Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

+15
Cilvēks
Bērza Runga
Pirmais
Melvnis
maarelis
Pele
Melns
jim-beam
Edgars
Melvins
Dzvile
zZveers
diibii
Nejaanis
Orākuls
19 posters

Lapa 10 no 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 02 Maijs 2020, 12:07

Melns, Tevi kā kukaini mušpapīrs joprojām vilina plāns par subordinatīvi strukturālu veidojumu,
kas multiplicētu un stiprinātu Tavu viedokli Smile

Saki man lūdzu ( ja reiz saskati tajā histēriķu saujiņā loģiskas kustības attīst'bu );
kāds bija to aktieru plāns?

Vai viņi iztēlojās izrādes beigas, ka atnāks Kariņš ar Viņķeli un uzaicinās viņus uz vakariņām Rundāles pilī?

Vai varbūt Tu saproti, ko viņi iesāks ar šo dokumentēto notikumu?

Kāda ir ideja, kāds ir plāns?

...un tad varam padiskutēt par saturu un izpildījumu

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 02 Maijs 2020, 12:12

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

P.s. Kas Latvijā NAV klauni un ir spējīgi kaut paust varai pretēju viedokli par 4,5 miljardu izklakarēšanu apšaubāmu iemeslu aizsegā, zinot to, ka jau tagad ir runas par "budžeta konsolidāciju" nākotnē sakarā ar covid sekām, t.i., tos 4,5 miljardus kārtējo reizi samaksās visi, tikai ne tie, kuri tos šobrīd tērē?
Man priekš sevis ir vairāk kā skaidrs viss spēles lauciņš pasaules līmenī.

Un ņemot vērā situācijas makroplāna izmērus,
ne brīdi neienāktu prātā to pierādīt/izskaidrot dažiem pašvaldības policistiem pilsētas centrā

Priecigs

ibo

tas ir debīli! smiekliņš

Tas ir … Pēc analoģijas par diviem bokseriem. Viens zvetē pa otra rokām, un tas ir stulbi. Municipāļi šajā gadījumā ir tikai varas rokas, galva, pa kuru būtu jāsit, atrodas citur? Vari paskaidrot, kāds ir Tavs variants galvas iespaidošanai? Nu, tā … Tīri šobrīd un sakarā ar 4,5 miljardiem, nevis pēc 5 gadiem, kad visi jau maksās augstākus nodokļus.
Es ceru, ka Tu saproti - nekādas galvas iespaidošanas sen vairs nav iespējamas.
Tās iespaidošānas no proletariāta puses nebija iespējamas pat tad,
kad es sākumā ( kad tas vēl netika publiski pateikts ) teicu:
''tūlīt visai pasaulei atkal aizdos naudu, tūlīt ''glābs''''.

Pat ja tu būtu ievēlējis par premjeru saskaņas deputātu,
vienādojuma iznākums būtu tāds pat.

Jo nav jau Zviedrija ar savu banku kapitālu,
kas var izvēlēties - dzīvot/strādāt vai bišķi atpūsties Smile

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Melns Sestdiena 02 Maijs 2020, 12:46

Orākuls rakstīja:Melns, Tevi kā kukaini mušpapīrs joprojām vilina plāns par subordinatīvi strukturālu veidojumu,
kas multiplicētu un stiprinātu Tavu viedokli Smile

Saki man lūdzu ( ja reiz saskati tajā histēriķu saujiņā loģiskas kustības attīst'bu );
kāds bija to aktieru plāns?

Vai viņi iztēlojās izrādes beigas, ka atnāks Kariņš ar Viņķeli un uzaicinās viņus uz vakariņām Rundāles pilī?

Vai varbūt Tu saproti, ko viņi iesāks ar šo dokumentēto notikumu?

Kāda ir ideja, kāds ir plāns?

...un tad varam padiskutēt par saturu un izpildījumu

Zini, pavisam nesen (pāris desmitus gadu atpakaļ) Ziemeļkaukāzā notika 2 kari. To laikā un kādu laiku pēc tam aktīvas bija kādi divi desmiti separātistu vietņu, kurās cita starpā cilvēkiem, kuriem pašiem nav plāna, kā cīnīties ar sistēmu, kurai ir pārspēks, tika ļoti labi un loģiski skaidrotas teorētiski (atrauti no konkrētas vietas un laika) stratēģija un taktika dažādām situācijām.
Ja ir pilnīgs bezceris (kā tagad vai, teiksim, pagājušā gadsimta septiņdesmitajos), tad pirmais jautājums ir par sabiedrības noskaņojumu. Čečeniem bija par vesela klasifikācija pēc cilvēku uzskatiem un sagaidāmo rīcību. Būtībā viņi tur izdarīja tieši to pašu, ko Tu dari šeit. Viņi publiski apšaubīja esošās situācijas pareizību. Ko viņi panāca? Bariņš notiekošā loģiskuma atbalstītāju pārcēlās uz grupu ar nosaukumu "svārstīgie". Bariņš svārstīgo pārcēlās uz grupu "drīzāk neticu". Bariņš no "drīzāk neticu" pārcēlās uz "noteikti neticu". Kas notiek, kad lielākā daļa atrodas grupā "noteikti neticu un neatbalstu", varēja vērot LPSR '1984. Par zinātnisko komunismu un PSRS "sasniegumiem" ņirgājās, pat publiski. Sistēma mēģināja ko glābt, bet neiznāca, jo tās liktenis vairumam bija vienaldzīgs. Citiem vārdiem, tie cilvēki nodarbojas ar sagatavošanas darbu tam, lai varētu notikt kas lielāks un būtiskāks. Tur, LA fotoreportāžā, bija viens foto, kur, cik es saprotu, policisti bija spiesti skaidroties ar garāmgājējiem. Ja viņi skaidrosies katru reizi, tie policisti vnk vai nu kļūs par pilnīgiem atsaldeņiem, vai arī normālie no viņiem vnk psiholoģiski izdegs. Lūk, tad rokas šai varai būs paralizētas, un būs iespēja tikt klāt kam nozīmīgākam.

Melns

Number of posts : 935
Foruma reputācija : 7655
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 02 Maijs 2020, 12:53

Es protams varu kļūdīties, bet man šķiet ka Tu es drusku atpalicis ar šiem modelējumiem.
Šobrīd ''karš'' izskatās daudz savādāk.

Un kopējās situācijas ''stabilitāti'' garantē ķēde ; kāda ir apmaksāto viedokļu proporcija.

Lai brutāli izskaidrotu; Maksimas kasiere čīkst par mazu algu,
bet tajā pat laikā no sava attīstības līmeņa ir par vāju lai nepieņemtu šādu darba piedāvājumu.

Prognozējami!

...un tagad izdari šo pašu formulu uz dažādu līmeņu cilvēkiem visā pasaulē,
pieņemot ka viņiem dzīvē morāle un desmit baušļi ir tikai pie glāzes vīna Smile

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Melns Sestdiena 02 Maijs 2020, 12:55

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

P.s. Kas Latvijā NAV klauni un ir spējīgi kaut paust varai pretēju viedokli par 4,5 miljardu izklakarēšanu apšaubāmu iemeslu aizsegā, zinot to, ka jau tagad ir runas par "budžeta konsolidāciju" nākotnē sakarā ar covid sekām, t.i., tos 4,5 miljardus kārtējo reizi samaksās visi, tikai ne tie, kuri tos šobrīd tērē?
Man priekš sevis ir vairāk kā skaidrs viss spēles lauciņš pasaules līmenī.

Un ņemot vērā situācijas makroplāna izmērus,
ne brīdi neienāktu prātā to pierādīt/izskaidrot dažiem pašvaldības policistiem pilsētas centrā

Priecigs

ibo

tas ir debīli! smiekliņš

Tas ir … Pēc analoģijas par diviem bokseriem. Viens zvetē pa otra rokām, un tas ir stulbi. Municipāļi šajā gadījumā ir tikai varas rokas, galva, pa kuru būtu jāsit, atrodas citur? Vari paskaidrot, kāds ir Tavs variants galvas iespaidošanai? Nu, tā … Tīri šobrīd un sakarā ar 4,5 miljardiem, nevis pēc 5 gadiem, kad visi jau maksās augstākus nodokļus.
Es ceru, ka Tu saproti - nekādas galvas iespaidošanas sen vairs nav iespējamas.
Tās iespaidošānas no proletariāta puses nebija iespējamas pat tad,
kad es sākumā ( kad tas vēl netika publiski pateikts ) teicu:
''tūlīt visai pasaulei atkal aizdos naudu, tūlīt ''glābs''''.

Pat ja tu būtu ievēlējis par premjeru saskaņas deputātu,
vienādojuma iznākums būtu tāds pat.

Jo nav jau Zviedrija ar savu banku kapitālu,
kas var izvēlēties - dzīvot/strādāt vai bišķi atpūsties Smile

Politika nav tikai Saeima un partijas. Man jau labi sen ir ideja, ka kāda organizācija sacer "nelikumīgu" manifestu, kurā tie, kuri zem tā parakstījušies deklarē, ka viņi norobežojas no LV varas aizņēmumu ņemšanas politikas, jo neatbalsta tās rīcību un viņiem personiski neviens nav jautājis, aizņemties un izdalīt naudu ierēdņiem vai nē? Tas, ka tiek iekasēti nodokļi, no kuriem tiek atmaksāti šie aizdevumi tiek nosaukts par netaisnīgu, bet tiek darīts iespējamu varas represiju iespaidā (ne brīvprātīgi, bet, izvairoties no represijām). Tas dokuments tiek nosūtīts visiem SVF, Pasaules bankām, utt. Tas ir deklarēts nolūks, tikko būs iespēja (vara kļūs vāja), pateikt LV starptautiskajiem aizdevējiem: "VIŅIEM jūs aizdevāt, - no VIŅIEM Jūs arī atprasiet. Mani/mūs esiet tik laipni likt mierā." Kārtējā klaunāde? Jā! Tikai tas dod morālas tiesības teikt: "Nesakiet, ka jūs nezinājāt, ka jums aizdoto neatdos!"

Melns

Number of posts : 935
Foruma reputācija : 7655
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 02 Maijs 2020, 13:00

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

P.s. Kas Latvijā NAV klauni un ir spējīgi kaut paust varai pretēju viedokli par 4,5 miljardu izklakarēšanu apšaubāmu iemeslu aizsegā, zinot to, ka jau tagad ir runas par "budžeta konsolidāciju" nākotnē sakarā ar covid sekām, t.i., tos 4,5 miljardus kārtējo reizi samaksās visi, tikai ne tie, kuri tos šobrīd tērē?
Man priekš sevis ir vairāk kā skaidrs viss spēles lauciņš pasaules līmenī.

Un ņemot vērā situācijas makroplāna izmērus,
ne brīdi neienāktu prātā to pierādīt/izskaidrot dažiem pašvaldības policistiem pilsētas centrā

Priecigs

ibo

tas ir debīli! smiekliņš

Tas ir … Pēc analoģijas par diviem bokseriem. Viens zvetē pa otra rokām, un tas ir stulbi. Municipāļi šajā gadījumā ir tikai varas rokas, galva, pa kuru būtu jāsit, atrodas citur? Vari paskaidrot, kāds ir Tavs variants galvas iespaidošanai? Nu, tā … Tīri šobrīd un sakarā ar 4,5 miljardiem, nevis pēc 5 gadiem, kad visi jau maksās augstākus nodokļus.
Es ceru, ka Tu saproti - nekādas galvas iespaidošanas sen vairs nav iespējamas.
Tās iespaidošānas no proletariāta puses nebija iespējamas pat tad,
kad es sākumā ( kad tas vēl netika publiski pateikts ) teicu:
''tūlīt visai pasaulei atkal aizdos naudu, tūlīt ''glābs''''.

Pat ja tu būtu ievēlējis par premjeru saskaņas deputātu,
vienādojuma iznākums būtu tāds pat.

Jo nav jau Zviedrija ar savu banku kapitālu,
kas var izvēlēties - dzīvot/strādāt vai bišķi atpūsties Smile

Politika nav tikai Saeima un partijas. Man jau labi sen ir ideja, ka kāda organizācija sacer "nelikumīgu" manifestu, kurā tie, kuri zem tā parakstījušies deklarē, ka viņi norobežojas no LV varas aizņēmumu ņemšanas politikas, jo neatbalsta tās rīcību un viņiem personiski neviens nav jautājis, aizņemties un izdalīt naudu ierēdņiem vai nē? Tas, ka tiek iekasēti nodokļi, no kuriem tiek atmaksāti šie aizdevumi tiek nosaukts par netaisnīgu, bet tiek darīts iespējamu varas represiju iespaidā (ne brīvprātīgi, bet, izvairoties no represijām). Tas dokuments tiek nosūtīts visiem SVF, Pasaules bankām, utt. Tas ir deklarēts nolūks, tikko būs iespēja (vara kļūs vāja), pateikt LV starptautiskajiem aizdevējiem: "VIŅIEM jūs aizdevāt, - no VIŅIEM Jūs arī atprasiet. Mani/mūs esiet tik laipni likt mierā."

Nu...pagaidām SVF un citi žīdu kantori runā tikai ar ''valstīm'' Smile
Nedomāju, ka viņiem kaut kāda pilsoņu grupas vēstule būtu saistoša.


Tobiš - gribi kaut ko mainīt, dari to lokāli ar sevi/AP sevi.
Mēģinot lekt augstā līmenī ir divas iespējas;
tevi samals graudos vai tevi izmainīs, lai tu pieslietos šim līmenim Smile Orakuls

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Melns Sestdiena 02 Maijs 2020, 13:08

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:

P.s. Kas Latvijā NAV klauni un ir spējīgi kaut paust varai pretēju viedokli par 4,5 miljardu izklakarēšanu apšaubāmu iemeslu aizsegā, zinot to, ka jau tagad ir runas par "budžeta konsolidāciju" nākotnē sakarā ar covid sekām, t.i., tos 4,5 miljardus kārtējo reizi samaksās visi, tikai ne tie, kuri tos šobrīd tērē?
Man priekš sevis ir vairāk kā skaidrs viss spēles lauciņš pasaules līmenī.

Un ņemot vērā situācijas makroplāna izmērus,
ne brīdi neienāktu prātā to pierādīt/izskaidrot dažiem pašvaldības policistiem pilsētas centrā

Priecigs

ibo

tas ir debīli! smiekliņš

Tas ir … Pēc analoģijas par diviem bokseriem. Viens zvetē pa otra rokām, un tas ir stulbi. Municipāļi šajā gadījumā ir tikai varas rokas, galva, pa kuru būtu jāsit, atrodas citur? Vari paskaidrot, kāds ir Tavs variants galvas iespaidošanai? Nu, tā … Tīri šobrīd un sakarā ar 4,5 miljardiem, nevis pēc 5 gadiem, kad visi jau maksās augstākus nodokļus.
Es ceru, ka Tu saproti - nekādas galvas iespaidošanas sen vairs nav iespējamas.
Tās iespaidošānas no proletariāta puses nebija iespējamas pat tad,
kad es sākumā ( kad tas vēl netika publiski pateikts ) teicu:
''tūlīt visai pasaulei atkal aizdos naudu, tūlīt ''glābs''''.

Pat ja tu būtu ievēlējis par premjeru saskaņas deputātu,
vienādojuma iznākums būtu tāds pat.

Jo nav jau Zviedrija ar savu banku kapitālu,
kas var izvēlēties - dzīvot/strādāt vai bišķi atpūsties Smile

Politika nav tikai Saeima un partijas. Man jau labi sen ir ideja, ka kāda organizācija sacer "nelikumīgu" manifestu, kurā tie, kuri zem tā parakstījušies deklarē, ka viņi norobežojas no LV varas aizņēmumu ņemšanas politikas, jo neatbalsta tās rīcību un viņiem personiski neviens nav jautājis, aizņemties un izdalīt naudu ierēdņiem vai nē? Tas, ka tiek iekasēti nodokļi, no kuriem tiek atmaksāti šie aizdevumi tiek nosaukts par netaisnīgu, bet tiek darīts iespējamu varas represiju iespaidā (ne brīvprātīgi, bet, izvairoties no represijām). Tas dokuments tiek nosūtīts visiem SVF, Pasaules bankām, utt. Tas ir deklarēts nolūks, tikko būs iespēja (vara kļūs vāja), pateikt LV starptautiskajiem aizdevējiem: "VIŅIEM jūs aizdevāt, - no VIŅIEM Jūs arī atprasiet. Mani/mūs esiet tik laipni likt mierā."

Nu...pagaidām SVF un citi žīdu kantori runā tikai ar ''valstīm'' Smile
Nedomāju, ka viņiem kaut kāda pilsoņu grupas vēstule būtu saistoša.


Tobiš - gribi kaut ko mainīt, dari to lokāli ar sevi/AP sevi.
Mēģinot lekt augstā līmenī ir divas iespējas;
tevi samals graudos vai tevi izmainīs, lai tu pieslietos šim līmenim Smile Orakuls

Žīdu kantori var runāt, cik uziet ar valstīm, tas būtu MANA un citu pozīcija. Runājāt ar "valstīm", - turpiniet sarunāties, kaut tā "valsts" jau pat ne uz ko nav spējīga. Šobrīd procentu maksājumiem aiziet kkas ap 800 tūkstoši dienā. Tādā veidā turpinot aizņemties, agri vai vēlu pienāks laiki (jau tagad brīžam ir zirnekļu cīņas burciņā par vietu pie siles, jo tur kļūst aizvien šaurāk), kad procentiem būs jāatvēl tik daudz, ka tās pašas sistēmas "rokas" būs galīgi neieinteresētas riskēt ar savu veselību par to algu, kuru viņiem sistēma varēs atļauties maksāt. Tad analoģiska akcija pie Brīvības pieminekļa beigsies ar to, ka municipāļi aizbrauks no notikuma vietas, jo … negribējās konfliktēt ar pilsoņu vairākumu - bija visas iespējas atrauties pa seju.

Melns

Number of posts : 935
Foruma reputācija : 7655
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Melvins Sestdiena 02 Maijs 2020, 19:01

Melns rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:Ja distancējas no tā, ka tur izpaudās kaut kādi dziļi nestabilie,
tad viss pārējais bija farsa un stulbuma paraugstunda.
Man tā arī netika skaidrs, kāpēc policija fokusējas tieši uz tiem klauniem,
bet turpat blakus čupās stāvošos skatītājus atstāja mierā Smile

Ps. Un ja tas bija covid vārdā, tad slimi būs arī tie, kas brauca vienā kablukā ar "noziedzniekiem" Vīpsnā

Kļuva interesanti. Kāpēc "nestabilie" un "klauniem"?
Tāpēc, ka vienmēr esmu teicis;
nav svarīgi sasniegt kādu līmeni,
ir svarīgi apzināties, ko tu ar sasniegto līmeni darīsi tālāk.

Tevis aktualizētajā tēmā drāmas pulciņa aktieri visticamāk nedomāja tālāk par pieminekli un plakātu Smile

Ceru, ka Tu nebiji kāds no viņiem.

Lielbritānijā sen, sen arī bija vēl lielāki klauni - luditi. Lauza speciāli kapitālistiem ražošanas iekārtas rūpnīcās. Vēsturē tiek minēti kā UK strādnieku kustības pionieri. Gan jau pats skolā mācījies! Šodien UK minimālā alga laikam ir 7,35 par stundu un neviens politiķis nav pašnāvnieks, lai kaut ieminētos par to, ka tai lietā (un citās, kas attiecas uz proletariāta tiesībām) kaut kas būtu jāmaina pasliktināšanās virzienā. Par LV izplatītajiem apakšuzņēmēju uzmetieniem būvniecībā, kad par izdarītu darbu vnk nesamaksā, tur, cik zinu, vispār ādu pār acīm novelk, kamēr LV krēslu deldētājiem darba inspekcijā ir pilnīgi pie kājas.

P.s. Kas Latvijā NAV klauni un ir spējīgi kaut paust varai pretēju viedokli par 4,5 miljardu izklakarēšanu apšaubāmu iemeslu aizsegā, zinot to, ka jau tagad ir runas par "budžeta konsolidāciju" nākotnē sakarā ar covid sekām, t.i., tos 4,5 miljardus kārtējo reizi samaksās visi, tikai ne tie, kuri tos šobrīd tērē?

Melns,
man patīk Jūsu viedoklis. Paldies par viņu.

Ja nav noslēpums, kāds ir Jūsu vecums?

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Melns Sestdiena 02 Maijs 2020, 22:03

Paldies, Melvin, par atbalstu! Gandrīz 52.

Melns

Number of posts : 935
Foruma reputācija : 7655
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Svētdena 10 Maijs 2020, 10:40

Orākuls rakstīja:Divas nianses:

Ja valdība ir izziņojusi ārkārtas stāvokli - lasi:
no šī brīža spēkā ir cita likumdošana/varas realizācija,
tad ir jābūt absolūti debīlam, lai apzināti ietu uz konfrontāciju, pret spalvu ar svu sāpi,
lai kāda nu tā būtu.

Otrā nianse;

Ņemot vērā seklo izpildījumu no menedžmenta, varas puses,
es izlobu priekš sevis paraugpiemēru ar jampampiņu sodīšanu 2000e apmērā.
Un ar interesi gaidu 9. maiju.
Ja nebūs līdzīga teātra,
parugdemonstrējums ir politiska bedre turpmākajās varas darbībās Smile
(...protams, ja tās iecerētas kaut nedaudz demokrātiskā ceļā)

Nu, kas tur vakar pie Uzvaras parka bija?
Mediji pavisam skopi ar atspoguļojumu Vīpsnā

Prasās salīdzinājums -
Brīvības pieminekļa aresti ar 2k sodu pret Uzvaras dzērājiem! Āmurs

ps. vakar pāri Baltezera kanālam viens izlādēja salūtus ~ 20min apjomā
..kā Jaunajā gadā...

traucēja Prāta Vētras koncertu pa tv skatīties

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Sviestc Svētdena 10 Maijs 2020, 15:04

Ja mums būtu normāla pašvaldība, tad tai vajadzēja uzsaukt autobusus visiem tiem, kas vēlējās svinēt 9.maiju,
kuri aizvestu šamus uz baltkrieviju, paaplaudēt militārā parādē.
A atpakaļ jau lai brauc paši, vai pat labāk, vispār nebrauc...
Super Priecigs

_________________
Murgošanas un muldēšanas Speciālists, kā arī 1984. gada disko dziesmu eksperts.
Sviestc
Sviestc

Number of posts : 30568
Foruma reputācija : 46289
Join date : 15.03.13
Dzīvesvieta : Pilsētas parkā

http://www.spsauto.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Svētdena 10 Maijs 2020, 18:37

Sviestc rakstīja:Ja mums būtu normāla pašvaldība,

...bet 9. maija gadījumā mums ir tikai valdība, kas it kā cīnās post factum!

ps. a varēja būt 2000eur sodi x N! Smile

( ...ja reiz tos pāķus toreiz pie Brīvibas pieminekļa izmantoja paraugprāvai
...lai gan...kad rakstīju augstāk citēto postu, es jau paredzēju, ka būs tieši šādi)

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Svētdena 27 Septembris 2020, 19:31

Orākuls rakstīja:Fantastika! Kā tik nevar grozīt likumus! Kruta!

...taču ar VAS Latvijas loto MEITAS SIA nevar tikt galā!!!!
Valsts kontrolei te rekomendējošs raksturs, Konkurences padome neredz viena SIA īpašo statusu
un valsts var turpināt sēdināt uz azarta atkarības adatas visus nespējniekus!
Pa vakariem vēl valsts sabiedriskajā televīzijā reklamējot šīs azartspēles!!!!

Likumu rakstītāji un grozītāji...ibio Smile



Orākuls rakstīja:Ja reiz no VAS ''interesantajām ziņām'' par Latvijas pastu tikām līdz azartspēļu automātam pasta telpā,
parunāsim par citu VAS uzņēmumu - azartspēļu iniciatoru - Latvijas Loto.
Kā saka - iepazīsim tuvāk, kas tad ir tā mūsu ''valsts'' Orakuls


Vai zinājāt, ka valsts akciju sabiedrībām (VAS) ir
MEITAS UZŅĒMUMI? Smile
Nu tādi ''SIA'' - ... it kā tādi paši sia kā vienkāršiem cilvēkiem komercsektorā,
....bet tikai meitas uzņēmumi valstij Super

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0112

Vai zinājāt, ka pat Valsts kontrole savā 28.11.2014. gada ''ierobežotās pieejamības''
(interesanti, kāpēc šāds formulējums, ja reiz rūpējas par savu nāciju kā klājas Priecigs )
ziņojumā sadūšojās pakratīt pirkstiņu - ziniet; kaut kā ņeaļo biedri!

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0311

Domājat, ka kaut kas ir mainījies muļķu ievilkšanā azartspēlēs?
Un iedzīvotāju piespiedu apmaksā par dažādām kontrolējošām/uzraugošām institūcijām,
kas subordinatīvi definējas zem jēdziena ''valsts'' Smile

Nē! Aug āzītis, aug radziņi!

Redz kur čaļi un beibes jau sāk braukt augumā tai pašai valstij
( da fig viņ zin, kurai valstij - izskatās pēc personības dalīšanās ) Priecigs
...ka redz, nodokļi nepatiks, un tā... Smile
Esiet jau nu godīgi! Kāda LatLoto un iesaistītajiem starpība, ka LAIMĒTĀJAM jāsamaksā IIN ?? Smile
Parasti jau cepās tie, kam kaut ko atņem! Orakuls
Eu, tad sanāk, ka tās personas anonimitāti vajag saglabāt tiem,
kuri tagad visvairāk satraukušies? Ideja Vīpsnā
Redziet, cik zemam intelektam īsas melu kājeles Smile ...paspruka publiskā telpā... Twisted Evil

Bet vispār, vai kāds no visiem blokshēmā iesaistītajiem apzinās, ka tieši viņš!
Jā TU, ja esi zīmējuma, kaut vienā objektā!
Esi vainojams tādā grēkā, kā azartspēles, turklāt slēpjoties zem ''valsts'' aizsega...?

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0212


Un tad rodas virkne jautājumu;
ja reiz Valsts Kontrolei ir tikai rekomendējoša un literāri informatīva loma,
priekš kam tad mums ir ''jāpērk'' tādas organizācijas pakalpojumi un darbinieki?

ja reiz Valsts Kontroles atzinumiem,
teorētiski un subordinatīvi pakļautās institūcijas un personas nereaģē,
tad priekš kam ir nepieciešams uzturēt arī šīs personas un institūcijas?

Lasiet visi nopirktie!
Un varbūt starp visiem kaut vienam pieleks...kaut vai ''teorētiski''... Orakuls


ps. VAS ar meitas uzņēmumu SIA - tas ir šī gada tops,
un iespējams tikai pie absolūtas deģenerātu masas vairākuma ! Orakuls

Ja nu kādam interesēs:
SIA Latloto nams BIZNESA IDEJA
VK publiskojamais Vīpsnā ...bet tomēr - revīzijas atzinums

Un kāds tiek pie algas, kāds pie pensijas...vārdu sakot struktūra strādā labi! Smile

...izrādās, ka sabiedriskajos medijos, par jūsu naudu ilgstoša azartspēļu reklāma atmaksājas! Orakuls

Finanšu ministrija garantē.

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Cilvēks Otrdiena 06 Oktobris 2020, 13:04

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 486115_a084a2a185

ja krīzē jāpalīdz, tad jāpalīdz!
Cilvēks
Cilvēks

Number of posts : 262
Foruma reputācija : 4749
Join date : 08.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  ursus Otrdiena 06 Oktobris 2020, 17:53

es sapratsu,ka palīdz -veģetēt-,bet nākuj tukšas lidmašinas trenkāt?
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 9978
Foruma reputācija : 23240
Join date : 08.08.13
Age : 83
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  ursus Otrdiena 06 Oktobris 2020, 18:07

-VS- autosus.motosus apdirsinātāji sola tirsināt uz 30 dienām,BET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vai 30 dienu OCTA nemaksās,tik cik jāmaksā par gadu? Neticu ka viņa maksās? teiksim 5,-eiro(jo 12x5 = ?). Man uz gadu 18,-eiras,vai JAWA,vai SUZUKI.

Tātad cik maksās uz 30.dienām ? no tā arī darīšu secinājumus...

Apdrošinot mazāk kā uz 10.mēneši mēs vēl zaudējam BONUS MALUS.

Kaimiņš apdrošina Pannonia uz 6 mēneši maksā ap 38,-. Es nevaru ieskaidrot,ka uz gadu ir izdevīgāk...+bonus malus,

Ideja uz papīra labi,redzēs kā būs dzīvē, Mani neinteresē. Jo, ja būtu normāla nodokļu politika,man NEVIENAM motociklam nebūtu -VS-.

valsts čakarē mani,es mēģinu... kaut kā,,kaut vienalga palieku zaudētājos...
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 9978
Foruma reputācija : 23240
Join date : 08.08.13
Age : 83
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Otrdiena 13 Oktobris 2020, 19:30

Nu...kuros veikalos tagad ieteiksiet iet bez uzpurņa?

tb. lai komersanti neuzspiež un sūdzambībeles/zombiji netraucē?
esmu gatavs maksāt arī vairāk par iepirkšanos,
taču negribu bez maksas pievienoties histērijas vizuālā tēla stiprināšanā! Orakuls

ps. kad beidzot tie kretīni izdalīs visu savu augļotāju naudu
un kad beidzot arī Latvijā kāds uzsāks izmeklēšanu par covid afēru? Domīgs

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  jim-beam Piektdiena 16 Oktobris 2020, 21:00

Orākuls rakstīja:Nu...kuros veikalos tagad ieteiksiet iet bez uzpurņa?

tb. lai komersanti neuzspiež un sūdzambībeles/zombiji netraucē?
esmu gatavs maksāt arī vairāk par iepirkšanos,
taču negribu bez maksas pievienoties histērijas vizuālā tēla stiprināšanā! Orakuls

ps. kad beidzot tie kretīni izdalīs visu savu augļotāju naudu
un kad beidzot arī Latvijā kāds uzsāks izmeklēšanu par covid afēru? Domīgs

ak tomēr ir kauns par savu rīcību un esamību! Sen bij laiks pastāstīt kāds populārs esi. Ja jau no "masku" afēras tā baidies. Diez kuri ir tie kuri gribēs tevi fotografēt veikalā bez maskas???

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33188
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Piektdiena 16 Oktobris 2020, 21:52

jim-beam rakstīja:
Orākuls rakstīja:Nu...kuros veikalos tagad ieteiksiet iet bez uzpurņa?

tb. lai komersanti neuzspiež un sūdzambībeles/zombiji netraucē?
esmu gatavs maksāt arī vairāk par iepirkšanos,
taču negribu bez maksas pievienoties histērijas vizuālā tēla stiprināšanā! Orakuls

ps. kad beidzot tie kretīni izdalīs visu savu augļotāju naudu
un kad beidzot arī Latvijā kāds uzsāks izmeklēšanu par covid afēru? Domīgs

ak tomēr ir kauns par savu rīcību un esamību! Sen bij laiks pastāstīt kāds populārs esi. Ja jau no "masku" afēras tā baidies. Diez kuri ir tie kuri gribēs tevi fotografēt veikalā bez maskas???

opcija, ka man vienkārši ir sava izpratne par šo situāciju
Tev nav pieņemama?

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Ceturtdiena 29 Oktobris 2020, 14:07

Orākuls rakstīja:
Orākuls rakstīja:Fantastika! Kā tik nevar grozīt likumus! Kruta!

...taču ar VAS Latvijas loto MEITAS SIA nevar tikt galā!!!!
Valsts kontrolei te rekomendējošs raksturs, Konkurences padome neredz viena SIA īpašo statusu
un valsts var turpināt sēdināt uz azarta atkarības adatas visus nespējniekus!
Pa vakariem vēl valsts sabiedriskajā televīzijā reklamējot šīs azartspēles!!!!

Likumu rakstītāji un grozītāji...ibio Smile



Orākuls rakstīja:Ja reiz no VAS ''interesantajām ziņām'' par Latvijas pastu tikām līdz azartspēļu automātam pasta telpā,
parunāsim par citu VAS uzņēmumu - azartspēļu iniciatoru - Latvijas Loto.
Kā saka - iepazīsim tuvāk, kas tad ir tā mūsu ''valsts'' Orakuls


Vai zinājāt, ka valsts akciju sabiedrībām (VAS) ir
MEITAS UZŅĒMUMI? Smile
Nu tādi ''SIA'' - ... it kā tādi paši sia kā vienkāršiem cilvēkiem komercsektorā,
....bet tikai meitas uzņēmumi valstij Super

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0112

Vai zinājāt, ka pat Valsts kontrole savā 28.11.2014. gada ''ierobežotās pieejamības''
(interesanti, kāpēc šāds formulējums, ja reiz rūpējas par savu nāciju kā klājas Priecigs )
ziņojumā sadūšojās pakratīt pirkstiņu - ziniet; kaut kā ņeaļo biedri!

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0311

Domājat, ka kaut kas ir mainījies muļķu ievilkšanā azartspēlēs?
Un iedzīvotāju piespiedu apmaksā par dažādām kontrolējošām/uzraugošām institūcijām,
kas subordinatīvi definējas zem jēdziena ''valsts'' Smile

Nē! Aug āzītis, aug radziņi!

Redz kur čaļi un beibes jau sāk braukt augumā tai pašai valstij
( da fig viņ zin, kurai valstij - izskatās pēc personības dalīšanās ) Priecigs
...ka redz, nodokļi nepatiks, un tā... Smile
Esiet jau nu godīgi! Kāda LatLoto un iesaistītajiem starpība, ka LAIMĒTĀJAM jāsamaksā IIN ?? Smile
Parasti jau cepās tie, kam kaut ko atņem! Orakuls
Eu, tad sanāk, ka tās personas anonimitāti vajag saglabāt tiem,
kuri tagad visvairāk satraukušies? Ideja Vīpsnā
Redziet, cik zemam intelektam īsas melu kājeles Smile ...paspruka publiskā telpā...  Twisted Evil

Bet vispār, vai kāds no visiem blokshēmā iesaistītajiem apzinās, ka tieši viņš!
Jā TU, ja esi zīmējuma, kaut vienā objektā!
Esi vainojams tādā grēkā, kā azartspēles, turklāt slēpjoties zem ''valsts'' aizsega...?

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 0212


Un tad rodas virkne jautājumu;
ja reiz Valsts Kontrolei ir tikai rekomendējoša un literāri informatīva loma,
priekš kam tad mums ir ''jāpērk'' tādas organizācijas pakalpojumi un darbinieki?

ja reiz Valsts Kontroles atzinumiem,
teorētiski un subordinatīvi pakļautās institūcijas un personas nereaģē,
tad priekš kam ir nepieciešams uzturēt arī šīs personas un institūcijas?

Lasiet visi nopirktie!
Un varbūt starp visiem kaut vienam pieleks...kaut vai ''teorētiski''... Orakuls


ps. VAS ar meitas uzņēmumu SIA - tas ir šī gada tops,
un iespējams tikai pie absolūtas deģenerātu masas vairākuma !  Orakuls

Ja nu kādam interesēs:
SIA Latloto nams BIZNESA IDEJA
VK publiskojamais Vīpsnā ...bet tomēr - revīzijas atzinums

Un kāds tiek pie algas, kāds pie pensijas...vārdu sakot struktūra strādā labi! Smile

...izrādās, ka sabiedriskajos medijos, par jūsu naudu ilgstoša azartspēļu reklāma atmaksājas! Orakuls

Finanšu ministrija garantē.


Jānocitē atkal viss palags, jo proletariāta operatīvā atmiņa ir kā zelta zivtiņām!


Sorry tiem, kuri atceras, ka azartspēļu kapitāldaļas pieder FINANŠU MINISTRIJAI!
,
tātad valstij! Un Latvijas loto ir Valsts Akciju Sabiedrība!


...un tad atrodas kāds idarass!, kurš atļaujas vēl bravūrīgi teikt lūk ko :


„Latvijas Loto nav iestāde, bet komercsabiedrība.
Latvijas Loto nesaņem valsts budžeta līdzekļus un arī neveic valsts pārvaldes uzdevumus.
Attiecīgi Latvijas Loto nav ne Iesniegumu likuma, ne arī Informācijas atklātības likuma subjekts,
tādēļ Latvijas Loto nav pienākuma sniegt pieprasīto informāciju,” norādīts E. Lediņa parakstītā oficiālā vēstulē.


Avots, kur beidzot kāds vēl ir pamanījis šīs valsts divkosīgo dabu

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 07 Novembris 2020, 01:22

O, bļe!

Ārkārtējās situācijas laikā no 9.novembra līdz 6.decembrim
darba devējam būs jānodrošina darbiniekiem attālinātā darba iespējas,
paredz piektdien valdības ārkārtas sēdē pieņemtais rīkojums
par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.


...tā vienkārši, Latvijas stilā!

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Svētdena 15 Novembris 2020, 23:28

Starp citu...

Vai kāds kovidafēras aizsegā ir piefiksējis, kas notiek mūsu valstī ar pidaru būšanām?

Respektīvi...ģimenes formulējums...satversmes tiesa...

Ja varētu vēl kaut kā pieņemt faktu,
ka visi tie pakļstūmēji mīlētu viens otru,
katrs savā mājā, guļamistabā
...neuzbāztos sabiedrībai ar savām dabiskajām novirzēm...
...un pat...ja mēs noticētu,
ka viņi veido monogāmus pārus līdz mūža beigām...

...kā rezultātā viņiem būtu nepieciešama morāla, materiāla vai kāda cita veida indivīda apdrošināšana,
kas apliecina tiesības rūpēties vienam par otru, vai saņemt mantojumu utt..

ok, LAI!

BET!

Ko dara mūsu slimā, uzpirktā sistēma?

Viņi nefiksē jēdzienu 'pāris''...vai vismaz ''partnerattiecības''!!!!
viņi visu pavelk zem juridiska formulējuma ''ģimene''!

un ko nozīmē ''gīmene''?
visticamāk - vairāk kā divi pakaļstūmēji (cilvēki)
...tātad, iespējams arī bērni!

,,,vai tas nav amorāli, pretīgi un nosodāmi? Orakuls

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 05 Decembris 2020, 11:21

Redz kur stāsts par to, ja tu paņem no valsts ''atbalstu'',
tad tev ir jākļūst par padibeni, kas nedara absolūti neko!


Vārdu sakot; valsts nesniedz atbalstu tiem,
kas kaut ko dara,
kas dara kaut ko tās pašas ''valsts'' labā.

ps. šī iemesla dēļ es nekad vispār pat nepretendēju uz kaut kādiem ''atbalsta'' mehānismiem,
kas patiesībā ir pazemošanās.

ps. idejās ir spēks!
naļikā ir spēks!
nepakļauties masai ir izeja!

Orakuls

_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Trešdiena 09 Decembris 2020, 20:44


_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Orākuls Sestdiena 26 Decembris 2020, 17:50


_________________
Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo! - Page 10 Empty Re: Darbības, kas Latvijas attīstību gremdē un pazemo!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 10 no 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā