Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

+21
Pele
Edgars
jim-beam
Koko
ursus
Melvnis
u154
kashels82
BadAss
Margrietiņa
Antisviestc
Jānītis
Sviestnesis
Maigonis Lieliskais
VMR
Dzvile
Rest:Art
agaFU
Nejaanis
Melvins
Orākuls
25 posters

Lapa 1 no 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Orākuls Sestdiena 16 Marts 2013, 15:42


_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Orākuls Ceturtdiena 09 Maijs 2013, 21:42

Nokia izlēmusi ''iekost'' Androīdiem Vīpsnā
Tik neviena vārda par šī ''ieroča'' operētājsistēmu,
kas faktiski līdz šim ir bijis akmens, kurš piesiets pie slīcēja kājām.

Iedvesmojošie parametri laikam ir :

«Nokia» norādīja, ka «Asha 501» piedāvā 17 stundas sarunu laiku, bet gaidīšanas režīmā tālruņa akumulatora darbība ilgst līdz 48 dienām.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Orākuls Ceturtdiena 19 Septembris 2013, 23:10

Uzliku 4.1.2. andrīti.
Tāds savdabīgs.
Pagaidām šķiet bišk pārmudrīts
+ visos iespējamos caurumos Tevi ielenc konti/sinhronizācijas un vispasaules kontrole EMO
tiesa, pēdējais jau bija tāpat.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 19 Septembris 2013, 23:47

Jap!
..es arī ar savu prasto "podziņu tālruni" esmu padevies.
Rīt man DPD kurjers atvedīs Samsung Galaxy Trend S7560 - Brīvdienās mācīšos Smile

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Orākuls Ceturtdiena 19 Septembris 2013, 23:57

visvairāk kaitina, ka opcijas/programmas, ko uzstādījis ražotājs, bet tu nelieto, nevari izdzēst

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Piektdiena 20 Septembris 2013, 00:16

Orākuls rakstīja:visvairāk kaitina, ka opcijas/programmas, ko uzstādījis ražotājs, bet tu nelieto, nevari izdzēst
Man grūti vēl spriest - man viss tas būs jauns atklājums...
...un pilnīga skaidrība par šo visu radīsies tik pēc nedēļas, labi ja Smile

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Orākuls Svētdena 27 Oktobris 2013, 23:01

Pēdējā laikā androidam konstatēju;
ja atstāj ieslēgtu mini operas pārlūku, tad faktski nakts laikā izrij tukšu aķīti Shocked Suspect scratch 
wtf?
es esmu īpašs, vai vēl kādam tā?

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Pirmdiena 28 Oktobris 2013, 09:43

Orākuls rakstīja:Pēdējā laikā androidam konstatēju;
ja atstāj ieslēgtu mini operas pārlūku, tad faktski nakts laikā izrij tukšu aķīti Shocked Suspect scratch 
wtf?
es esmu īpašs, vai vēl kādam tā?
Nevaru spriest... Man izrij tukšu akumulatoru, ja nemitīgi meklē GPS, vai meklē Wi-Fi, kur viņa nav (respektīvi cenšas uztvert ar visu jaudu).
Piemēram, man "Waze" ātri tukšo resursus...
Pirms laika uzliku sev brīvo aplikāciju "Go Power Master" - palīdz ieekonomēt patēriņu.
Ik pēc laika terminē programmas, ar kurām nedarbojies, optimizē sistēmu. Piemēram, kad baterija ir zem puses - atslēdz mobīlos datus un Wi-Fi, ieslēdz tikai, kad aktivizēts ekrāns. Samazina displeja spilgtumu utt.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Nejaanis Pirmdiena 04 Novembris 2013, 20:55

visa šitā pederastija ar gūgles kontiem, katra komata sinhronizāciju, apdeitiem, bagfiksiem utml sūdiem riktīgi ēd batereju. man vispār mobile data ir diseibloti, pa wifu ļauju lai sifons plosās.

_________________
Доктор цветы и конфеты не пьёт!
Nejaanis
Nejaanis

Number of posts : 3269
Foruma reputācija : 8368
Join date : 28.02.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  agaFU Trešdiena 27 Novembris 2013, 22:33

no tel nekaa nesaprotu, bet iepatikaas cat b10. varat kaut ko pakomenteet?

kaa ar alu?Priecigs 
agaFU
agaFU

Gemini Number of posts : 105
Foruma reputācija : 4292
Join date : 27.02.13
Age : 43
Dzīvesvieta : Ergli

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 00:42

agaFU rakstīja:no tel nekaa nesaprotu, bet iepatikaas cat b10. varat kaut ko pakomenteet?

kaa ar alu?Priecigs 
Ja tā godīgi, tad es brīnos par tiem, kas mūsdienās vēl vēlās pirkt telefonu ar mazāk kā 4 collu displeju. Protams, ja plāno to verķi izmantot tikai zvaniem, būs ok. Android versija arī diezgan sena, kas nozīmē diezgan daudz neērtību jaunāko aplikāciju lietošanā, lai gan kaudzi citu neērtību šajā sakarā spēs radīt mazais ekrāns. Un salīdzinoši smags, priekš tāda neliela verķīša.
Vispār par šo telefonu ir dikti skopa informācija, līdz ar to, nemācēšu arī pateikt, vai updeitot OS vispār ir iespējams un ja arī ir, cik gudri būtu mēģināt to darīt. Tāpat šaubas par to, vai šis būtu labs pirkums, rada arī fakts, ka konkrētā modeļa baterijas laiks laikam ir izcili slepena informācija. Paša ražotāja lapā ir apskati par diviem jaunākiem modeļiem, bet ne par šo. Ne pēc kā laba tas neož.

Kas tieši bija tas, kas noveda pie domas par šo te? Varbūt varu palīdzēt izvēlēties citu?

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 09:51

Varbūt kāds/a var pakonsultēt?...

Dots: Samsung Galaxy Trend S7560, Andrītis 4-tais.
Problēma: Kad vēlos kādam piezvanīt, ieejot f-jā "Tālrunis" - kontaktu saraksts, pēdējie zvanītie Nr. utt. parādās vien pēc 3-5 sekundēm/
Nu tas ir par ilgu!!...

Kādas man tur sinhronizācijas?, vai nez kas vēl jānoņem?, lai Tas viss darbotos ātrāk HVZ Es saprotu, ka nav Tas "ātrākais tālrunis/procesors", bet arī ne pavisam nīkulīgs un vecs.
(uz tālruņa ir 3 konti, savā starpā nav sasinhronizēti - Skaips, Facebook, GMail).

Un tad vēl jautājums... viņš man kopējā tālruņa grāmatā ir nolādējis visus Facebook kontaktus + tiem, kam man bijis tālr. Nr., pievienojis bildi Smile
It kā jau smuki, bet Tas bilžuks ir nenormāli maza izmēra un zemas izšķirtspējas. Un kad es kādam zvanu, piemēram, māsai! Tad man uz ekrāna parādas jau paliela izplūdusi bilde ar kubiciņiem.
Vjak!... Kā šo noņemt?... Izksatīju visas Samsung opcijas - vienīgais variants, katram kontaktam add jaunu bildi.
Nu bāc!... baisā jebļa aiwa

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 10:58

Melvins rakstīja:Varbūt kāds/a var pakonsultēt?...

Dots: Samsung Galaxy Trend S7560
Nedaudz bremzītis viņš Tev būs, tas nav ārstējams. Uz vienkodola procesora likt 4-to Androidu bija diezgan ekstrēms lēmums no Samsung puses. Loģiski, ka veikalā, kad telefons ir pilnīgi "tīrs", bremzes nekādas nebija, bet šīs te trīs aplikācijas (Skaips, Facebook, GMail), nav no mazprasīgajām. Bremzi samazināt vari tikai neturot visu laiku ieslēgtus datus vai WiFi - šie trīs "monstri" tūliņ sāk plēsties par vietu zem saules. Skype principā telefonā iesaku slēgt iekšā tikai ekstrēmos gadījumos - no šiem trim šis ir egoistiskākais un grib visu sev. Dažus gadus atpakaļ man bija HTC Desire Z - tam aizmugurējais vāciņš bija no metāla. Ziemā, kad sala pirksti, slēdzu telefonā Skype - tas telefonam deva tādu slodzi, ka procesors sāka karst un aizmugurējais vāciņš silt - varēja pirkstus pasildīt. Domāju, ka Tev tas brīnums arī nedaudz silst, kad skype ir ieslēgts. Tāpēc iesaku to nevis turēt visu laiku ieslēgtu, bet slēgt tikai gadījumos, kad tas jau kļūst par eksistenciālas dabas jautājumu. Tas gan palīdzēs pret bremzi, gan uzlabos baterijas laiku.
Vēl varu ieteikt paskatīties, kas no aplikācijām Tev nav vajadzīgas vispār un tās vākt nost. Teiksim laika ziņu apsis - es viņu novācu, jo tāpat neizmantoju. Bet netu tas draņķis grib, attiecīgi bremzi taisa. Tas pats attiecas uz visiem twitteriem, youtubēm un citām draņķībām, ko citi lieto, bet Tev personīgi, iespējams nevajag. Šīs te aplikācijas tik un tā grib updeitus, neatkarīgi no tā, lieto Tu viņas vai ne, attiecīgi pie pirmās iespējas updeitoties, paņem savu daļu resursu un bremze paliek vēl iespaidīgāka.
Ar tām mazās izšķirtspējas bildēm gan neko nepadarīsi - kādas nu google un sejasgrāmata ir saglabājusi, tādas jāņem par labu. Vēl jau protams ir opcija noresetot telefonu un šos te kontaktus vairs neizmantot, kas nav īpaši ērts risinājums, vai arī kā jau pats teici - mainīt bildes manuāli.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 12:04

Rest: Art Super
Starp mums ir parādījies vied-tālruņu speciālists Smile Un pat!, viņa (nevis viņš).

Par savu situāciju... nu jā... Tā jau arī domāju, izpīpēju pats, ka procesors visdrīzāk par vārgu Wink
Skype man vispār - ir instalēts, bet es esmu no viņa izgājis/izlogojies (viņš tur tīri tehniski ir). Jā, būs man jāiziet cauri visām oriģinālajām SamsungApp + viņas jāpadzēš. Youtubi u.d.c. nemūžam uz viņa neizmantošu (man kompis praktiski vnm un visur ir līdzi). Man tiešām tur daudz lieka...
Pavisam mobīlos datus gan atslēgt negribas.

Vienīgais, ko lieku viņam uzliku (neskaitot visādas Draugiem, FB, Discogs, eBay, skrīnseivera aplikācijas) - bezmaksas "Go Power Master", nezinu kā citiem, man reāli palīdz ietaupīt baterijas resursus Smile Wi-Fi tīklu pieslēdz tikai tad, kad aktivizēts ekrāns, piemēram. Un vēl, viņš veic tādu f-ju, kā "Killing Aps" - terminē kādu laiku neizmantojamās aplikācijas. Patīk.

ā!... Nu un Waze - šī tiešām ir Laba programma, šo vēl instalēju sev.

Paldies par konsultāciju Smile Paņemšos šodien ap šo savu verķi.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 12:34

Waze ir laba lieta, diemžēl bateriju rij vairāk, nekā tie 3 Tevis iepriekš minētie monstri kopā. Skrīnseivera apši ir vēl viena rijīga manta. Ja nav eksistences jautājums, labāk viņus tur neturēt. Ja vēl Tev ir skrīnseiveris ar kaut ko kustīgu virsū, baterija kūst acu priekšā - šis attiecas arī uz tādu sīkumu, kā pulkstenis, nav obligāti jāizvēlas lidojoši Madagaskaras pingvīni.
Kur ir jēga turēt kopā Killing Apps un Go Power, nesaprotu, ņemot vērā faktu, ka otrais rij resursus, lai darītu to pašu, ko Killing Apps, bet saka jau, ka C vitamīns palīdz pret galvassāpēm, ja vien Tu tam pa īstam tici. HVZ Tāpat ar to Go Power ir vēl viena nelaime - ja Killing Apps veic savu pienākumu pēc noteikta cikla, tad Go Power šiverējas visu laiku - kaut kā velk uz vēl vienu bremzes līdzdalībnieku.
Nez, skaties pats...

P.S. Vēl viens sīkums - šie te telefoni ir pamatā līdzīgi datoram - reizi dažās dienās tie ir jārestartē, citādi bremzi taisa slēptie procesi, kurus nekas nenogalina. Ja nostaigāsi 2 nedēļas ne reizi neizslēdzot, arī "krutā" gala telefoni sāks bremzēt.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 12:58

Rest:Art rakstīja:Waze ir laba lieta, diemžēl bateriju rij vairāk, nekā tie 3 Tevis iepriekš minētie monstri kopā. Skrīnseivera apši ir vēl viena rijīga manta. Ja nav eksistences jautājums, labāk viņus tur neturēt. Ja vēl Tev ir skrīnseiveris ar kaut ko kustīgu virsū, baterija kūst acu priekšā - šis attiecas arī uz tādu sīkumu, kā pulkstenis, nav obligāti jāizvēlas lidojoši Madagaskaras pingvīni.
Kur ir jēga turēt kopā Killing Apps un Go Power, nesaprotu, ņemot vērā faktu, ka otrais rij resursus, lai darītu to pašu, ko Killing Apps, bet saka jau, ka C vitamīns palīdz pret galvassāpēm, ja vien Tu tam pa īstam tici. HVZ Tāpat ar to Go Power ir vēl viena nelaime - ja Killing Apps veic savu pienākumu pēc noteikta cikla, tad Go Power šiverējas visu laiku - kaut kā velk uz vēl vienu bremzes līdzdalībnieku.
Nez, skaties pats...

P.S. Vēl viens sīkums - šie te telefoni ir pamatā līdzīgi datoram - reizi dažās dienās tie ir jārestartē, citādi bremzi taisa slēptie procesi, kurus nekas nenogalina. Ja nostaigāsi 2 nedēļas ne reizi neizslēdzot, arī "krutā" gala telefoni sāks bremzēt.
Ne ne, tiku pārprasts - tajā "Go Power Master" jau ietilpst tā f-ja Killing Apps Smile nav man tur 2-as programmas, kas viena otru dublē.
Varbūt ir kāda labāka bezmaksas par "Go Power Master"? HVZ Es vnk palasīju atsauksmes, un pirmo izvēlējos...

Nu jā... tas skrīnseiveris. Patīk aiwa tagad ir apsnigušas egles, kas vējā šūpojas, un vēl sniedziņš snieg.
Waze jau rij bateriju laikam tāpēc, ka viņu ieslēdzot man GPS jāpiestartē - tas paņem pamatīgi daudz enerģijas. Ikdienā man GPS ir atslēgts.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 13:04

Orākuls rakstīja:visvairāk kaitina, ka opcijas/programmas, ko uzstādījis ražotājs, bet tu nelieto, nevari izdzēst
Eu!... bet Orākulam taisnība Suspect 
Es nemaz tādu Youtube u.d.c. nemaz no sava Samj-sjunga nevaru izdzēst - neļauj.

Nu... tad jau man vairs te nav, ko rediģēt.

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 13:29

Pilnīgi bezmaksas nepateikšu, bet vienu reizi samaksāt latu par to, lai telefona baterijas laiks jūtami uzlabotos, ir PowerMax. Apša ideja ir tāda, ka tas spēj pārslēgt telefonu "parastā telefonā" - atslēdz visas neta aplikācijas, līdz ar to tās nedīdās un baterija turas jūtami ilgāk. Protams, ja esi no tiem, kam vajag, lai telefons ik pa 3 minūtēm ziņo par to, ko kaimiņienes māsīca nopostējusi sejasgrāmatā, šis te risinājums nebūs īstais. Man pietiek, ka jaunumus varu apskatīties tad, kad man tam ir laiks. Tajos brīžos šo te izslēdzu un tad arī skatos, kas tad jauns netā ir noticies, jo atslēdzot šo te nost, telefons momentā savelk visu jaunāko, bet bateriju tērē mazāk, nekā visu laiku visu pārbaudot. Killing Apps vispār agrāk bija dabūjams atsevišķi. scratch 
Vispār jāpapēta, kas labs jauns bezmaksas ir dabūjams, kādu brīdi konkrētajā jautājumā neesmu izpēti veikusi...

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 13:31

Melvins rakstīja:
Orākuls rakstīja:visvairāk kaitina, ka opcijas/programmas, ko uzstādījis ražotājs, bet tu nelieto, nevari izdzēst
Eu!... bet Orākulam taisnība Suspect 
Es nemaz tādu Youtube u.d.c. nemaz no sava Samj-sjunga nevaru izdzēst - neļauj.

Nu... tad jau man vairs te nav, ko rediģēt.
Kāpēc SamSuņ neļauj, nezinu. Man LG neprotestēja pret liekas figņas izvākšanu. Neļāva to ofisu vākt nost un vēl kaut kādus pāris apšus, bet izklaidei paredzētos novācu bez stresa.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Dzvile Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 14:00

Man Sony patstāvīgi ir killing apps who do not use,problēma nulle.HVZ 



p.s. Var izdzēst jeb kuru aplikāciju,ja var rootā ieiet,ne visiem teļeponiem tas iespējams. Nu tas pats,kas ar jailbreikotiem Iphoniem,tikai niknāk var sačakarēt visu.
Bet tas nav īsti labi,jo bieži vien tie ķēmarauši ražotāji ir savienojuši viņas,un nokaujot vienu sačakarē ko citu.Tā es sasipu iepriekšējo Sony,jo kaitina ģīmju grāmatas esamība telefonā,ko nekad neizmantoju.Bēdīgs smiekliņš 
Tas gan ir uz katra paša atbildību,jo tanī brīdi arī visas garantijas pazūd,ja tā dara.Wink 

_________________
"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs
Dzvile
Dzvile

Scorpio Number of posts : 21177
Foruma reputācija : 38162
Join date : 09.03.13
Age : 46
Dzīvesvieta : Somerset

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Melvins Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 14:06

Rest:Art rakstīja:Pilnīgi bezmaksas nepateikšu, bet vienu reizi samaksāt latu par to, lai telefona baterijas laiks jūtami uzlabotos, ir PowerMax. Apša ideja ir tāda, ka tas spēj pārslēgt telefonu "parastā telefonā" - atslēdz visas neta aplikācijas, līdz ar to tās nedīdās un baterija turas jūtami ilgāk. Protams, ja esi no tiem, kam vajag, lai telefons ik pa 3 minūtēm ziņo par to, ko kaimiņienes māsīca nopostējusi sejasgrāmatā, šis te risinājums nebūs īstais. Man pietiek, ka jaunumus varu apskatīties tad, kad man tam ir laiks. Tajos brīžos šo te izslēdzu un tad arī skatos, kas tad jauns netā ir noticies, jo atslēdzot šo te nost, telefons momentā savelk visu jaunāko, bet bateriju tērē mazāk, nekā visu laiku visu pārbaudot. Killing Apps vispār agrāk bija dabūjams atsevišķi. scratch 
Vispār jāpapēta, kas labs jauns bezmaksas ir dabūjams, kādu brīdi konkrētajā jautājumā neesmu izpēti veikusi...
Paldies Super
Papētīšu vēlāk to PowerMax Smile
(man kā reiz šādu risinājumu vajag - man nevajag, lai mani par katru sīkumu informē uz tālruņa).

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 22:12

dzvile rakstīja:Var izdzēst jeb kuru aplikāciju,ja var rootā ieiet,ne visiem teļeponiem tas iespējams.
Ieiet tur var pilnīgi visiem, vajag tikai zināt kur un kā dabūt infu par to, kā tas darāms. Protams, diletantiem un līkročiem pie lietas labāk neķerties.
Bez tās opcijas, ka pats vari sačakarēt telefonu, pat tad, ja tas neizdodas un viss sanāk kā iecerēts, garantija pazūd automātiski.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Viesis Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 22:16

Rest:Art rakstīja:
dzvile rakstīja:Var izdzēst jeb kuru aplikāciju,ja var rootā ieiet,ne visiem teļeponiem tas iespējams.
Ieiet tur var pilnīgi visiem, vajag tikai zināt kur un kā dabūt infu par to, kā tas darāms. Protams, diletantiem un līkročiem pie lietas labāk neķerties.
Bez tās opcijas, ka pats vari sačakarēt telefonu, pat tad, ja tas neizdodas un viss sanāk kā iecerēts, garantija pazūd automātiski.
uzliec atpakaļ orģinālo softu un viss ok... bet nu fakts- jāzin ko dara... vai vismaz jāzin atslēgvārdi pēc kā meklēt šura

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Viesis Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 22:22

Rest:Art rakstīja:Pilnīgi bezmaksas nepateikšu, bet vienu reizi samaksāt latu par to, lai telefona baterijas laiks jūtami uzlabotos, ir PowerMax. Apša ideja ir tāda, ka tas spēj pārslēgt telefonu "parastā telefonā" - atslēdz visas neta aplikācijas, līdz ar to tās nedīdās un baterija turas jūtami ilgāk. Protams, ja esi no tiem, kam vajag, lai telefons ik pa 3 minūtēm ziņo par to, ko kaimiņienes māsīca nopostējusi sejasgrāmatā, šis te risinājums nebūs īstais. Man pietiek, ka jaunumus varu apskatīties tad, kad man tam ir laiks. Tajos brīžos šo te izslēdzu un tad arī skatos, kas tad jauns netā ir noticies, jo atslēdzot šo te nost, telefons momentā savelk visu jaunāko, bet bateriju tērē mazāk, nekā visu laiku visu pārbaudot. Killing Apps vispār agrāk bija dabūjams atsevišķi. scratch 
Vispār jāpapēta, kas labs jauns bezmaksas ir dabūjams, kādu brīdi konkrētajā jautājumā neesmu izpēti veikusi...
to pašu dara paša hvz ar kuru 4tā andrīša iebūvētās opcijas... nu vismaz daļēji- tb netu norubī ja ekrāns izslēgts. pa frei appi ar kuriem atslēdzami visi BT, GPS, WiFi, mobīlais nets uttt (tas gadījumam ja kas vecāks lietojās)

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Rest:Art Ceturtdiena 28 Novembris 2013, 22:44

Kindzulis rakstīja:
 to pašu dara paša hvz ar kuru 4tā andrīša iebūvētās opcijas... nu vismaz daļēji- tb netu norubī ja ekrāns izslēgts. pa frei appi ar kuriem atslēdzami visi BT, GPS, WiFi, mobīlais nets uttt (tas gadījumam ja kas vecāks lietojās)
Jup, ir tāda lieta, bet kas notiek, kad Tu ieslēdz ekrānu, lai piezvanītu? Sākas konkrēta bremze, jo šeit ir runa par budžeta klases telefonu, nevis pašu jaunāko un krutāko modeli, kas šo te nejutīs. Tāpēc PowerMax ir labs risinājums - ieslēdzot ekrānu, nekas neieslēdzas atpakaļ - ieslēdzas tad, kad Tev to vajag - attiecīgi netraucē zvanīšanai un nebremzē telefonu. Nevaru nepiekrist, ka gana jaudīgai iekārtai šāda te aplikācija nav nepieciešama.

_________________
Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze 3fd6459def94221c60a58aa1ce73bbf4
Rest:Art
Rest:Art

Taurus Number of posts : 4871
Foruma reputācija : 10721
Join date : 10.11.13
Age : 37
Dzīvesvieta : Stabu iela

Atpakaļ uz augšu Go down

Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze Empty Re: Viedtālruņi - jaunumi, apskati, pieredze

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā