Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

5 posters

Lapa 4 no 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 13:34

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:,,,bet Tu taču apzinies, ka tas ir propagandas roļiks... ?

Smile

Kontrproduktīvi ir tagad lipināt birkas, kur ir propaganda, jo tā ir visur. Labāk, ja tik labi zini, norādi, kur KONKRĒTI viņa sameloja.

Es jau Tev teicu, ka izturēju dažas minūtes,
lai atšifrētu to slāvisko ''naših bjut''

Man, kā cilvēkam kurš strādā ar idejām un saturu uzreiz acīs (ausīs) dur
''intervijas'' uzbūves struktūra Smile

Ja Tevi šitādi roļiki paņem,
tad man Tev ir sliktas ziņas....

ps. un es neesmu tas kurš fano par Latvijas pārvaldes sistēmu,
ja nu kas Wink

"Naših bjut" no "Krievija, krievi mūs okupēs" manā izpratnē atšķiras visai maz, tāpēc arī uzdevu jautājumu, kur sieviete ir samelojusi? Atbildes pagaidām nav. Ja par manis "paņemšanu", tad par spīti Rinkija, pasu daļas ierēdņu un visādu privāto aktīvistu šausmu stāstiem, mana ģimene šogad un pagājušo gadu pa ~ nedēļai pavadīja Minskā. Ciemos pie vietējiem. Un kam tagad ticēt? Tiem, kuri lēja, lai nebraucot, ka esot bīstami, ka VDK savervēšot, un citas briesmas vai šai sievietei?
Un kas būtu šīs "sliktās ziņas" man?
Jau iepriekš prognozēju, ka runa būs par ļauno diktatoru, utt. Šai sakarā iesaku Tev atvērt likumi.lv, atrast LV Satversmi, izlasīt pirmos divus pantus un ... aizsākums jaunai diskusijai, ir vai nav tas, kas tur rakstīts fufelis? ... jeb kā ar reālo dzīvi saskan tur rakstītais. Par apziņas, uzskatu, informācijas iegūšanas un tālākizplatīšanas brīvību, cenzūras aizliegumu (tie visi ir citi panti) es pat tagad nerunāju. Smile Tad kas ir šis, ar ko mēs dzīvojam? Kā to nosaukt un ar ko tas ir labāks par Lukašenko režīmu?

P.s. Tieši šodien ar sievu spriedām, ka tad, kad LV vara mūs "aplaimos" ar "Eiropas līmeņa pensijām", lai izdzīvotu, iespējams, nāktos pārvākties uz dzīvi kaut kur Verhnedvinskā, teiksim (iedzīvotāju skaits ir samērojams ar Ādažu pilsētas iedzīvotāju skaitu). Lasu Viki, tur ... pilnīgā nomalē rāda 7 (!!!!!) ražojošus uzņēmumus, vietējo elektrostaciju un dzinēju remonta uzņēmumu. Un tagad ... aizbraucam pie mums uz kādu Jaunjelgavu ... Smile Smile Smile

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 14:04

Sliktās ziņas Tev, manā izpratnē ir šādas;
nespējot risināt SEV traucējošās/interesējošās problēmas lokāli,
Tu piedāvā references uz vēl lielākām sūdu berdēm.

Tas būtībā ne ar ko neatšķiras ar tās videoklipa padauzas attieksmi;
pretstatīt dzīvi visur citur, veģetēt citās valstīs, kuras nav viņas roģina,
bet kirilicā nez kāpēc nozākāt valsti, kuru jebkurā gadījumā,
viņasprāt uztver kā padomijas sastāvdaļu.

Man ir pietiekoši daudz slāvu izpildītāju, ar kuriem man ir darba attiecības šeit,
un kuru pasaules uztvere ir tieši tāda pat.
Es ar viņiem ārpus darba attiecībām pat nemēģinu iesaistīties diskusijās
par to, kā viņi EU naudu izmainot pret Baltkrievijas papīriem,
ekskursījā BY ir braukuši ar taksi...pa lēto...vai vēl kādi materiāla rakstura pretstatījumi.
utt.

Tas, ka BY ir lielāka valsts un tur bija/ir vairāk ražošanas,
kas uzbūvēta PSRS laikos un nav noziedzīgi privatizēta / sadalīta reizinātājos,
''valsts'' piesegā...ir kas cits.

Un nav banālāka piedāvājuma, kā - ja patīk BY -
lūdzu - dzīvo tur. Visi esam pasaules pilsoņi!
Bet tie, kas grib vienu ciemu padarīt otram līdzīgu
vai pakļaut, ir vienkārši egocentriski meļi un liekuļi Smile



_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:00

Sliktās ziņas Tev, manā izpratnē ir šādas;
nespējot risināt SEV traucējošās/interesējošās problēmas lokāli,
Tu piedāvā references uz vēl lielākām sūdu berdēm.


1. Kādus divus gadus seni dati. LV sabiedriskajā sektorā nodarbināti bija ~ 290 tūkst. iedzīvotāju. Atskaitīsim visādas skolotājas, utt., lai paliktu tie, kuru pienākums varētu būt "risināt .. traucējošās problēmas". Nu, teiksim, kādi 100 tūkst. 40 stundas nedēļā strādā, galvas nepacēluši! T.i., iknedēļas 4 miljoni cilvēkstundu darba pie "traucējošajām problēmām". Man vienam būtu vajadzīgi precīzi 2000 gadu, lai nostrādātu tik daudz stundu. Un? Man pēc tā visa vēl būtu jārisina kādas problēmas? Smile Viņu vietā bez tās algas, ko viņi vēl ar prēmijām saņem? Klau, pēc tā paša principa ... negribi atbraukt un par brīvu man mājā pāris istabas izremontēt, bet es tikmēr visiem stāstīšu, ka es to izdarīju? Smile Smile Smile
2. Ja par Baltkrieviju, tad man gan rādās, ka bedres abas ir vienādas, ja ne pat sūdu vairāk ir šeit (precīzi tā, kā video dāmīte par Vāciju stāstīja. Neesmu tur pēdējā laikā bijis, bet viņa nav ne tuvu vienīgā, kura ko tādu pauž). Tas ir pētāms jautājums, un es ar to turpināšu nodarboties. Par pirmo punktu runājot, man ir aizdomas, ka LV nav ne politiskās, ne arī kādas citas gribas šeit kaut ko risināt. Vienus pilnībā apmierina iespēja uz atpalicības fona sevi uzskatīt par "eliti", parazitējot uz otras puses darba un radītajām vērtībām un turot rūpi vien par to, lai "izredzēto" laivu kāds nesāktu šūpot un neapgāztu galarezultātā. Jebkādas raizes par tiem, kuru laivā nav, ir pilnīgi nevajadzīgas un liekas. Vienīgais, kas gan ir jāpaveic, - jāpieķēza plebeju smadzenes ar ukrainām, pūķina plāniem okupēt mūs un vēl šo un to, lai nedomātu par to, kurš vainīgs pie esošās situācijas. Atgādināšu, ka sen, sen jebkādas tiesības uzskatīt sevi sabiedrībā par ko augstāku par pārējiem tika dotas par ieguldījumu tās attīstībā un izaugsmē (par iekarojumiem, utml.) LV "elite" 1:1 savā būtībā ir nekas cits kā, piemēram, Ziloņkaula krasta republikas prezidents, kuri, ārpus valsts tikuši, dzīvo visdārgākajās viesnīcās, lido ar visdārgākajām aviobiļetēm, utt.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:18

Pasaki vienkāršiem vārdiem; ko Tu gribi?
Un kāpēc būtu jāskatās tendenciozs video kirilicā, kā uzskates līdzeklis?

ps. māsa dzīvo un strādā DE ( un nerunā tur kirilicā kaut kādus sūdus par LV vai DE )
sīkais UK ( un nerunā tur kirilicā kaut kādus sūdus par LV vai UK)

abi gribētu dzīvot un pelnīt LV
( bet nav tādas vides )
ps. un BY vai RU ietekmele te nelīdz nekā Wink

_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:25

Redzi, es uzskatu, ka, lai maza tauta izdzīvotu, tai ir jāspēj radīt kaut kas LABĀKS, pat stipri labāks, nekā tas, ko spēj radīt lielās nācijas. Runa ir par valsti. Pretējā gadījumā tik tiešām "slāvu" izpratnē pilnīgi loģiski rodas domas tipa: "Ko tie latvieši mokās? Lai nāk pie (zem) mums, ja paši nevar."

P.s. Par līdzīgām bedrēm runājot, sāku saprast, kāpēc Staķis Rīgā ielu segumu neremontē. Ja visur ielas būtu gludas, tad mēs Minskai līdzīgi kļūtu, bet to taču nevar pieļaut, ne? Smile

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:27

Vai esi kādreiz aizdomājies, kāpēc čali Džizasu pienagloja pie dēļiem? Smile

_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:44

Man ir pieejama cita versija, ka pienagloja citu čali, bet būtību tas nemaina. Neesmu domājis. Tava versija, kāpēc?

P.s. Jā, un vēl man gribētos, lai latvieši reiz kļūtu spējīgi veidot savā valstī pilsonisku sabiedrību, nevis parakstītu sev nespējnieku apliecību ar pašreizējo "latviskas Latvijas" koncepciju.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:47

mana versija ir gaužām vienkārša;

čalis runāja ģēlu! ( taisnību )

bet vairumam tas nepatika/ nebija izdevīgi/traucēja


mūsu laikos nekas nav mainījies,
bet Tu, Melns, ( savos gados )
nez kāpēc ceri ka pūlis ie ietekmējams ar PAREIZĀM idejām Smile

_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 17:58

Es neesmu tik ļoti pesimists. Lai arī 2000 gadu laikā izmainījies ir maz, tad tomēr piemēri tam, ka pūļa apziņu lēnītēm mainīt var, tomēr ir. Un, ja par mani, tad tieši tā ... "savos gados" es jau varu atļauties runāt to, ko domāju. Man vairs nav daudz ko atņemt tāda, kas būtu tik ļoti svarīgs.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 18:04

pūļa apziņu var mainīt tikai piedāvājot kādus konkrētus bonusus

bet patiesība/taisnība nepiedāvā tveramus bonusus

tā kā...tas tā nestrādā Paldies par uzmanību

_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Orākuls Svētdena 23 Jūlijs 2023, 18:05

redzi, es pat Melvinam nevaru pateikt, ka parāds nav brālis... Smile

un tas ir tikai viens cilvēks no pūļa....

_________________
Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43544
Foruma reputācija : 103953
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Svētdena 23 Jūlijs 2023, 18:12

Varbūt Tev arī ir taisnība. Man jāpadomā.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Melns Ceturtdiena 22 Februāris 2024, 16:00

Nu, ko, godātie līdzpilsoņi, ir sācies!
Talsos pieņemts pašvaldības budžets, kura uzdevums esot bijis nosegt 8 miljonu iztrūkumu. Daļai pašvaldības darbinieku - 4 dienu darba nedēļa ar attiecīgu atalgojuma samazinājumu, cik sapratu, visiem budžetniekiem no algas 10% nost. Kauč kādām tur kultūrām un sportiem samazināts finansējums. Jāteic, ka sajūtas ir divējādas. No vienas puses ļaužu žēl, no otras puses pat nedaudz tāds kā prieks par to, ka ekonomikas likumi ir izrādījušies nepielūdzami un tie turpina darboties, lai kā vienai daļai sabiedrības pēdējās desmitgadēs gribējās, lai tos varētu piekoriģēt pēc vajadzības un gribēšanas. Zīmīgi! Zīmīgi ir tas, ka beidzot pašapmierinātie budžetnieki kaut kur ... ir sākuši izjust uz savas ādas, ka nauda tomēr kādam IR JĀNOPELNA, lai viņi varētu saņemt algas par savu neiespringšanu. Beidzot kaut kur beigsies "Nobalsoju par Vienotību, jo viņi man pie algas 20 eiro pielika, un tas, ka tā ir nauda no aizņēmuma, mani neinteresē." Izskatās, ka "valstij" parādās kaut mikroskopiska, bet tomēr - cerība.
Uzņēmēju, kurus paslauca līdzīgās situācijās agrāk, "valstī" laikam vairs palicis nav, ja jāķeras klāt "savējiem"?

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7460
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam) - Page 4 Empty Re: Valsts, kurā dzīvojam (vai varbūt vairs nedzīvojam)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 4 Previous  1, 2, 3, 4

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā