Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

+18
Cilvēks
dexsters
Rest:Art
Oms
Laureens
Pele
Maigonis Lieliskais
Pirmais
Nejaanis
BadAss
ursus
Sviestc
Jānītis
Melvins
jim-beam
Dzvile
Edgars
Orākuls
22 posters

Lapa 18 no 32 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next

Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Sviestc Ceturtdiena 02 Jūlijs 2015, 09:32


Šitais komentārs tur ir labs,citēju

"urrā beidzot būs vieta kur es brīvi varēšu pats sametināt gāzes balonu savam auto...a to visi masteri man atsaka...tipa bīstami esot ...loohi ple...DD"

Super

Priecigs

_________________
Murgošanas un muldēšanas Speciālists, kā arī 1984. gada disko dziesmu eksperts.
Sviestc
Sviestc

Number of posts : 30478
Foruma reputācija : 46022
Join date : 15.03.13
Dzīvesvieta : Pilsētas parkā

http://www.spsauto.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 17:03

Jautājumi "zinošākajiem" Smile

Man pienācis nākamais Yeti apkopes intervāls (110tkst.), nu tur!, eļļas maiņa, eļļas filtrs.
Es te 1x piesēdu, palasījos grāmatiņu - kas viņam pēc tik un tik tkst. km jādara...

Lūk... kur man radās jautājumi:

1) bremžu škidruma nomaiņa ik pēc 30tkst. km (vai reizi 2 gados, kas pienāk ātrāk) - tehniski... būtu it kā jādara (tur pat sarkana izsaukuma zīme grāmatiņā klāt),
no otras puses... Karlo man visas garantijas laikā (līdz 90tkst. km) nav šo ne 1x darījis HVZ
(viņam it kā 3x jau tas būtu bijis jādara).
Kā tad ir? Cik šis svarīgi? HVZ (atklāti sakot... iepr. visiem autiņiem nekad šo šķidrumu nebiju mainījis - vien pārbaudījis tā līmeni),

2) tosola blīvuma pārbaude reizi 2 gados, vai ik pa 60tkst. km - tas it kā Ok!,
kaut arī... Karlo nav darījis šo ne reizi Priecigs

3) sveču maiņa ik pēc 90tkst. km - ???,
priekš kam? HVZ
Karlo arī nav darījis, protams...

4) toties salona filtrs esot jāmaina tikai reizi 60tkst. km (vai reizi 2 gados, kas pienāk ātrāk) - dīvaini...
Karlo šo savukārt ir mainījis ik pa 15tkst. km aiwa

5) tad tur vēl bija pēc 90tkst. zobsiksna (laikam) ar spriegotājiem jātausta,
khm...
pie katras apkopes bremžu tests - loģiski.

Īsāk sakot - man pamatā jautājums par to bremžu škidrumu.
Cerams, ka Edgars šo postu pamanīs...

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  jim-beam Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 17:20

Bremžu šķidrums ir "hidroskopisks" = tam atrodoties nenoslēgtā traukā vai saskarmē ar apkārtējo vidi ir īpašība sevī uzsūkt mitrumu/ūdeni. Ja šāda situācija parādās bremžu sistēmā tad tas var izraisīt bremžu defektu!!! Tās paliek mīkstas, grimst pedālis utt. Tākā automašīnas bremžu sitēma nav hermētiski nolēgta, jo fiziski tas nebūtu iespējams. Tad ieteiktu to darīt, bet vecajiem autiņiem nav nepieciešams to darīt, jo bremžu šķidrumu vienmēr pamaina/papildina pie katra bremžu sistēmas mezgla maiņas.

PS: kāds tava auto motoram ir sakars ar zobsiksnu? Tava auto motoram gāzu sadales mehānisms strādā ar ķēdes pārvadu, kas savukārt ir atdzīts par ļoti nedroši tieši šajos 1.2 - 1.4 TSI motoros. Parasti šis defekts uzrodas pie 110tkm - 140tkm nobraukuma. Sveces gan es šim motoram ieteiktu mainīt tākā paredzēts vismaz uz tiem 90tkm, ja ne biežāk. Tas nodrošinās degvielas ekonomiju un saudzēs dārgās aizdedzes spoles.

PPS: Pēc šī apraksta vēljovairāk pārliecinos ka Karlo motors nav diezko labs serviss.... EMO

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33102
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 17:50

jim-beam rakstīja:Bremžu šķidrums ir "hidroskopisks" = tam atrodoties nenoslēgtā traukā vai saskarmē ar apkārtējo vidi ir īpašība sevī uzsūkt mitrumu/ūdeni. Ja šāda situācija parādās bremžu sistēmā tad tas var izraisīt bremžu defektu!!! Tās paliek mīkstas, grimst pedālis utt. Tākā automašīnas bremžu sitēma nav hermētiski nolēgta, jo fiziski tas nebūtu iespējams. Tad ieteiktu to darīt, bet vecajiem autiņiem nav nepieciešams to darīt, jo bremžu šķidrumu vienmēr pamaina/papildina pie katra bremžu sistēmas mezgla maiņas.

PS: kāds tava auto motoram ir sakars ar zobsiksnu? Tava auto motoram gāzu sadales mehānisms strādā ar ķēdes pārvadu, kas savukārt ir atdzīts par ļoti nedroši tieši šajos 1.2 - 1.4 TSI motoros. Parasti šis defekts uzrodas pie 110tkm - 140tkm nobraukuma. Sveces gan es šim motoram ieteiktu mainīt tākā paredzēts vismaz uz tiem 90tkm, ja ne biežāk. Tas nodrošinās degvielas ekonomiju un saudzēs dārgās aizdedzes spoles.

PPS: Pēc šī apraksta vēljovairāk pārliecinos ka Karlo motors nav diezko labs serviss.... EMO

Paldies Sit saujā!

Skaidrs, katram gadījumam tad pieteikšu papildus eļļai, eļļas filtram:
1) bremžu šķidruma maiņu,
2) sveču maiņu...
(redz, ja meistaram nepieteikšu speciāli - neizdarīs).

PS: par to zobsiksnu un vēl nez ko... oj!, atvainojos.
Tā apkopes grāmatiņa domāta universāla - visiem dzinēju tipiem. Nu un es viņu visu arī izlasīju Priecigs

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  jim-beam Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 18:00

Melvins rakstīja:
jim-beam rakstīja:Bremžu šķidrums ir "hidroskopisks" = tam atrodoties nenoslēgtā traukā vai saskarmē ar apkārtējo vidi ir īpašība sevī uzsūkt mitrumu/ūdeni. Ja šāda situācija parādās bremžu sistēmā tad tas var izraisīt bremžu defektu!!! Tās paliek mīkstas, grimst pedālis utt. Tākā automašīnas bremžu sitēma nav hermētiski nolēgta, jo fiziski tas nebūtu iespējams. Tad ieteiktu to darīt, bet vecajiem autiņiem nav nepieciešams to darīt, jo bremžu šķidrumu vienmēr pamaina/papildina pie katra bremžu sistēmas mezgla maiņas.

PS: kāds tava auto motoram ir sakars ar zobsiksnu? Tava auto motoram gāzu sadales mehānisms strādā ar ķēdes pārvadu, kas savukārt ir atdzīts par ļoti nedroši tieši šajos 1.2 - 1.4 TSI motoros. Parasti šis defekts uzrodas pie 110tkm - 140tkm nobraukuma. Sveces gan es šim motoram ieteiktu mainīt tākā paredzēts vismaz uz tiem 90tkm, ja ne biežāk. Tas nodrošinās degvielas ekonomiju un saudzēs dārgās aizdedzes spoles.

PPS: Pēc šī apraksta vēljovairāk pārliecinos ka Karlo motors nav diezko labs serviss.... EMO

Paldies Sit saujā!

Skaidrs, katram gadījumam tad pieteikšu papildus eļļai, eļļas filtram:
1) bremžu šķidruma maiņu,
2) sveču maiņu...
(redz, ja meistaram nepieteikšu speciāli - neizdarīs).

PS: par to zobsiksnu un vēl nez ko... oj!, atvainojos.
Tā apkopes grāmatiņa domāta universāla - visiem dzinēju tipiem. Nu un es viņu visu arī izlasīju Priecigs

Es gan apkopē savam auto mainītu visus filtrus(labi varbūt degvielas varētu mainīt retāk, jo nav tak dieselis) Citas lietas mainītu pēc vismaz kautkādiem normatīviem!\

PS: vai tev tiešām ir tik slikti ar naudām ka uz 15tkm nevari atļauties nomainīt gaisa filtru kurš maksā nepilnus 9.-eur un salona gaisa filtru kurš maksā 8.-Eur?

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33102
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 18:13

jim-beam rakstīja:
Es gan apkopē savam auto mainītu visus filtrus(labi varbūt degvielas varētu mainīt retāk, jo nav tak dieselis) Citas lietas mainītu pēc vismaz kautkādiem normatīviem!\

PS: vai tev tiešām ir tik slikti ar naudām ka uz 15tkm nevari atļauties nomainīt gaisa filtru kurš maksā nepilnus 9.-eur un salona gaisa filtru kurš maksā 8.-Eur?

Pareizi!,
degvielas filtrs arī jānomaina Wink
(vispār jau... mājās vēlreiz jāpaskatās tā 8lpp Karlo izdruka - varbūt tur viss tas ir mainīts? HVZ
nav vnk apkopju grāmatelē pareizi ķeksīši salikti,
lai gan... kaut kā šaubos...).

Nē nu, man nav tik slikti ar naudām Smile
Es vnk neatbalstu pārlieku "visa samainīšanu uz jaunu", ja tas pat oPiciālā rūpnīcas apkopes grāmatā nav minēts.
(Tu domā?, tajā rūpnīca tie konstruktori... muļķi ir?...).
Ja vajadzēs tos gaisa filtrus mainīt - samainīs, es meistaram pieteikšu, lai paskata Wink

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  jim-beam Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 18:18

Melvins rakstīja:
jim-beam rakstīja:
Es gan apkopē savam auto mainītu visus filtrus(labi varbūt degvielas varētu mainīt retāk, jo nav tak dieselis) Citas lietas mainītu pēc vismaz kautkādiem normatīviem!\

PS: vai tev tiešām ir tik slikti ar naudām ka uz 15tkm nevari atļauties nomainīt gaisa filtru kurš maksā nepilnus 9.-eur un salona gaisa filtru kurš maksā 8.-Eur?

Pareizi!,
degvielas filtrs arī jānomaina Wink
(vispār jau... mājās vēlreiz jāpaskatās tā 8lpp Karlo izdruka - varbūt tur viss tas ir mainīts? HVZ
nav vnk apkopju grāmatelē pareizi ķeksīši salikti,
lai gan... kaut kā šaubos...).

Nē nu, man nav tik slikti ar naudām Smile
Es vnk neatbalstu pārlieku "visa samainīšanu uz jaunu", ja tas pat oPiciālā rūpnīcas apkopes grāmatā nav minēts.
(Tu domā?, tajā rūpnīca tie konstruktori... muļķi ir?...).
Ja vajadzēs tos gaisa filtrus mainīt - samainīs, es meistaram pieteikšu, lai paskata Wink

Ar degvielas filtru šitam auto uzmanīgi!!!

Siem autiņiem ar TSI motoriem tajā nāk degvielas spiediena regulators, ja uzliks kautkādu netādu tad būs problēmas ar motora darbību. Man te Ar dažiem SEAT modeļiem jau ir bijuši precedenti! iesaku likt OE detaļu no škodas pārstāvja..... Kā arī oblikāti pirms maiņas salīdzināt norādīto spiediena regulāciju! (rakstīts uz paša filtra. ir 3 dažādi šie spiedieni, bet filtri visi pēc formas un citiem raksturlielumiem vienādi)

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33102
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 19:07

Melvins rakstīja:
1) bremžu škidruma nomaiņa ik pēc 30tkst. km (vai reizi 2 gados, kas pienāk ātrāk) - tehniski... būtu it kā jādara (tur pat sarkana izsaukuma zīme grāmatiņā klāt),
no otras puses... Karlo man visas garantijas laikā (līdz 90tkst. km) nav šo ne 1x darījis HVZ
(viņam it kā 3x jau tas būtu bijis jādara).
Kā tad ir? Cik šis svarīgi? HVZ (atklāti sakot... iepr. visiem autiņiem nekad šo šķidrumu nebiju mainījis - vien pārbaudījis tā līmeni),

ik pa 30k??? tas nav nopietni EMO
tAjAtai intervāls ir 160k
ja ar tas pedālis ar gadiem paliek mīkstāks, nav tā, ka vienu rītu iekāp autiņā un bremžu vairs nav.
esmu vairāk kā gadu nobraucis ar uzvārītu bremžu eļļu..., bremzes bij pavājas, tomēr apskates stendam pietika aiwa

nesen 2004. gada avensim pirmo reizi mainījām, nobraukums nieka 60k, nekas ar tām bremzēm pat nebij noticies, vnk klients pats pavaicāja, vai nevajadzētu pamainīt.

3) sveču maiņa ik pēc 90tkst. km - ???,
priekš kam? HVZ
Karlo arī nav darījis, protams...
man šķiet, ka sveces ir jāmaina biežāk, tas gan atkarīgs no to veida.

iespējams, ka irīdija tiešām kalpo tos 90k vai vairāk, tomēr iesaku skatīties pēc tā, ko konkrētās sveces ražotājs aprakstā ielicis! parasti ieteicamais maiņas intervāls tur atrodams.

4) toties salona filtrs esot jāmaina tikai reizi 60tkst. km (vai reizi 2 gados, kas pienāk ātrāk) - dīvaini...
Karlo šo savukārt ir mainījis ik pa 15tkst. km aiwa
tas jau atkarīgs no tā, pa kādiem ceļiem un neceļiem Tu braukā! pilsētas centrā neko diži vairāk par smiltīm un putekļiem nesaķersi, bet dzīvojot pierīgā, tai filtrā nokļūs skujas, nelielas lapas un vēl visāda draza.
ir autiņi, kam mainām uz katru apkopi 15k, ir tādi, kas divreiz gadā neatkarīgi no nobraukuma un vēl ir tie, kas uz izjūtām - kā jūt, ka sūdīgāk pūš, tā maina filtru
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 21:18

Brrr... palasījos Karlo "lielo" izdruku - es taču nopirku autiņu uzreiz pēc garantijas,
man kaut kā bija pārliecība, ka šams obligātajās apkopes ir +/- "pareizi" kopts,
bet ko es saņemu? - nedaudz dusma! Dusmīgs

Nē nu... šis/tas jau ritošajā darīts,
tās sveces 1x jau ir mainītas Smile pie 65tkst. km, uzliktas NGK (vairāk info nav) - acīmredzot tagad pie 110tkst. būtu kā reiz laiks jaunas likt.
Logu slotiņas mainītas, bet tas arī viss HVZ

Nav mainīts bremžu šķidrums, nav mainīts degvielas filtrs, nav pārbaudīts tosola blīvums,
tas kaut kā... Karlo-prāt laikam normāli HVZ
(vai arī es atkal kaut ko nesaprotu).
Ka salona filtrs mainīts katrā apkopē - tas pat loģiski, jo auto daudz dzīts pa grants ceļiem (to jau sapratu).

Ok. Ok. Viss Ok.
Tagad visu sarakstīšu uz lapas + no Augusta algas apdarīsim Smile
Paldies speciālistiem Sit saujā!

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Orākuls Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 21:24

Melvins rakstīja:
Es vnk neatbalstu pārlieku "visa samainīšanu uz jaunu", ja tas pat oPiciālā rūpnīcas apkopes grāmatā nav minēts.
vo vo

es par tām svecēm...

neesmu es pēc savas iniciatīvas mainījis nevienam autiņam, kopš 1993. gada smiekliņš

e39 man tās nomainīja, pirms saprata ka vaina ir kloķenes devējā Vīpsnā


ps. un pie viena ; šķiet ka visi muldētāji par sprauslām, degvielas sūkņiem, kas birst etc...
vienkārši lej sūdu no autobusa vadītāja naktī, vai pie dzelzceļa cisternas Vīpsnā
un brauc tukšas bākas

tfu tfu tfu Priecigs

_________________
Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 22:11

(par svecēm) tur ir nianses... cik sapratu no meistaru teiktā - veciem autiņiem tur daudz ko nobojāt nevarot Wink
autiņš sākot raustīties, neiet - monaini sveces, iet tālāk.
jaunajiem?... it kā tiešām bojājot tās aizdedzes spoles HVZ laikam, vārgāk viss uztaisīC (??) nezinu.
(labāk Edgars vai Džims zinās - es neesmu automeistars...).
vnk... pašam bija ar paziņas Škodu pieredze (man tad vēl bija BMW) - džekam laikā nemainītas sveces tiešām bija kaut kādas spoles tur nokāvušas,
viņš mainīja ne tikai sveces... mega-dārgi jau nu nebija, bet nu... tomēr - pa kabatu!

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 22:34

es neatceros, ka kādai no savām mizām būtu degvielas filtru mainījis HVZ
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Orākuls Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 22:36

Edgars rakstīja:es neatceros, ka kādai no savām mizām būtu degvielas filtru mainījis HVZ
Tu atceries, kad pēdējo reizi naktī pie cisternas petroleju pirki? Priecigs

_________________
Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 22:38

nē, man tik divi dīzeļi pa dzīvi bijuši, viens pāris mēnešus, otrs kādu pusotru gadu, bet tolaik bij iespēja pildīties statoilā par puscenu.
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 23:16

Edgars rakstīja:es neatceros, ka kādai no savām mizām būtu degvielas filtru mainījis HVZ

Nu pag, pag?...
Tu ar kādu auto esi kopojies ilgstoši? - teiksim... 4-8 gadi un vairāk.
Es esmu Smile

Tur nobraucot 60tkst. km gribi/negribi tas filtrs ir jāmaina (un sveces - arī!).

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Orākuls Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 23:21

Melvins rakstīja:
Edgars rakstīja:es neatceros, ka kādai no savām mizām būtu degvielas filtru mainījis HVZ

Nu pag, pag?...
Tu ar kādu auto esi kopojies ilgstoši? - teiksim... 4-8 gadi un vairāk.
Es esmu Smile

Tur nobraucot 60tkst. km gribi/negribi tas filtrs ir jāmaina (un sveces - arī!).

Šis neprasīja ne sveces, ne degvielas filtru HVZ
''Barots'' tika ar to, ko Nestē/Statoilā dod.

_________________
Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Otrdiena 21 Jūlijs 2015, 23:30

Melvins rakstīja:
Edgars rakstīja:es neatceros, ka kādai no savām mizām būtu degvielas filtru mainījis HVZ

Nu pag, pag?...
Tu ar kādu auto esi kopojies ilgstoši? - teiksim... 4-8 gadi un vairāk.
Es esmu Smile

Tur nobraucot 60tkst. km gribi/negribi tas filtrs ir jāmaina (un sveces - arī!).
ja es golfam varēju 80k eļļu nemainīt, nah man degvielas filtru būtu jāmaina smiekliņš
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Trešdiena 22 Jūlijs 2015, 11:05

Nu... 80tkst. km eļļu nemainīt - tas tomēr biškuc ir perebors smiekliņš
Piekrīti?

Nī, nī. Es sev esošos autiņus kaut kā tomēr esmu pieradis kopt Wink
Visi mani ilglaicīgie ir piedzīvojuši 1x degvielas filtra maiņu, 1x sveču maiņu (te gan jāsaka tomēr par tām svecēm, mainīju - jo vajadzēja!, nevis profilaktiski, tas gan). Un servisa intervālu visā savā mūžā vien 1x esmu pārvilcis par 1tkst. km.
Tas ir normāli... vai nu šo visu izdara uzreiz pēc iegādes, vai arī - pabrauc līdz 1-jam (2-jam) servisa intervālam un izdara tad.
(atceros, e30 Formulā mainīju arī mehāniskajai kārbai eļļu Kindzulis atkal
tas gan tiešām... nebija obligāti... toreiz Formulai kaut kāda akcija bija...).

Patiesībā... dikti dīvaina sajūta Smile Ikdienā te pilnā balsī kviec par līzingā nekoptiem auto, nojātiem utt.
Bet īstenībā - elementāras lietas saviem lūžņiem nedara, kā izrādās aiwa
Akmens Jūsu dārziņā Priecigs

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  jim-beam Trešdiena 22 Jūlijs 2015, 11:37

Melvins rakstīja:

Patiesībā... dikti dīvaina sajūta Smile Ikdienā te pilnā balsī kviec par līzingā nekoptiem auto, nojātiem utt.
Bet īstenībā - elementāras lietas saviem lūžņiem nedara, kā izrādās aiwa
Akmens Jūsu dārziņā Priecigs

es tak sen to zināju vienkārši kāda jēga te to teikt tāpat neviens tevi nesapratīs...

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33102
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Trešdiena 22 Jūlijs 2015, 14:28

Melvins rakstīja:Nu... 80tkst. km eļļu nemainīt - tas tomēr biškuc ir perebors smiekliņš
Piekrīti?

Nī, nī. Es sev esošos autiņus kaut kā tomēr esmu pieradis kopt Wink
Visi mani ilglaicīgie ir piedzīvojuši 1x degvielas filtra maiņu, 1x sveču maiņu (te gan jāsaka tomēr par tām svecēm, mainīju - jo vajadzēja!, nevis profilaktiski, tas gan). Un servisa intervālu visā savā mūžā vien 1x esmu pārvilcis par 1tkst. km.
Tas ir normāli... vai nu šo visu izdara uzreiz pēc iegādes, vai arī - pabrauc līdz 1-jam (2-jam) servisa intervālam un izdara tad.
(atceros, e30 Formulā mainīju arī mehāniskajai kārbai eļļu Kindzulis atkal
tas gan tiešām... nebija obligāti... toreiz Formulai kaut kāda akcija bija...).

Patiesībā... dikti dīvaina sajūta Smile Ikdienā te pilnā balsī kviec par līzingā nekoptiem auto, nojātiem utt.
Bet īstenībā - elementāras lietas saviem lūžņiem nedara, kā izrādās aiwa
Akmens Jūsu dārziņā Priecigs
Nejēga nah mainīt eļļu mašīnai, kam lietots dzinējs bija nopērkams eļļas maiņas cenā?

Fordam uzreiz pēc iegādes ielēju eļļu dīlera iepakojumā, māsas citronam liqui moly gāzu, nu ar senča golfu turpina grēkot - eļļu maiņu ik pa trim gadiem, nezinot, cik braukts Priecigs
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Trešdiena 12 Augusts 2015, 12:26

Aizdedzes sveces, kaut kādas... platīna HVZ
Tiešām varētu maksāt 17eur gabalā?

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Trešdiena 12 Augusts 2015, 14:15

Melvins rakstīja:Aizdedzes sveces, kaut kādas... platīna HVZ
Tiešām varētu maksāt 17eur gabalā?
var maksāt arī 120eur gabalā! Viss no bodes atkarīgs!

gribi lētāk, prasi Sviestcam. vai man, ja Sviestc atšuj!
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Melvins Trešdiena 12 Augusts 2015, 14:26

Edgars rakstīja:
Melvins rakstīja:Aizdedzes sveces, kaut kādas... platīna HVZ
Tiešām varētu maksāt 17eur gabalā?
var maksāt arī 120eur gabalā! Viss no bodes atkarīgs!

gribi lētāk, prasi Sviestcam. vai man, ja Sviestc atšuj!

Da nē... man beidzot meistars Yeti laikam rīt uz apkopi paņems (pienāca mana 2 nedēļu rinda).
Ieminējos par svecēm - šams man uzreiz pretī, ka 1gab. maksājot tos 17eur Shocked

Es kaut kā atceros, ka dzeltenajam bembim e36 man visas 4gab. savulaik kopā izmaksāja tādu pašu summu smiekliņš
(e30 un e34 - laikam arī... nebija dārga šī pozīcija).

Protams!, mainīšu... bet tiešām nezināju, ka sveces var būt tik dārKas Smile
Un tik dažādiem pārklājumiem... Nezināju vnk.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23304
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Edgars Trešdiena 12 Augusts 2015, 14:30

meistars pelna uz detaļām Kaspich
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27999
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Sviestc Trešdiena 12 Augusts 2015, 14:44

Melvins rakstīja:
Edgars rakstīja:
Melvins rakstīja:Aizdedzes sveces, kaut kādas... platīna HVZ
Tiešām varētu maksāt 17eur gabalā?
var maksāt arī 120eur gabalā! Viss no bodes atkarīgs!

gribi lētāk, prasi Sviestcam. vai man, ja Sviestc atšuj!

Da nē... man beidzot meistars Yeti laikam rīt uz apkopi paņems (pienāca mana 2 nedēļu rinda).
Ieminējos par svecēm - šams man uzreiz pretī, ka 1gab. maksājot tos 17eur Shocked

Es kaut kā atceros, ka dzeltenajam bembim e36 man visas 4gab. savulaik kopā izmaksāja tādu pašu summu smiekliņš
(e30 un e34 - laikam arī... nebija dārga šī pozīcija).

Protams!, mainīšu... bet tiešām nezināju, ka sveces var būt tik dārKas Smile
Un tik dažādiem pārklājumiem... Nezināju vnk.
17 euro x 4 ir "sūds" un pa lēto...
Lūk būtu Tev Alfa Romeo 147 ar 1,4 dzinēju, kurai katrā cilindrā ir 2 platīna sveces,
par visām astoņām kopā, vidējā mazumcena veikalos, nu tā, ap 120.00 euro.
( ceturtā daļa no auto cenas Shocked )
Cool

_________________
Murgošanas un muldēšanas Speciālists, kā arī 1984. gada disko dziesmu eksperts.
Sviestc
Sviestc

Number of posts : 30478
Foruma reputācija : 46022
Join date : 15.03.13
Dzīvesvieta : Pilsētas parkā

http://www.spsauto.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes - Page 18 Empty Re: Auto servisi, remonts.Jautājumi un atbildes

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 18 no 32 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā