Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

+3
Edgars
jim-beam
Dzvile
7 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Edgars Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:32

jim-beam rakstīja:Vai vēl kādam ir tā ar auto, ka aukstā laikā. Auto dzeses šķidrums ir zem min. līmeņa atzīmes. (saprotams ka motors auksts un nav darbināts kādu laiku) Iedarbinot motoru un izbraucot līkumu (auto motors sasniedzis darba teperatūru). Pārbaudot atkal līmeni dzeses šķidruma tvertnē tas ir nedaudz virs MIN atzīmes? Shocked
gandrīz visiem tā ir Priecigs

_________________
LR2 toreiz uzskatīju un joprojām uzskatu par tādu atkritumu, ka labāk klausītos mirstošu kucēnu gaudās, nekā ļautu šlāgeriem izvarot savas smadzenes. ©️cehs.lv
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 28085
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  jim-beam Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:42

Edgars rakstīja:
jim-beam rakstīja:Vai vēl kādam ir tā ar auto, ka aukstā laikā. Auto dzeses šķidrums ir zem min. līmeņa atzīmes. (saprotams ka motors auksts un nav darbināts kādu laiku) Iedarbinot motoru un izbraucot līkumu (auto motors sasniedzis darba teperatūru). Pārbaudot atkal līmeni dzeses šķidruma tvertnē tas ir nedaudz virs MIN atzīmes? Shocked
gandrīz visiem tā ir Priecigs

Tas tak nav normāli ne? Suspect

_________________
baigais kupāts!!! Basketball
Sievieti BimBamam !
Es neesmu tajā vecumā, kad neko nesaprot un dara muļķības. Es esmu vecumā, kad tās dara apzināti un ar baudu.
jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17720
Foruma reputācija : 33188
Join date : 02.03.13
Age : 43
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Edgars Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:49

Normāli ir nemaz nevērt kapotu vaļā! Super

_________________
LR2 toreiz uzskatīju un joprojām uzskatu par tādu atkritumu, ka labāk klausītos mirstošu kucēnu gaudās, nekā ļautu šlāgeriem izvarot savas smadzenes. ©️cehs.lv
Edgars
Edgars

Aries Number of posts : 17221
Foruma reputācija : 28085
Join date : 25.02.13
Age : 41
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Melvins Sestdiena 20 Oktobris 2018, 09:57

smiekliņš
Džimam žetons!

_________________
Ej.Lido.Krīti.Celies.Ej.Lido.. .
Melvins
Melvins

Taurus Number of posts : 8006
Foruma reputācija : 23424
Join date : 25.02.13
Age : 54

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  ursus Pirmdiena 05 Novembris 2018, 12:31

Pirmo reizi mūžā esmu saņēmis maksas foto. 105km/h 20,- eiro. Nu arī es esmu ierakstīts ļaunprātīgajos pārkāpējos Priecigs
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 9978
Foruma reputācija : 23240
Join date : 08.08.13
Age : 83
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  u154 Pirmdiena 05 Novembris 2018, 20:22

Mani par 105 km/h (90 vietā) apturēja braļukas Paņevežas apkārtnē, sods bija kautkur +/- līdzīgs. Toreiz, uzzinot fiksētā pārkāpuma smagumu, kā akmens no sirds novēlās, jo pirms tam biju izdomājis laiku nekavēt, un uzreiz dzīt garām 5 fūrām un kādiem 3 vieglajiem pa vidu tām, tur varēja būt visi 150 ja ne 160... vienkārši pēc manevra atlaidu akseleratora pedāli, lai auto atgūst normālo šosejas ātrumu, un tad jau svītrainā kociņa pārdevēji bija klāt. EMO

_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1692
Foruma reputācija : 8607
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Orākuls Svētdena 22 Novembris 2020, 19:13

Tātad!

Ja jums neputo augstspiediena mazgātājam pievienotā šampūna pudele,
kā arī no tās netiek izsūkts šķidrums;

paņemiet gaisa kompresoru un izpūtiet lūk šo caurumu :

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Caurum10

Priecigs

_________________
Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43657
Foruma reputācija : 104426
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  ursus Pirmdiena 15 Marts 2021, 18:13

braucu nevienu netraucēju. redzu tālumā prasts policijas busiņš(pat ar ieslēgtām uguntiņām).ne CP !

Īpaši NEKo nepārkāpju,pēkšņi dibenā redzu ,ka buss aiz manis -startējis-,pēc 0.5-1km saprotu tam interesē es.

kaut naivi ieslēdzu labo pagriezienu,lai -draugs- steidzas uz izsaukumu(pretī nāk smagie no Mangaļpussalas).

nē tomēr viņi GRIB mani... nu oki,incanti kas noticis ??? ko esmu sagrēkojies?

izrādās prasti policisti mēra ātrumu ,bija man 47km/h kur ..ir ...nojaušat cik.

es varu iet pārliecināties,un utt. es atbildu,ka jūs esat policisti,es jums ticu. bet es jūs redzēju !!! nu nevar būt,ka pārkāpju Priecigs

30min sēžju iekš auto,gaidu protokolu.

saņemu brīdinājumu,tagad zinu, ka no jebkura policistu auto labāk uzmanīties.

P.S. kominikācija ar varas pārstāvjiem bija ļoti ok. Divaini,bet ok. nu neuzsitu nedaudz pa bremžiem,nu būs mācība Smile
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 9978
Foruma reputācija : 23240
Join date : 08.08.13
Age : 83
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā