14 Aprīlis 2024, 11:59

karoč tā:
mums te ir problēmas,
taču nedz krievija, nedz šiet esoši slāvi
nav un nevar būt katalizators mūsu labākai dzīvei!

ps. es vienkārši negribu, lai šī diskusija atkal apmet kūleni un
turpinās ar slāvu cildināšanu un kaut kādām ru apmaksātām diskusijām no jūtūbes Smile

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Gkxgee10

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 14:52

karoč tā:
mums te ir problēmas,
taču nedz krievija, nedz šiet esoši slāvi
nav un nevar būt katalizators mūsu labākai dzīvei!

ps. es vienkārši negribu, lai šī diskusija atkal apmet kūleni un
turpinās ar slāvu cildināšanu un kaut kādām ru apmaksātām diskusijām no jūtūbes Smile

___________________________________________________________________________
1. Mūsu labākai dzīvei pirmais priekšnoteikums ir miers. Naida kurināšana ir tiešs ceļš uz konfliktu. Būs naida kurināšana - būs atbilde uz to no manis. Vajadzētu reiz pietikt katrus 30 .. 50 gadus visu sākt no nulles.
2. Ja nav saprotams, un sākas runas par "slāvu cildināšanu", tad skat. punktu Nr. 1! Otra vergu raksturojošā iezīme līdzīgās situācijās ir, ka tāduprāt, ja kāds kritizē rietumus, LV polisko vadību, utml., tad viņš pēc noklusējuma tiek ieskaitīts "Putina rokaspuišos", "Kremļa aģentos", "slāvu cildinātājos" un līdzīgi. Cēlonis tam ir vienkāršs, - minētie personāži vnk nav spējīgi pieņemt to, ka kāds var arī nebūt kalps savā apziņā un nekalpot kāda (austrumu vai rietumu) interesēm, bet gan domāt par savējām - Latvijas un tās iedzīvotāju interesēm vispirms. Tādi spriež pēc savas dzīves pieredzes, jo bučot svārku stērbeli baronlielskungam ir viņu normālais stāvoklis, citādi eksistēt nemāk. Naida kurināšana ir tiešas minētā sekas, jo, ja karadarbība sāksies, pateicoties tam, ka Ukraina (????? No kurienes, interesanti???) esot veiksmīgi apšaudījusi Krievijas Baltijas flotes kuģus, ir liela varbūtība, ka tā nenotiks ne ASV teritorijā, ne Vācijas teritorijā, ne Francijā, bet gan tur, no kurienes notiek šīs apšaudes. Es nedomāju, ka šajā gadījumā NATO intereses sakrīt ar Latvijas interesēm.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 14 Aprīlis 2024, 17:46

Miers....

kas ar Tevi nav ''tā''?

Es esmu pacifists.
Es ienīstu ieročus un militārismu.

BET

Ja Tu viens, vai ar savu, Tavuprāt pareizi audzināto ģimeni
atvilktos pie manis un teiktu, ka tagad dzīvosi manas mājas 2. stāvā,
papildu uzstādot noteikumus, ka mēs turpmāk (piemēram)
kontaktēsimies tikai lietuviešu valodā.

es, kā pacifists Tevi nosistu ar lāpstu...vai āmuru...
..vai arī Tu nosistu mani, ja Tev paveiktos ( MANĀ TERITORIJĀ! )

Par kādu mieru tu te manifestē?
Tu lauku netver vai argumenti beigušies?

ps. un mūsu kautiņa rezultētam nebūtu nekāda sakara ar ļaunajiem rietumiem!

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 14 Aprīlis 2024, 17:48

Tu vispār apjēdz, ka pat līdz šim, šajā izpratnē brīvā Zviedrija ir bijusi spiesta iestāties NATO
...tikai tāpēc, ka slāvu genofonds ir debīls un bīstams!

Viņi to nekad nebūtu darījuši citos apstākļos....

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 20:52

kas ar Tevi nav ''tā''?

Nebaidos ne krievu, ne Krievijas. Tas laikam ir galvenais, kas atšķir. Tā vietā komunicēju, uzdodu jautājumus, saņemu atbildes un izdaru secinājumus. Ja par Tavas mājas 2. stāvu, tad tas ir drusku jocīgi patiesībā. Ja Tu painteresētos, kam pieder lauksaimniecības zemes tajā pašā "2. stāvā" un saprastu, ka tie, kam tās pieder, reāli regulē iedzīvotāju skaitu tajos pašos laukos, tad, iespējams, Tu saprastu, ka Tavas mājas 2. stāvā jau labi sen kāds dzīvo, un viņš nosaka, cik un kāds darbaspēks, pakalpojumu apjoms un to kvalitāte Tev būs pieejama. Un tas ir tikai viens piemērs. Vēl, ja domu neesi sapratis, pilsētas gandrīz vienmēr ir dzīvojušas, pateicoties migrācijai no laukiem uz pilsētām. Vācu fermerim šodien ir vajadzīgi labākajā gadījumā 5 darbinieki, tāpēc ciemā ekonomiski pamatotais iedzīvotāju skaits ir 5  vācieša darbinieku ģimenes plus 5 budžetnieku ģimenes. Kopā kādi maksimums 40 cilvēki. pateicoties tam, tiek slēgtas skolas, pasta nodaļas un ļaudis aizbrauc, bet nu jau ne uz Rīgu darbā vairs. Tā kā ieskaties tomēr 2. stāvā, tur noteikti dzīvo ne tikai minētie vācieši vien, jo piemērs ar lauksaimniecības zemēm ne tuvu nav vienīgais.
Cita starpā minētais vācietis ir noorganizējis (kopā ar mūsu "lielisko" varu) to, ko šodien redzam Rīgas ielās. Ar ēdiena piegādi nodarbojas melnīgsnēji jaunieši, pie tam jaunas sievietes nu jau tiek redzētas ar bērnu ratiņiem. Daudz tādu jauniešu. Kāpēc gan to nedara Jānis no kāda Snēpeles vai Mazsalacas? Tāpēc, ka, pateicoties vācietim, zviedram vai dānim, kurš dzīvo Tavas mājas 2. stāvā, Jānis dzīvo un strādā Dānijā.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 14 Aprīlis 2024, 21:13

Nu ko lai es Tev vecīt uz šito lai atbildu?
Ja Tu tiešām esi pārliecināts, ka zini par mani labāk,
kas notiek manas mājas 2. stāvā....

...tad Tev ir laiks pieteikties par scenāristu Holivudā Smile

ps. savā ziņā tas atgriež stāstu pie tā, ko teicu jau sen -
sāc ar sevi, tiec galā ar sevi...un tad...tikai tad ja tev kāds palūgs pēc padoma,
tad tu vari iet ''regulēt pasauli'' Orakuls


_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Melns Svētdena 14 Aprīlis 2024, 21:43

Kā būs ar solīto nosišanu ar lāpstu? Priecigs Ak, jā, sajaucu, Tava 2. stāva iemītnieki taču ļauj Tev komunicēt latviski, un tā ir visbūtiskākā no atšķirībām. Vairāk neko par valodu, himnu, karogu un vēl dažām opcijām latvietim taču nevajag! Priecigs Nu, tas - līdz brīdim, kad pārdosi viņiem māju pats, jo tas brīdis agri vai vēlu pienāks. Priecigs Un vispār jau 700 gadu audzināšana "tev nebūs baronlielskungam pretī runāt" garā nekur nav pazudusi, ne? Priecigs

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 14 Aprīlis 2024, 23:26

Kas Tev liek domāt, ka es kādam tāpat kaut ko atdošu vai pārdošu?
Ir kāds kompromāts piesevots pa šiem gadiem manos ziņojumos šajā mājaslapā? Smile

+ es saprotu, kā ''2. stāvs'' psiholoģiski uz Tevi nostrādāja,
tomēr šobrīd tajā tev nevajadzētu mēgināt integrēt pilnīgi visu,
kas tavā galvā ir uzkrājies Smile

Ieelpo!

Izelpo!

izelpo dziļāk, kā ieelpo!

Priecigs

ps. Tu taču vēlneatrodies ''2.stāvā'' lai varētu apgalvot,
kādā mēlē mēs komunicēsim manā teritorijā Smile

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Svētdena 21 Aprīlis 2024, 10:45

Nu kā tā var nobalsot?




Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Ekranu44

Priecigs

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Glrfb_10

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Orākuls Trešdiena 24 Aprīlis 2024, 19:36

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Gl8h7d10

_________________
Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums - Page 25 Empty Re: Kas notiek Pasaulē?, jeb ziņu apskati un to interpretējums

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 25 no 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā