Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

+8
BadAss
Orākuls
Pele
Sviestc
Dzvile
Melvins
Edgars
jim-beam
12 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Melvins Piektdiena 17 Janvāris 2014, 18:54

jim-beam rakstīja:
Melvins rakstīja:
Smile
Tu domā, ka es atceros? - cik es par viņu maksāju?...
Tak nē. Atceros tik, ka bija brand new, bet neņemts pie dīlera (caur paziņām, 30% lētāk).
Modeli Wiki tomēr atradu - Nokia 3110.
http://lv.wikipedia.org/wiki/Nokia_3110
Un nomainīju arī savu 1-mo bildi - šāds īstenībā viņš bija Smile

to jau arī vajadzēja uzraksīt ka neņēmi pie dīlera bet bez garantijas ar 30% skidonu utt. kāds bija nākamais modelis?

Nākamais man bija Nokia 3210 - stipri mazāks, vieglāks, viens no pirmajiem ar iebūvēto antēni.
http://lv.wikipedia.org/wiki/Nokia_3210
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Unlocked%20Nokia%203210
Pirkts spontāni, steigā - ar 6 mēnešu aizņēmumu. Vienu brīdi piebesīja, ka Nokia 3110 pāris taustiņi sāka "grūti spiesties" - tur bija laika jautājums.
Iegāju veikalā Smile Daudz nedomāju, tajā pašā dienā noformēju, un gāju mājās...

Nākamais? Smile Nokia 3310 smiekliņš
http://lv.wikipedia.org/wiki/Nokia_3310
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Nokia-3310-02
Pirkts uzreiz! Samaksāju skaidrā naudā...

btw - Šiem abiem modeļiem bija maināmi korpusiņi Smile Maksāja kapeikas.
Es riktīgi ar šo aizrāvos... kādi tik man nav bijuši - krāsaini, caurspīdīgi, UK karogs utt.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23269
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  BadAss Piektdiena 17 Janvāris 2014, 23:11

"Mans pirmais" bija SIEENS S1.
Lietots.
Ja pareizi atceros, tad saņēmu viņu parāda atmaksas vietā par lielāku piķi, nekā viņš tajā laikā maksāja. Bet neatceros cik.
Pieslēdzos pie Baltcoma uz sveša vārda, jo man vēl nebija pietiekoši gadu. Tajā laikā vairāk staigāja ar tiem NMT telefoniem, GSM bija jaunums.
Baterija turēja 2 nopietnus vai 10 īsus zvanus. Ņemot vērā, ka sarunas tajā laikā bija dārgas, bet vecāku piešķirtā kabatas nauda vidēji bija neliela, tad ar to aptuveni arī pietika. Skolotaji bija sašutuši. Viņiem nebija telefonu.
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 99411_original
Pēcāk tiku pie lietota Nokia 3110. Tas kaut kā neveiksmīgi beidzās.
Pēc tam ir bijis arī vecāks Nokia 1611.
Visilgāk sava mūžā nostaigāju ar Nokia 6310i. Joprojām kkāda nostaļģija pēc tā aparāta.

Vispār savā mūžā (galvenokārt dēļ pastiprināta alkoholisma) esmu palietojis līdz 50 dažādiem telefoniem. Kopš sāku dzīvot normālu ģimenes dzīvi, tādas problēmas vairs nav.

Tagad gan lietoju populāro "glaudtālruni" (Sony Arc s), tomēr besī, ka nevar neskatoties uz telefonu ar taustiņu kombināciju uzņemt vajadzīgo numuru, vai pie stūres uzdrukāt īsziņu.
BadAss
BadAss

Virgo Number of posts : 3382
Foruma reputācija : 7898
Join date : 18.04.13
Age : 44
Dzīvesvieta : Ķengarags, Rīga, Latvija

http://www.satek.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Piektdiena 17 Janvāris 2014, 23:36

BadAss rakstīja: tomēr besī, ka nevar neskatoties uz telefonu ar taustiņu kombināciju uzņemt vajadzīgo numuru, vai pie stūres uzdrukāt īsziņu.

Vispār jau tas ir labi,ilgāk dzīvosi. HVZ 




Ar savu Sony varu pat šeit ko iepostēt@ir tā darīts. Embarassed aiwa smiekliņš smiekliņš 

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Rest:Art Sestdiena 18 Janvāris 2014, 04:45

Man nekad nav bijuši sakari ar studentēm, bet par telefoniem gan ir ko teikt.

Pats pirmais telefons man bija Ericsson GA628. Biju diezgan lepna, jo tajā laikā jau šādas mantas bija diezgan ekskluzīvas. Tas bija kaut kad ap 2000. gadu.
Izskatījās šādi :
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 630px-Ericsson_GA_628
Un man bija Okarte. Numuru atceros vēl šodien Priecigs
Nopirku par 40 latiem, loģiski, ka lietotu.
Nostaigāju ar to brīnumu vairāk kā gadu.
Tad nāca diena, kad man uzdāvāja Siemens A35.
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 A35_020
Siemens man bija apmēram 3 gadus. Itkā jau forši, bet ļoti gribējās Nokia 3310, jo tam bija lielāks displejs un varēja dabūt vairāk melodiju, nekā Siemens.
Kad Siemens saslima ar asfalta slimību, bija klāt arī polifonisko melodiju un krāsaino displeju ēra..

_________________
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10600
Join date : 10.11.13
Age : 36
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Edgars Sestdiena 18 Janvāris 2014, 14:06

Tehnikumā bij divas lietas, uz ko pelniju cigarešu paciņas - viena bij matemātikas kontroldarbu uzdevumi citiem kursiem, otra bij melodiju rakstīšana siemenos un nokiās...

frīstaileru siemenā varēju bez spikošanas ierakstīt za šitannije sekundi aiwa

_________________
LR2 toreiz uzskatīju un joprojām uzskatu par tādu atkritumu, ka labāk klausītos mirstošu kucēnu gaudās, nekā ļautu šlāgeriem izvarot savas smadzenes. ©️cehs.lv
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 27964
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  VMR Sestdiena 18 Janvāris 2014, 16:38

Mans pirmais bija Ericsson 2628, pirku jaunu (!) pa ~ 70-80 ls (neatceros īsti) studiju pēdējā kursā 2000. gadā. Čomam draugs stādāja LMT un par baltā Kagora pudeli izgādāja smukāku numuru ar tarifu "Piezvani man". Lai varētu apmaksāt rēķinus, gāju nodot asins plazmu, jo to varēja nodot 1x nedēļā un maksāja 6 ls  Priecigs 

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 A2628

_________________
Kvorums un saturs! Super
VMR
VMR

Aries Number of posts : 867
Foruma reputācija : 6577
Join date : 06.03.13
Age : 45

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Melvins Sestdiena 18 Janvāris 2014, 18:55

Starp citu Smile
Es vkrd savu Nokia 3310 atradu - cik atceros viņam vajadzētu 100% darboties, tik izskatās... ka aķis ir pilnīgi beigts.
(neesmu pārbaudījis, bet domāju, ka pat nelādē... vēl lādētājs jāatrod).
Tā! Gribu viņu piestartēt aiwa Kāds nezin?, vai šādu aķi vēl var dabūt kaut kur?, Jaunu!!!

ps: tūlīt nobildēšu. ielikšu te bildes.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23269
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Melvins Sestdiena 18 Janvāris 2014, 19:13

Nokia 3310 bildes. Personīgās Smile

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 DSC02742

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 DSC02740

Šādu aķi vajag Āmurs Tagad nevelk... bet kādu brīvu brīdi darba dienā pastudēšu Wink atradīšu.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23269
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Viesis Sestdiena 18 Janvāris 2014, 19:38

Man uzreiz pirmais telefons bija krutais un ar polifoniju  Cool 
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Siemens-C55
Tad bija kaut kādi samsungi ar zilu ekrānu un da ne parasto,ne polifoniju,neatceros kāds modelis,bet jāpameklē internetā.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Viesis Sestdiena 18 Janvāris 2014, 19:39

Cik ātri atradās Priecigs
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Samsung-R220-3
Pēc tam bija modeli krutāks bez antenas  Cool 

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Nejaanis Svētdena 19 Janvāris 2014, 11:51

Pirmais bija šis- ar čomu kodām- apmazgājām viņa jauno telefonu- tad nu atdeva man šito- gāja OK nebij nofists. uzreiz paņēmām ZZ, tas nummurs man vēl jo projām arī ir Smile
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Noki1611

Pēc gada riekstu dauzāmais bija apnicis, tad  bija akal nokla-šoreiz jauns, no veikala...

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Nokia_5110

tad no kolēģa nopirku drusku glaunāku- šitas man vēl jo projām kkur mētājas, tik nevaru atrast aiwa
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Nokia_6110_Mobil_Telefon

Tad čoms, kurš man uzdāvināja 1610, akal pa dzeršanai sabēra abās kabatās manuprāt, vislabāko podziņtelefonu ever! pārliku displeju, korpusu, un aizgāja uz urraa!
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Siemens_s55

Bračka atveda no UK
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 L_9754_n80bis

un pēc tam

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Sony_Ericsson_K600i,_front,_switched_on

pats nopirku un stāv kā rezerves telefons

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Nokia-e65

un atkal brits
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Zz3gs

vairāk, laikam nopietni ar nav bijuši

_________________
Доктор цветы и конфеты не пьёт!
Nejaanis
Nejaanis

Number of posts : 3269
Foruma reputācija : 8247
Join date : 28.02.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Orākuls Svētdena 26 Janvāris 2014, 15:52

Ja turpinam ar visu bijušo/esošo telefonu timeline, tad man tie ir bijuši šādi:

Šķiet, ka pirmajam ( kā jau visam pirmajam Priecigs) atceros pat gadu,
kas bija ap 1995. un pirmo un vienīgo pieslēgumu LMT,
kā arī visu turpmāko laiku - vienu un nemainīgu abonenta numuru  Priecigs 
Tātad - pirmās attiecības bija ar šo:

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Noki1611

Tad sekoja šādi:
Atmiņā palikusī milzīgā akumulatora forma EMOsmiekliņš

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Ericsson_ga628_01

šis bija izcils telefons:

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Nokia-5110-01

visvairāk grūtības man sagādāja ( arī atcerēties ) šo modeli:
toreiz nopirku tāpēc, ka tas bija viens no pirmajiem, kuram varēja ''ielādēt'' mp3 zvana skaņu smiekliņš

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Pagd75_00

Tad savajadzējās ''fotoaparātu'' Vīpsnā
Principā pilnīgs sūds, bet fočenes vienalga no viņa saglabājušās, tātad dokumentē manas gaitas šura

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Siemens-CXV70

Tad sekoja, arī viens no izcilākajiem telefoniem:
Maziņš, ar labu ''ziepju trauku'' kameras fočiku, pamatfīčām,
kā arī lielisku lukturīti, kuru ne reizi vien izmantoju nestandarta situācijās Priecigs
Ar šo nodzīvoju ļooooti ilgi; citiem jau sen bija bakstāmie Vīpsnā

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Sonyericsson-k750-00

Un tad protams, laiki mainās, un labi ka mainās:

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Samsung_Galaxy_S_II_(3)

_________________
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43482
Foruma reputācija : 103651
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  VMR Svētdena 26 Janvāris 2014, 16:49

Ok, tad es arī paturpināšu  Smile 

Nākošais bija Sony CMD-J70, lielisks telefons ar poifoniskajiem zvaniem un ērtu fīču - rullējmo ritenīti sānos izvēlnes mainīšanai

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Sony-CMD-J70

Ar to nostaigāju līdz sākās krāsaino ekrānu ēra, padevos kārdinājumam un nopirku Samsung C-100, kuram viss bija smuki, bet kā jau Samsungam bija kaut kāda nepilnība, kas briesmīgi kaitināja

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Mani-mobilie-telefoni-5

Atcerējies pozitīvo pieredzi ar Ericsson un Sony nopirku Sony-Ericsson T630

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 987209_090117232438_T630

Parādījās krutāks modelis, k750, tika iegādāts un arī ilgi lietots. Fāters lieto vēl tagad.

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 QvT5pZ4YGP

Tād aizgāja andrīši - Xperia x10, pirmais kucēns, atpalika no konkurentiem, bet uz andrīša uzsēdināja

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Sony-ericsson-xperia-x10-radio-shack

Nākošā Xperia S, jau labāk, izskatās, ka būs dēla 1. telefons

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Sony-Xperia-S-1

Un pašreizējais Samesungs S4 active, tika nopirkts reklāmas iespaidā, kā arī dēl labajām atmiņām par fiziskajām podziņām. Kā jau Samsungs, viss labi, bet kaut kas kaitina  Priecigs 

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 40121-0-1373440251

Nākošais, visticamāk atkal būs no Sony saimes, tomēr pamatīgāk nostrādāts, lai arī softiski nedaudz atpaliek...


Pēdējo reizi labojis VMR Svētdena 26 Janvāris 2014, 18:30; labots 2 reizes

_________________
Kvorums un saturs! Super
VMR
VMR

Aries Number of posts : 867
Foruma reputācija : 6577
Join date : 06.03.13
Age : 45

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Pele Svētdena 26 Janvāris 2014, 17:54

Ja jau visi, tad es ar paturpināšu:
Pēc tā pirmā siemens'a piedzīšanas ar smiltiņām un iekrišanas purvā, aizdomājos par to, ka man vajag profesijai piemērotu telefonu un nonācu pie šīs gumijotās nokias, pirku par pirmo eksperta algu, maksāja 83 latus
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 179170

Tad nākamais jau bija ar krāsaino displeju  Love  tieši šāds:
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 No5140

Tad nomainīju darbu, likās, ka vairs nebridīšu pa džungļiem un sagribējās ko elegantāku un atveramo, tā nu nonācu līdz samsungiem:
atveramajam neatceros modeli, tāpēc bildi nevaru ielikt, bija tāds pelēks metālisks, plāniņš.
un protams arī sākās bakstāmekrāni: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Samsung_Galaxy_Ace_S5830_La_Fleur_Smartphone_Cute_Milk_White_Front_Rear_Center_Sexy_Duo_Dandy_Gadget_Cellphones
It kā bija ok, bet lietojot likās tāds visai lēns, šad tad patika "uzkārties", un ar laiku viņš ļoti ātri nobružājās un tādēļ likās tāds paprasts un lēts.
Un tā nu pagaidām lietošanā ir htc desire 500
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Htc-desire-500-blue
Pele
Pele
Admin

Gemini Number of posts : 7162
Foruma reputācija : 90127
Join date : 27.02.13
Age : 40
Dzīvesvieta : Imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Orākuls Sestdiena 08 Februāris 2014, 12:47

Nē, man tāds nav bijis.
Nebija kur citur likt.  Priecigs 

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 83865233

_________________
Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43482
Foruma reputācija : 103651
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Maigonis Lieliskais Sestdiena 08 Februāris 2014, 22:58

Nopirkšu vecus Nokia, Siemens,Ericsson no laikiem bez krāsainiem displejiem un bez polifonijas. Jābūt darba kārtībā, bez kasjakiem. Lai batereja tur vismaz dienu un ar lādētāju.
Maigonis Lieliskais
Maigonis Lieliskais

Number of posts : 76
Foruma reputācija : 3872
Join date : 27.01.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Svētdena 16 Septembris 2018, 15:15

Palietoju mazliet to Samsung s9+
Īsāk sakot da nu napig.
Nez kapēc pēc Sony viņš tāds pārāk dīvains man likās.
Iepirku šodien Sony Xperia XZ2 Premium
Būšot parīt piegāde
Cerams būs OK.
Jāatgriežas tik atpakļ,cik gadus jau lietoju Sony,viss OK.

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  jim-beam Svētdena 16 Septembris 2018, 21:51

labāk pastāsti ko par jaunajiem nokia? Nāc!

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33067
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Pirmdiena 17 Septembris 2018, 02:00

jim-beam rakstīja:labāk pastāsti ko par jaunajiem nokia? Nāc!
Man beidzās interese par Nokia kopš 3310 laikiem.
Microsoft māk sapist visu.

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Pirmdiena 17 Septembris 2018, 21:26

DPD malači,atsūtija manu jauno Sony jau šodien. Super
Un esmu atkal maketn apmierināts ar dzīvi,visas pogas kur jābūt,un vispār viss labi. Princis
Tā bija kļūda starp 10 Sony mēģināt lietot Samsung.
Nesaku,ka viņš ir slikts telefons,bet man Sony patīk labāk.
Un bildes kā vienmēr taisa lieliski. Super

OK,neteiksim ka tas telefons ir lēts,bet nu vismaz līdz iSūda cenai tur vēl tālu. smiekliņš

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  jim-beam Pirmdiena 17 Septembris 2018, 22:59

Dzvile rakstīja:
jim-beam rakstīja:labāk pastāsti ko par jaunajiem nokia? Nāc!
Man beidzās interese par Nokia kopš 3310 laikiem.
Microsoft māk sapist visu.
tagad tak tas ir ķīnas uzņēmums un visam ir Android OP! Nāc!

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33067
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Pirmdiena 17 Septembris 2018, 23:03

jim-beam rakstīja:
Dzvile rakstīja:
jim-beam rakstīja:labāk pastāsti ko par jaunajiem nokia? Nāc!
Man beidzās interese par Nokia kopš 3310 laikiem.
Microsoft māk sapist visu.
tagad tak tas ir ķīnas uzņēmums un visam ir Android OP! Nāc!
Aga,bet nu es laikam kaut kā iztikšu bez.
Lai gan bija vienu brīdi uz pohām ideja iepirkt pa 25 mārciņām to jauno/veco 8110
Bet padzēros sulu un pārdomāju. smiekliņš





Nupat uzstutēju jauno Sony uz wireless chargera,makten nodērīga un ērta lieta.Jo es māku tos usb kabeļus sapist nedeļa pa pāris reizēm. EMO smiekliņš

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Dzvile Trešdiena 19 Septembris 2018, 23:26

Mazs update.Atkal Samsung par sliktu.
Manam jaunajam Sony ir fingerprints aizmugurē.
Uff,ērti lietot,pat intereneta banku tagad varu ar to atvērt,noderīgi. Priecigs

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21174
Foruma reputācija : 38026
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Melvins Trešdiena 19 Septembris 2018, 23:36

Man gan viegli (vai grūti?)...

Sony tālrunis kalpo jau 4-to gadu (!!).
Ok. Ok. 2x garantijas laikā mainītas iekšas, bet tagad kalpo.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 7999
Foruma reputācija : 23269
Join date : 25.02.13
Age : 53

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši - Page 2 Empty Re: Mans pirmais mobilais telefons, vai kādi telefoni man ir bijuši

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā