Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  Edgars on Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:32

jim-beam rakstīja:Vai vēl kādam ir tā ar auto, ka aukstā laikā. Auto dzeses šķidrums ir zem min. līmeņa atzīmes. (saprotams ka motors auksts un nav darbināts kādu laiku) Iedarbinot motoru un izbraucot līkumu (auto motors sasniedzis darba teperatūru). Pārbaudot atkal līmeni dzeses šķidruma tvertnē tas ir nedaudz virs MIN atzīmes? Shocked
gandrīz visiem tā ir Priecigs

Aries Number of posts : 17160
Foruma reputācija : 26361
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?'' - Page 2 Empty Re: Tautā iecienītais jautājums - ''Vai kādam vēl tā ir bijis?''

Post  jim-beam on Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:42

Edgars rakstīja:
jim-beam rakstīja:Vai vēl kādam ir tā ar auto, ka aukstā laikā. Auto dzeses šķidrums ir zem min. līmeņa atzīmes. (saprotams ka motors auksts un nav darbināts kādu laiku) Iedarbinot motoru un izbraucot līkumu (auto motors sasniedzis darba teperatūru). Pārbaudot atkal līmeni dzeses šķidruma tvertnē tas ir nedaudz virs MIN atzīmes? Shocked
gandrīz visiem tā ir Priecigs

Tas tak nav normāli ne? Suspect

jim-beam
jim-beam

Scorpio Number of posts : 17689
Foruma reputācija : 31557
Dzīvesvieta : tur kur ir intresanti orakulam

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Edgars on Piektdiena 19 Oktobris 2018, 22:49

Normāli ir nemaz nevērt kapotu vaļā! Super

Aries Number of posts : 17160
Foruma reputācija : 26361
Dzīvesvieta : Stabu iela

http://natribu.org/lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Melvins on Sestdiena 20 Oktobris 2018, 09:57

smiekliņš
Džimam žetons!

Taurus Number of posts : 7779
Foruma reputācija : 20920

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  ursus on Pirmdiena 05 Novembris 2018, 12:31

Pirmo reizi mūžā esmu saņēmis maksas foto. 105km/h 20,- eiro. Nu arī es esmu ierakstīts ļaunprātīgajos pārkāpējos Priecigs
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 8248
Foruma reputācija : 16060
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  u154 on Pirmdiena 05 Novembris 2018, 20:22

Mani par 105 km/h (90 vietā) apturēja braļukas Paņevežas apkārtnē, sods bija kautkur +/- līdzīgs. Toreiz, uzzinot fiksētā pārkāpuma smagumu, kā akmens no sirds novēlās, jo pirms tam biju izdomājis laiku nekavēt, un uzreiz dzīt garām 5 fūrām un kādiem 3 vieglajiem pa vidu tām, tur varēja būt visi 150 ja ne 160... vienkārši pēc manevra atlaidu akseleratora pedāli, lai auto atgūst normālo šosejas ātrumu, un tad jau svītrainā kociņa pārdevēji bija klāt. EMO

Sagittarius Number of posts : 1371
Foruma reputācija : 6261
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu