Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmas, kuras jānoskatās!

+16
Cilvēks
Psycho:the:rapist
Rest:Art
dexsters
Pele
Maigonis Lieliskais
VMR
Sviestc
Pirmais
Nejaanis
Dzvile
Jenots
jim-beam
uldens
Melvins
Orākuls
20 posters

Lapa 10 no 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Otrdiena 02 Jūnijs 2015, 11:00

The Longest Yard (2005)
http://www.imdb.com/title/tt0398165/
5/10.

Cietumā nokļūst profesionāls futbolists, kurš tur palīdz izveidot komandu, kura cīnīsies izšķirošā spēlē pret apsargu vienību (kurus protams, neieredz utt).
Filma veidota pēc līdzīgas, 1974-tā gada filmas - savulaik tajos gados šis darbs saņēmis Zelta Globusu. Interesanti, ka šeit ir abas filmas vienojošs elements - Burt Reynolds, tolaik spēlējis galveno lomu, šoreiz... īsti pat nav skaidra viņa loma/nozīme šajā spēlē - tā teikt, gara uzturēšanai!
Nebiju šo redzējis (principā, neesmu arī redzējis 74-tā gada oriģinālu) - viegls, nepiespiests, vienkāršs kino... galvenajā lomā Adams Sandlers (interesanti, ka viņš ir arī viens no filmas producentiem), James Cromwell, vesela kaudze melno aktieru - Chris Rock, reperis Nelly u.c. Režisors - Peter Segal (Get Smart, Anger Management).
Par šo darbu es teiktu šādi - apmierinoši, pat Labi. Jo tiešām bija interesanti... darbs mudina uzmeklēt 74-tā gada oriģinālu ar Burt Reynolds galvenajā lomā Smile

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Trešdiena 03 Jūnijs 2015, 12:23

Maggie (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1881002/
7/10.

Nedaudz savādāks zombij-gabals. Principā... tā ir lēna, meditatīva drāma. Par tēva mīlestību pret meitu, kura ir sakosta un izdzīvo pēdējās savas dzīves nedēļas.
Galvenajās lomās dzelzs Ārnijs (nepierastā, meitu mīloša tēva lomā) un Abigaila Breslina.
Apokaliptiska vide, pelēki-dzeltenīga krāsu palete, haoss... Pasaule iet bojā.
Man patika Smile Īpašu action gan no šī darba negaidiet, te praktiski tā visa nav...

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Orākuls Pirmdiena 15 Jūnijs 2015, 13:36

The Age of Aadaline




Mīlas stāsti dažādos rakursos, jau tik ierastā ''spēle'' ar laiku,
jaunību, vecumu - vērtībām, pret kurām piemērīt dzīves jēgu.
Kā jebkurā filmā, kuras scenārijā pamatā ir kāda ideja un stāsts,
arī šajā skatītāju ''ievelk'' ar ''kas būs tālāk?'' Priecigs
Uzņemta ļoti labi - ''tā kā filmai jāizskatās''.
Drīzāk ieteiktu Orakuls


_________________
Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  u154 Pirmdiena 15 Jūnijs 2015, 13:50

Orākuls rakstīja:The Age of Aadaline




Mīlas stāsti dažādos rakursos, jau tik ierastā ''spēle'' ar laiku,
jaunību, vecumu - vērtībām, pret kurām piemērīt dzīves jēgu.
Kā jebkurā filmā, kuras scenārijā pamatā ir kāda ideja un stāsts,
arī šajā skatītāju ''ievelk'' ar ''kas būs tālāk?'' Priecigs
Uzņemta ļoti labi - ''tā kā filmai jāizskatās''.
Drīzāk ieteiktu Orakuls

Biju uz šito. 100% iesaku.

_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1628
Foruma reputācija : 8356
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Pirmdiena 15 Jūnijs 2015, 16:57

Automata (2014)
http://www.imdb.com/title/tt1971325/
6/10.

Nākotne, Pasauli apdzīvo kā cilvēki, tā roboti... Roboti tiek kontrolēti, lai "pārāk neattīstās" - nepārņem varu savās rokās...
Patika dizains, vizuālais, arī režija - lai gan... stāsts pa manam tāds kā nepabeigts, aiziet nekurienē, bez pilnīgi nekāda atrisinājuma. Pāris interesantu spriedzes momentu un viss. Tukšums...
Galvenajā lomā Antonio Banderas. Sajūsmā nepaliku.


Одной левой (2015)
http://www.kinopoisk.ru/film/797709/
2/10.

Krievu komēdija. Donžuānam ne no šā, ne no tā "rokā iemiesojas" viena no dzīves ceļā sastaptajām sievietēm...
Man likās garlaicīgi un tupi!, vairāk komentāru nav.
Lomās daudz slavenu aktieru: Dmitrijs Nagijevs, Poļina Gagarina, Mihails Galustjans u.c.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Otrdiena 16 Jūnijs 2015, 11:50

Run All Night (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2199571/
7/10.

Vienkāršs, brutāls!... grāvējs - kad atriebība aizmiglo prātu... lai gan ja manu dēlu kāds nogalinātu, es pats īsti nezinu kā reaģētu... stāsts "vecs kā Saule", bet filma ir izveidota/konstruēta pietiekami spraigi - kautiņu ainas, pakaļdzīšanās pa ielām, ka ne brīdi nepaliek garlaicīgi. Laba izklaide!...
Režisors - Jaume Collet-Serra, profiņš!, kurš jau pirms tam ir pamanīts veidojam Labus izklaides grāvējus - "Unknown", "Non-Stop", starp citu!... arī šajā filmā, kā iepriekšējās divās viņa veidotajās galvenā varoņa tēlu atveido Liam Neeson, padzīvojušu, nedaudz dzīves sagrauztu izbijuša slepkavnieka lomu, tajā pašā laikā... tēvišķu un Sirsnīgu. Jau kaut kur redzēts šis viss?, un dzirdēts? - vai ne smiekliņš ...bet tas nekādi nepazemina filmas kvalitāti - izklaidei ir jāizklaidē!... pretspēks Laiemam te ir neviens cits, kā Ed Harris - arī... Labs.
Nu ko tur es slavināšu... Noskaties! Smile
/Hmm... patiesībā jancīgas sajūtas.
3 samērā vienādas filmas pēc kārtas - visām 3 viens režisors un viens galvenās lomas atveidotājs, Liam Neeson.
"Unknown" (2011), "Non-Stop" (2014), "Run All Night" (2015)... gandrīz vai tāda kā triloģija sanāk.../.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Ceturtdiena 18 Jūnijs 2015, 11:21

Survivor (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3247714/
5/10.

Grāvējs. Šoreiz apspēlēta terora akta iespēja Ņujorkā - pa vidu korupcija vīzu izsniegšanas jomā, iesaistītas augstas amatpersonas, pa vidu slepkavības utt... "Izdīvojušais" ir neviens cits, kā spec-aģente (Mila Jovoviča), kura liedz potenciālajiem teroristiem iebraukt ASV - viņu cenšas nogalināt, jābēg utt. Galvenā ļaundara lomā terorists "ar vēsturi" - tāds!, nežēlīgs... ar "akmens seju" (Pīrs Brosnans). Tālāk stāstīt nedrīkst...
Pum-purum-pum-pum! Nu tā... man filma likās "par sausu" Smile Brīžiem, par garlaicīgu, lai gan... iespējams, man vakardien nebija īstais garastāvoklis šim (jo otram cilvēkam, kas ar mani skatījās - tīri labi tas viss piedzīvojums patika). Aktieri pārsvarā atspēlē viņiem uzspiestās lomas - tā Brosnana jau minētā "akmens seja", nedaudz satrauktā (tīri Sievišķīgi) Jovoviča, bet tomēr ar perfektu spēju kādu novākt!, ja šo vajag... Pārlieconoši, bet bez pārsteigumiem - nekā jauna, abiem galvenajiem varoņiem tās ir standart-ikdienas lomas.
Režisors - James McTeigue (V for Vendetta, The Raven, Ninja Assassin), tās viņa iekaviņās minētās filmas man patika labāk...
Vakara izklaide. Nezinu, varbūt arī 6 no 10 šim darbam vajadzēja likt.


(atkārtoti)
Quills (2000)
http://www.imdb.com/title/tt0180073/
8/10.

Philip Kaufman darbs. Patiesībā... smuka kostīmdrāma - tiek apspēlēta psihiatriskajā slimnīcā iespundēta Marquis De Sade sacensība/cīņa ar tur tiko ieradušos, tirāniski noskaņotu ārstu (viņš solās izmainīt, ieviest slimnīcā "stingrāku" kārtību). Visam tam pa vidu attiecības ar kalponi, kuras balansē uz erotisma viļņa, savs trako nama pašdarbnieku teātris ar aizdomīgiem iestudējumiem, De Sade grāmatu rakstīšana, publicēšana tā teikt, "pa kluso" - jo viņš ir aizliegta personība valstī...
Aktieru ansamblis te ir vnk fantastisks - Geoffrey Rush, Kate Winslet, Joaquin Phoenix, Michael Caine, nelielā lomā skaistā Amelie Warner. Dekorācijas, pats stāsta inscenējums (pēc Doug Wright lugas, viņš arī scenārija autors) - viss te ir Lieliski.
Kas mani nedaudz pievīla?... pēc savām teju 15-it gadu atmiņām, kad 1-mo reizi šo filmu skatīju - man viņa atmiņā bija palikusi, kā "filozofiski dziļš" darbs. Tagad?... likās vnk drāma, kur apspēlēta tolaik vēl aizliegtā seksualitāte (tabu!) un to laiku erotiskie stāstiņi (un ko es tur filozofisku savulaik saskatīju?, vairs nezinu). Lai nu kā... "ar svaigu aci" novērtējot šo darbu, visas viņa kvalitātes - stabils 8-nieks no manis.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  u154 Sestdiena 20 Jūnijs 2015, 20:19

Tikko pabiju uz "Aklo randiņu", tiešām necerēju, ka būs tik izdevusies komēdija. Manuprāt, viena no pēdējā laikā labākajām komēdijām.


_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1628
Foruma reputācija : 8356
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Trešdiena 24 Jūnijs 2015, 14:16

Tideland (2005)
http://www.imdb.com/title/tt0410764/
6/10.

Terry Gilliam darbs. Vilšanās... gaidīju ko vairāk. Stāsts ir par meiteni, kuras vecāki ir narkomāni - vispirms "aiziet" māte, pēc tam tēvs - un meitene paliek viena, pamestā un izdemolētā vecmāmiņas mājā liela lauka vidū... principā - tās vairāk ir meitenes fantāzijas viņas apziņā kopā savītas ar realitāti, iedomāti draugi (tai skaitā lelles), kopēja saikne ar stāstu "Alise no brīnumzemes" (par Alisi viņa pati sevi ik pa laikam iztēlojas)...
Kā jau Terrijam pieņemts - radītās vīzijas ir gana krāšņas, apkārtesošā pamestības vide ar lauku, ar smilgām, rada tādu kā! - nedaudz šīzīgi meditatīvu iespaidu (tātad... IR!). Nepārprotami varu uzteikt operatora darbu - tas nu gan te ir fantastisks, vides portretējums tiek tverts no viss- VISS-neiedomājamākajiem lenķiem. Skaisti. Nelielā lomā ir gana pārliecinošs Jeff Bridges, laba ir arī meitenes atveidotāja - Jodelle Ferland.
Tomēr, tomēr... šo darbu pieviļ scenārijs - viņš ir tāds kā!, tukšs. Tur nekā nav - vienkārši vīzijas un smuki uzņemtas bildītes, kuras saturiski nu nekādi neturas kopā un nekur kopumā neved... Diemžēl...
Iespējams, vārgākais no Terry Gilliam veidotajiem gabaliem, manā Pasaules uztveres prizmā.


Redbelt (2008)
http://www.imdb.com/title/tt1012804/
7/10.

David Mamet darbs - šis vīrs vairāk gan slavens, kā scenārists/stāstu autors (skat. IMDb). Te viņš ir arī šī darba režisors.
Kā jau Mametam pieņemts, tiešām! - scenārijs/stāsts neliek vilties... No malas varbūt liksies - stāsts ir nekas īpašs (fragments no austrumu cīņu trenera dzīves), bet ja iedziļinās - personāži ir pietiekami izjusti atspoguļoti. Patīkami, kad aktieriem ir kur izpausties - ir sava Brīvā telpa. Ir kam just līdzi!... Tehniski šo darbu varētu raksturot - drāma ar grāvēja piesitienu.
Te ir labi aktierdarbi - Chiwetel Ejiofor, Emily Mortimer, Alice Braga u.c.
Sajūsmā nekliedzu, bet saku - man patika.


The Arrival (1996)
http://www.imdb.com/title/tt0115571/
6/10.

David Twohy (Riddick 3 daļas, Below, A Perfect Getaway) agrīns darbs. Kosmosa signālu pētnieks (Charlie Sheen) nejauši atklāj, ka zemi cenšas iekarot/pārņemt citplanētieši, pie kam... tas jau notiek kādu laiku... Viņš cenšās šo visu padarīt zināmu sabiedrībai...
Teikšu - nu Tā!... skatīties var, bet absolūtā sajūsmā gan īsti nepaliku. Aizrāva, bet bez īpašiem pārsteigumiem. Par cik temats man mīļš - esmu priecīgs, ka beidzot šo noskatījos...
Nevaru nepadalīties - man te acis priecēja Teri Polo tēls (Šīna 2 puse filmā), vnk... Skaista sieviete.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Ceturtdiena 09 Jūlijs 2015, 14:33

The Rover (2014)
http://www.imdb.com/title/tt2345737/
7/10.

Austrālijas ražojuma kinodarbs. Tuva nākotne, cilvēces apokalipse - esam pārvērtušies praktiski par netīriem noplukušiem dzīvniekiem. Radījumiem, kuriem svarīgākais ir barība, pārošanās, degviela... viss. Tālāk gan šie apokalipses cēloņi netiek izvērsti, kāpēc?, un kā?, kas noticis - diemžēl... situācija ir jāpieņem, kā esošs uzstādījums.
Galvenajam varonim (Guy Pearce) tiek nozagts viņa iemīļots auto un viņš dodas viņa meklējumos, saduras ar laupītāju bandu, sadraudzējas ar laupītāju bandas dalībnieka brāli (Robert Pattinson).
Diemžēl, par spīti cerīgajam sākumam, apokalipses ievadam - vairāk arī nekā īpaši aizraujoša šeit nesaskatīju. Tas ir vnk grāvējs, tehniski. Galvenais varonis beigās uzvar...
Varu uzteikt graustu radīto vidi, vīziju. Man patika Guy Pearce un Robert Pattinson tēlojums. Patika filmas muzikālais apskaņojums. Režisors - David Michod, man pamanijās, ka viņš ir sarakstījis 2010-tā gada "Hesher" darbu. Viņa slavenāko "Animal Kingdom" (2010) režijas darbu diemžēl neesmu redzējis...
Vispār jau, man patika Smile


Poltergeist (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1029360/
6/10.

1982 gada kulta filmas rimeiks - oriģinālu savulaik sarakstījis Stīvens Spīlbergs, savu dalību gan filmas tapšanā noliegdams... es esmu oriģināla fans Smile Kaut arī zinu, mūsdienu kontekstā tas gabals gan jau ka sen ir novecojis, vecmodīgs - tomēr tajos laikos man likās, WOUW!!...
Jaunais gabals, stāsta atveidojums man likās absolūti bez pārsteigumiem - stāsts jau zināms, tāpēc gaidīju no šī darba kādu pavedienu, stīgu, kas mani aizrautu, pārsteigtu... bet!, nekā... palika tukšums - īsti neuzrunāja.
Efekti ir labi, aktieri arī it kā nav tie sliktākie - Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris u.c. Režisors Gil Kenan, līdz šim slavens ar šausmu animācijas filmu "Monster House" (2006) - šī gan bija Laba, savulaik...
Man šis jaunais Poltergeista variants, kā "pīlei ūdens" - noskatījos, jau aizmirsu... kaut kas nav. Varbūt pie vainas novecojušais scenārijs?, laikam šis vairs nav aktuāli... varbūt...

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Ceturtdiena 09 Jūlijs 2015, 14:45

Minions (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2293640/
8/10.

Tagad arī "Nejaukais Es" mazajiem, dzeltenajiem un bezgala jancīgajiem Lapatijiem ar savu valodu ir sava pilnmetrāžas multfilma.
Jauki. Un galvenokārt, smieklīgi... tiešām, atsevišķas ainas un fragmenti liek smaidam nenoiet vai no katra skatītāja sejas Smile
Stāsts patiesībā ir gauži vienkāršs, kā Lapatiju (Minjonu) tauta atrod savu ĪSTO saimnieku Mr. Grū - principā tas ir "Nejaukais Es" abu filmu prikvels.
Patika Smile Nelieku darbam augstāku atzīmi, jo tomēr man iekšēji prasījās vairāk kaut kādas emocionālās līnijas piesaistes, nevis tikai 91min nepārtrauktu joku apkopojumu. Savādāk... viss tur ir perfekti - radītie tēli, valoda, grafika.
(pabiju uz 3 Jūlija vienu no pirmizrādēm Cinammon - meitai tas bija 1-mais Lielā kino apmeklējums. Iespaidi - dubultā...).

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Ceturtdiena 09 Jūlijs 2015, 14:56

(un pirms nedēļas vēl noskatīju šos 3 kino)

Mad Max: Fury Road (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1392190/
8/10.

Brutāls!, asiņains grāvējs. Efektīgi, gana efektīgi... satriecošs vizuālais dizains, risinājumi. Par stāstu, tēliem - manuprāt... to praktiski te nav, ne tēli ir pietiekami izjusti izspēlēti (ar Dvēseliskumu apveltīti), ne arī scenārijs (viņa te praktiski nav). Kas tad ir? - ir nemitīgs "draivs", darbība, kaujas ainas...
Lai nu kā... tas tomēr ir Trakais Maksis, laikam tā tam jābūt Smile
Patika, bet 2x diez vai skatīšos - drīzāk jāpārskata vēlreiz vecie Makši.


Mad Max (1979)
http://www.imdb.com/title/tt0079501/
7/10.

Tā teikt!... "uz karstām oglēm". Domāta tuva nākotne, kad pār pasauli maz-pamazam sāk valdīt anarhija - likumsargi vairs īsti nespēj kvalitatīvi pildīt savu darbu, noziedzība un korupcija viss dažādākajās tās izpausmēs arvien vairāk pārņem sabiedrību.
Maksis ir lielceļu policists, viens no labākajiem dotajā apriņķī. Viņam ir sieva, bērns, pilnvērtīga dzīve. Viss sākas, kad tiek nogalināts viņa pārinieks... It kā ar šo vēl būtu par maz, apkārt klejojošā motociklistu banda neliekas mierā, cieš arvien vairāk, un vairāk nevainīgu cilvēku, līdz... iet bojā arī viņa sieva un bērns.
Seko atriebība. "Trakais Maksis" no šī brīža ir dzimis - nežēlīgs, brutāls, atriebīgs, tajā pašā laikā arī taisnīgs, cilvēcīgs un vientuļš. Tagad, lielceļa cīnītājs.
Nu ko lai saka?... diezgan nežēlīgs, brutāls grāvējs - robežojas ar terminu trash žanra jomā, atslēgas vārdi filmai - terror, revenge. Nofilmēts "pieklājīgi", neteikšu - izcili!, bet tiešām labi. Ja vēl ņem vērā, par kādu budžetu George Miller (režisors) šo ir paveicis, tad vispār... nav komentāru. Režisors vācis savam lolotajam projektam naudu, kā vien spējis - strādājis pat ātrās palīdzības uzņemšanā utt.
Filmas vēstījums - vardarbība neglābjami progresē, ja tā netiek apstādināta. Pret vardarbību ir jāstājas pretspēkam - Makša gadījumā, līdzvērtīgai vardarbībai.
Mels Gibsons! - te jaunum-jauns, bet jau jūtams... spēcīgs tēls, šarmants, ar potenciālu.


Un atkārtoti noskatījos...
Doom (2005)
http://www.imdb.com/title/tt0419706/
5/10.
Kādreiz dikti patika... tagad saku - filma ir neglābjami novecojusi. Nē nu... kaut kas jau tur tomēr ir! Smile
Bet ne vairs Tā, ka "uh! un ah!".

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Orākuls Piektdiena 10 Jūlijs 2015, 01:17

jim-beam rakstīja:Tad nu tā vakar bija iespēja bez maksas aizdoties uz KINO. Toarī izdarīju un biju uz jaunāko "Fast and Furious 7".


Teikšu godīgi filama mani nevisai iepatikās. Pirmkārt ja skatamies iepriekšējās sērijas tad tur vismaz kautkā bija ielikts tas sacensības gars. Šijā sērijā tas bija kautkāda atriebības dzītas darbības.... Tie mīlas stāsti filmā bija nu tādi kuriem īsti nevarēja līdzi just un pilnīgi nesakarīgi.

Protams vairumā skaistu un dārgu auto laigan nekāda sakara tiem ar sacensībām nebija filmā. parādīts cik labi ir būt miļionērim austrumos "AAbuDabi" Kā arī ļoti daudz specefektu kuri nepārliecina par realitāti. (kā var dabūt pa galvu ar 1m garu asu priekšmetu un nepalikt nemazākā ievainojuma).

Nu teiksim tā No filmas gaidīju to ka tur būs sacensību gars atspoguļots dabūju nepārāk labu kiborgu bojeviku. Tad nu mans vērtējums ir 3 no 10 iespējamajiem. Bēdīgs
Beidzot arī noskatījos.
Nu teiksim tā - kvadrātsakne no slapjiem sapņiem un fantastikas.
Pietiktu ar stundu - 2,17 bija jau absolūti garlaicīgi.

Bet par ko citu.
Pieļauju, ka cukurdupši saskatās šādas filmas,
un bez dzīves pieredzes uzskata, ka viss notiek kā šajā epizodē:



principā tādas lietas vajadzētu aizliegt! No

saku to, kā frontālā sadursmē izdzīvojis,
bet ar komplikācijām uz mūžu Wink

_________________
Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Piektdiena 10 Jūlijs 2015, 20:58

To Catch A Thief (1955)
http://www.imdb.com/title/tt0048728/
8/10.

Alfred Hitchcock darbs. Lomās - Cary Grant, Grace Kelly. 1955-jā gadā visi šie 3 zīmīgie vārdi bija absolūtā slavas zenītā...
Filma ir neticami viegla, romantiska komēdija. Saulaina!, filmēta Francijas pludmalēs - smuki auto, greznas villas, krāšņi tērpi. Vienkārši - skaisti Smile
Stāsta centrā pensijā aizgājis dimantu zaglis, kuru sāk vainot zādzībās, kuras viņš nav paveicis... tad romantiskas attiecības.
Vienā recenzijā lasīju, ka šis darbs ir savā ziņā - kā meistara Alfrēda Hičkoka "Brīvdienas", nekāda drūmuma, nekādas spriedzes... toties pilns ar koķetēriju, vieglām patīkamām sarunām.
Tā ir, tā arī ir Smile

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  u154 Piektdiena 10 Jūlijs 2015, 22:38

Atkārtošana - Zināšanu Mātīte!




_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1628
Foruma reputācija : 8356
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  u154 Piektdiena 10 Jūlijs 2015, 22:41

Klasika - iesaku!


_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1628
Foruma reputācija : 8356
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Sestdiena 11 Jūlijs 2015, 00:06

The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2555736/
8/10.

Šī ir stāsta/filmas 2 daļa, turpinājums... tie paši varoņi, tā pati Indijas vide, amizanti joki un katram varonim sava notikumu līnija - respektīvi, visu laiku kaut kas notiek, "visās frontēs". Stāsts par dažādu raksturu "padzīvojušiem" cilvēkiem, kuri vecumdienas ir nolēmuši pavadīt "nedaudz savādāk" - vīlušies ierastajā vidē, ikdienā, un ir izvēlējušies - dosimies uz Indiju!, tur noteikti viss būs savādāk, pilnīgi viss...
1-mā daļa man patika. Un kā jau vnm šādos gadījumos - nākamo stāsta laidienu sagaidīju ar noteiktām bažām... ap 30min jau nodomāju, viss!, kaut kas nav. Garlaicīgi. Bet tomēr... noskatījos līdz galam. Un filmas vidusposmā apjautu, ka ekrānā notiekošo vēroju jau ar neslēptu interesi. Patika Smile
Ir nākuši vairāki varoņi klāt, stāsts gandrīz, gandrīz ir pilnīgi tāda pats, bet tomēr savādāks!...
Apspēlēta viena no manām mīļākajām tēzēm, ka laiks ir viss viss-vērtīgākais, kas mums pieder. Ka jebkurā vecumā - jauns Tu, vai vecs, vajag ļauties piedzīvojumam, ceļojumam. Vajag atļauties! Tas tiešām ir viedi...
Nu jā... un filma beidzas kaut kā... tā Skumīgi Sirsnīgi. Jo visi mēs novecojam. Un mūsu Dzīves ceļš nav mūžīgs. Ir šis Laiks visam pa vidu.
Režisors - John Madden, anglis - tas pats kas 1-mai daļai (vēl slavens ar "Shakespeare In Love" ). Aktieru ansamblis te ir fantastisks - Judi Dench, šarmantais Bill Nighy, daudzi... arī Richard Gere. Vide - Indija, krāšņi... Nav gluži 1-mā daļa, bet IR!

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Sestdiena 11 Jūlijs 2015, 21:55

Vice (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3480796/
6/10.

Grāvēja un fantastikas apvienojums. Tuva nākotne, kurās jau zīmīgu vietu sāk ieņemt cilvēku līdzinieki - androīdi. Vienā no pilsētām tiek radīta bagātniekiem atpūtas vieta (noslēgta zona), kur tie izmantojot androīdus drīkst realizēt savas visapslēptākās un neiedomājamākās fantāzijas...
Izrādās!, androīdiem ir emocijas, kuras gan esošajā atpūtas vietā tiek ierobežotas utt. utt.
Man patika, kā vnk izklaide Smile Esmu pārsteigts par tik zemu IMDb vērtējumu, vien 4,1.
Lomās Bruce Willis, Thomas Jane, Ambyr Childers u.c.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Svētdena 12 Jūlijs 2015, 12:51

The King Of Comedy (1982)
http://www.imdb.com/title/tt0085794/
10/10.

Martin Scorsese un Robert De Niro kopdarbs, viens no! (Taxi Driver, Raging Bull, Cape Fear, Goodfellas, Casino u.c.). Šo "Komēdijas Karali" nebiju redzējis... Izcili! Smile
Filma balansē uz melnās komēdijas un absurdas drāmas robežas - 82-ais gads vēl bija laiks, kad Skorsēze neveidoja episkus stāstus/vēstījumus (kā Casino, Gangs Of New York, The Aviator, piemēram), tas ir kvalitatīvs vidēja budžeta kino, līdzīgi kā 85-ā gada viņa ģeniālais, nedaudz širmīgais "After Hours" darbs.
Stāsts ir par komediantu, kurš apmāti vēlas kļūt slavens. Nespējot to paveikt saviem spēkiem - viņš sāk vajāt slavenu komēdijas raidījuma zvaigzni. Praktiski viņam sekojot līdz pēdējiem sīkumiem, uzmācoties, traucējot viņa privāto dzīvi... un aiziet tik tālu, ka ar vēl vienu līdzīgi maniakāli noskaņotu dāmu viņu nolaupa Smile
Roberts De Niro te... Lielisks! Lieliski ir arī vēl 2 ekrāna partneri - pats komediants Jerry Lewis (starp citu!, viņš tiešām reālajā dzīvē IR komediants) un otra nolaupītāja - Sandra Bernhard. Paša Skorsēzes darbs - līmenī!...
Kopumā par darbu varu teikt - smalks, melns!, dikti Labs nieks. Ar izciliem aktierdarbiem un Labu režiju. Maza pērle!, citu filmu klāstā... Ekh!... cik tomēr Labi?, ka šādi darbi vēl ir.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Orākuls Ceturtdiena 16 Jūlijs 2015, 21:14

Child 44



Vai Padomju Savienībā vispār ir iespējamas slepkavības?
Staļina režīms saka, ka nē...
Un tad teorētiski vispār būtu iespējama slepkavību izmeklēšana?

Drāma.

Man patika.
Bija par ko aizdomāties.
Tikai šķiet, ka varbūt visu ''dziļumu'' var saprast tie, kam ''palaimējies'' dzīvot PSRS.
Un tie, kas šīs sistēmas radītas nelaimes izjutuši uz savas/līdzcilvēku ādas.
Tiesa, cilvēku duālisms attieksmē/attiecībās arī kapitālismā ir līdzīgs.
Te nu nekas nav mainījies Vīpsnā

Drīzāk ieteiktu Orakuls


Pēdējo reizi labojis Orākuls Piektdiena 17 Jūlijs 2015, 12:57; labots 1 reizi

_________________
Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Piektdiena 17 Jūlijs 2015, 12:48

Barton Fink (1991)
http://www.imdb.com/title/tt0101410/
7/10.

Brāļu Koenu darbs - nebiju redzējis... Zinot slavinājumus (savulaik Kannu festivāla labākā filma, labākā režija, labākais aktierdarbs) gaidīju daudz - nedaudz vīlos.
Nē!, nu... gabals ir patiešām labs, bet vai tik?... lai gan, nav jau arī šādu mērvienību.
Uz teātra skatuves ieguvis slavu jauns rakstnieks tiek uzaicināts uz Holivudu, rakstīt scenārijus B klases filmām - par brangu naudu!... Nu un tad, mākslinieka ciešanas un posts - pasūtījuma darbs, jāraksta par vrestlingu. Visam cauri ironija par to laiku patērētajām "lētajām" filmām, to laiku vidi - pa vidu tīri cilvēcisks maniaks ar savu Dvēseli utt.
Nu... smuki, bet ne vairāk. John Turturro un John Goodman - tiešām lieliski. Pašu Koenu režija - viss līmenī.
Noskatījos, tomēr laikam 2x neskatīšos. Vēstures pikselis.


Bring Me The Head Of Alfredo Garcia (1974)
http://www.imdb.com/title/tt0071249/
6/10.

Sam Peckinpah darbs (esmu ārprātīgs viņa "Straw Dogs" (1971) cienītājs). Nonāca manās rokās (DVD) šis augstāk aprakstītais subjekts...
Meksikas barona meitai plānojas pirmdzimtais - Barons uzzinot tēva vārdu izsludina atlīdzību: "Miljons dolāru par viņa galvu". Un sākas medības, 3 valstīs... beigās jau To galvu viņsm sagādā, bet par kādu cenu?...
Principā, to laiku krimināla drāma, 70-tie... kas krīt acīs - diezgan atklātās vardarbības ainas, pārlieku atklāts seksims (tā teikt, krūtis pa visu ekrānu). Aina, kur ar jau iepuvušo Alfredo Garcia galvu sarunājas galvenais varonis - vien ir ko vērta, ar n-tajiem kukaiņiem, mušām auto salonā. Vēl visu šo papildina nemitīgais apkārtesošais karstums, putekļi, nabadzība, apdauzīti amerikāņu autiņi, nemitīgi liels alkohola patēriņš utt.
Aktieri labi... nu!, ko tur viņus uzskaitīt?, skat. linku.
Sajūsmā neesmu, bet patika.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Svētdena 19 Jūlijs 2015, 12:38

On The Waterfront (1954)
http://www.imdb.com/title/tt0047296/
8/10.

Viens no kino klasikas stūrakmeņiem - 1954-jā gadā filma ieguvusi 8 Oskarus, ieskaitot labākās filmas statusu, labākā aktiera tēlojumu (Marlon Brando), Oskars arī režisoram - šis ir slavenākais Elia Kazan darbs. IMDb visu laiku labāko 250-it filmu Topā 123-ā vieta.
Stāsts par vienkāršiem ostas strādniekiem, darbarūķiem. Un korumpētu arodbiedrību - praktiski mafiju. Kur nauda, tur negodīgas spēles - pa kādai slepkavībai utt. Loģiski, beigās taisnība uzvar.
Filma ir melnbalta. Galvenās lomas atveidotājs Marlon Brando - te tāds puiciski pašpārliecināts, nedaudz vietām romantisks... patika viņa tēlojums, cik saprotu - viena no viņa būtiskākajām, atveidotajām lomām.
Ka filma izteikti patika - neteikšu. Man viņa tematiski nekā jauna nesniedza - škiru cīņas, netaisnība, 50-to gadu mērcē. Tēlojums, kā jau to gadu filmām - nedaudz robusts, samākslots. Režiju novērtēju utt. utt.
Vēstures pikselis.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 13:10

Clerks. (1994)
http://www.imdb.com/title/tt0109445/
8/10.

Kevin Smith pirmais darbs, tā teikt - "viņa izraušanās"... Viņš ir gan scenārija autors, gan režisors. Ir arī vienā no lomām - Silent Bob.
Stāsts ir par diviem pārdevējiem, klerkiem - viņu ikdienas dzīvi dienas šķērsgriezumā. Principā, tā ir patiešām laba "melnā" komēdija - gabals nofilmēts melnbalts, tāds kā... speciāli nedaudz graudains.
Interesanti, ka Kevins šo ir filmējis naktīs. Veikalā, kurā pats ir tolaik strādājis Smile
Šis ir neatkarīgais kino, noteiktās aprindās skaitās kulta lieta.
Man patika. Ir tur savs neatkārtojams smeķis, ir.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Orākuls Trešdiena 22 Jūlijs 2015, 21:28

A Royal Night Out

Atkal jau šķiras un dažādas dzīves satiekas vienā naktī.
Un saskarsmes ķīmija kalpo par pamatu tam, ka veidojas stāsts Priecigs



Filma uzņemta tā, ka principā konkrētās nakts piedzīvojumi šķiet ļoti reālistiski.
Radās tāds kā klātbūtnes efekts.

Vai ieteiktu?
Nu tā ... vakarā, kad pa TV neko citu nevar atrast Priecigs

_________________
Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Melvins Ceturtdiena 23 Jūlijs 2015, 11:03

Get Hard (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2561572/
5/10.

Diezgan padumja, bet tajā pašā laikā vietām smieklīga komēdija ar Will Ferrell un Kevin Hart galvenajā lomās.
Viņš ir turīgs biznesmenis, kuru kādu dienu apvaino krāpniecībā - jādodas "aiz restēm" pēc nepilnām 30 dienām... Bailēs no cietumā sagaidāmajiem piedzīvojumiem tiek nolīgts melnādains paziņa, kurš apmācīs tā teikt "izdzīvošanas skolu".
Filma skatāma. Mani nedaudz samulsināja režisora vārds - Etan Coen, nē!, tas nav viens no "Brāļiem Koeniem". Vēl te var tiešām pamielot acis ap skaisto Alison Brie Smile

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23298
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Filmas, kuras jānoskatās! - Page 10 Empty Re: Filmas, kuras jānoskatās!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 10 no 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā