Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls

Join the forum, it's quick and easy

Orākuls
Vecuma ierobežojuma brīdinājums!
Šis ir forums pieaugušiem cilvēkiem.
Tas nozīmē, ja tev vēl nav 18 gadu,
gaidīsim tevi savā pulkā vēlāk Smile
Pārkāpuma gadījumā tavi vecāki tiks informēti! Orakuls

Garīgā brieduma un pašapziņas brīdinājums!
Ja nespēj pastāvēt par savu viedokli bez garīga disbalansa,
kā arī apzinies, ka sev netīkamas diskusijas rezultātā nespēj patstāvīgi pamest forumu;
Tev reģistrēšanās ir aizliegta!

Orakuls
Orākuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

+16
Pele
Psycho:the:rapist
Edgars
Melvnis
VMR
Melns
Melvins_
Fartuks
Sviestc
Melvins
Pirmais
Dzvile
Viuks
Nejaanis
jim-beam
Orākuls
20 posters

Lapa 10 no 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Svētdena 31 Maijs 2020, 10:22

Melns rakstīja:
Melvins rakstīja:
Melns rakstīja:Melvin, kapitālisma apstākļos pēc definīcijas darbaspēks ir prece, t.i., uz to darbojas pieprasījuma - piedāvājuma likums. Ar man nekas nav pret Tavu sociālista nostāju, bet ... tad ņem un ar tiem cilvēkiem tiecies, runā, organizē ... Neviens (īpaši starptautisks lieluzņēmums) no brīvas gribas vairāk par to, cik var, nemaksās. Ir redzēts un pieredzēts, - viņi strādā ne savā mītnesvalstī, līdz ar to nekāda sentimenta un līdzjušanas vietējo problēmām vari negaidīt. Tas, vietējie drusku vairāk iedziļinās vietējo problēmās, bet tādam vācietim vai zviedram ir pofig, - viņš te pelnīt ir nācis.

Lūk!
Precīzs un pareizs teksts Wink

Nevis šī visa apkārt-muldēšana - mums te tāda ekonomika, vīīī un vēēē.
Ja vajadzēs! - augstākminētajām profesijām alga būs īdz 3x lielāka. Un nekur tāpēc šie RIMI, Maxima, u.c. tāpēc no tirgus neaizies.

Tas viss jau ir 100x izrunāts un izspriests! Priecigs
Kamēr citi te pēkšņi ierodas un sāk no sevis kosmonautus tēlot.

Kalngalē ir svaigi atvēries "Elvi". Garāmbraucot nolēmām ar sievu ieiet pazavērties, kas un kā. Vispār attiecībā uz "Elvi" Tev varētu būt taisnība. Divas nelielas nianses un veidojas zināms priekšstats:
1. Pie ieejas sludinājums vēsta, ka tiek meklēts pārdevējs - kasieris. Alga pat norādīta - 4 EUR stundā.
2. Tā kā es pats tirgoju šo un to no ikdienā nepieciešamām precēm, tad intereses pēc paskatījos, kādas ir "Elvi" cenas, salīdzinājumā ar manām iepirkuma cenām divām precēm pie Latvijā strādājošajiem izplatītājiem. Iznāca uzcenojums precīzi ap 72% abās pozīcijās, t.i., pārdevēja stundas likme ar visiem darba devēja soc. nodokļiem ir līdzvērtīga uzcenojumam 6 vidējas kvalitātes tualetes papīra pakām pa 8 ruļļi iekšā.
Manā ciemā Užavas alus iekš elvi 2,19
kamēr rimi 1,62, un kamēr promo kešā 1,29
...jautājums ir, kāda vispār ir tā alus iepirkuma cena? Priecigs

un otrs jautājums - nahuj man iet uz to elvi,
ja es varu iekāpt autiņā un aizbraukt uz jugļiem,
vai atmetot slinkumu, līdz promo kešam?

elvi...ķipa...par savējiem?
lohi! Priecigs

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Melns Svētdena 31 Maijs 2020, 12:12

Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Melvins rakstīja:
Melns rakstīja:Melvin, kapitālisma apstākļos pēc definīcijas darbaspēks ir prece, t.i., uz to darbojas pieprasījuma - piedāvājuma likums. Ar man nekas nav pret Tavu sociālista nostāju, bet ... tad ņem un ar tiem cilvēkiem tiecies, runā, organizē ... Neviens (īpaši starptautisks lieluzņēmums) no brīvas gribas vairāk par to, cik var, nemaksās. Ir redzēts un pieredzēts, - viņi strādā ne savā mītnesvalstī, līdz ar to nekāda sentimenta un līdzjušanas vietējo problēmām vari negaidīt. Tas, vietējie drusku vairāk iedziļinās vietējo problēmās, bet tādam vācietim vai zviedram ir pofig, - viņš te pelnīt ir nācis.

Lūk!
Precīzs un pareizs teksts Wink

Nevis šī visa apkārt-muldēšana - mums te tāda ekonomika, vīīī un vēēē.
Ja vajadzēs! - augstākminētajām profesijām alga būs īdz 3x lielāka. Un nekur tāpēc šie RIMI, Maxima, u.c. tāpēc no tirgus neaizies.

Tas viss jau ir 100x izrunāts un izspriests! Priecigs
Kamēr citi te pēkšņi ierodas un sāk no sevis kosmonautus tēlot.

Kalngalē ir svaigi atvēries "Elvi". Garāmbraucot nolēmām ar sievu ieiet pazavērties, kas un kā. Vispār attiecībā uz "Elvi" Tev varētu būt taisnība. Divas nelielas nianses un veidojas zināms priekšstats:
1. Pie ieejas sludinājums vēsta, ka tiek meklēts pārdevējs - kasieris. Alga pat norādīta - 4 EUR stundā.
2. Tā kā es pats tirgoju šo un to no ikdienā nepieciešamām precēm, tad intereses pēc paskatījos, kādas ir "Elvi" cenas, salīdzinājumā ar manām iepirkuma cenām divām precēm pie Latvijā strādājošajiem izplatītājiem. Iznāca uzcenojums precīzi ap 72% abās pozīcijās, t.i., pārdevēja stundas likme ar visiem darba devēja soc. nodokļiem ir līdzvērtīga uzcenojumam 6 vidējas kvalitātes tualetes papīra pakām pa 8 ruļļi iekšā.
Manā ciemā Užavas alus iekš elvi 2,19
kamēr rimi 1,62, un kamēr promo kešā 1,29
...jautājums ir, kāda vispār ir tā alus iepirkuma cena? Priecigs

un otrs jautājums - nahuj man iet uz to elvi,
ja es varu iekāpt autiņā un aizbraukt uz jugļiem,
vai atmetot slinkumu, līdz promo kešam?

elvi...ķipa...par savējiem?
lohi! Priecigs
Labi, bet, ja jau mēs rēķinām līdzi, tad parēķināsim arī no otras puses …
Aizbraukt līdz jugļiem …
1. Degviela
Manam Opel Cayenne patēriņš ir ~ 6,8 l, tātad viena km izmaksas ir … 6,8*0,90/100=6,12 centi.
2. Auto nolietojums
Tā kā man ir darīšana ar komercauto. likumsakarīgi, ir pacēlies arī jautājums par to, kā aprēķināt šādu netveramu izdevumu pozīciju? Sviestc kā autonomas prezidents gan jau arī varēs savas domas izteikt, bet savulaik, sen, sen kāds man pastāstīja, kā tas ir ticis ievērtēts izdevumos krievu laika Rīgas Taksometru parkā. Vnk auto nolietojums = degvielas patēriņš. Nolēmu toreiz veikt aprēķinus un pārbaudīt, un … izrādījās, ka manam gadījumam metodika ģeld tīri labi un precīzi, tātad (oponenti drīkst apstrīdēt, protams) auto nolietojums - vēl 6,12 centi.
3. Ja jau tēlojam kapitālistus treknos, tad ir arī jāierēķina pavadītais dārgais laiks! Smile
Manā gadījumā - ap 7 EUR stundā.

Tagad katrs pats var pārrēķināt priekš sevis pēc minētā algoritma, atmaksājas viņam braukt uz Šauļiem, jugļiem, tirgu vai Pampāļiem atkarībā no tā, kāda ir cenu starpība tur un elvi?

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7454
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Svētdena 31 Maijs 2020, 12:36

Melns rakstīja:
Orākuls rakstīja:
Melns rakstīja:
Melvins rakstīja:
Melns rakstīja:Melvin, kapitālisma apstākļos pēc definīcijas darbaspēks ir prece, t.i., uz to darbojas pieprasījuma - piedāvājuma likums. Ar man nekas nav pret Tavu sociālista nostāju, bet ... tad ņem un ar tiem cilvēkiem tiecies, runā, organizē ... Neviens (īpaši starptautisks lieluzņēmums) no brīvas gribas vairāk par to, cik var, nemaksās. Ir redzēts un pieredzēts, - viņi strādā ne savā mītnesvalstī, līdz ar to nekāda sentimenta un līdzjušanas vietējo problēmām vari negaidīt. Tas, vietējie drusku vairāk iedziļinās vietējo problēmās, bet tādam vācietim vai zviedram ir pofig, - viņš te pelnīt ir nācis.

Lūk!
Precīzs un pareizs teksts Wink

Nevis šī visa apkārt-muldēšana - mums te tāda ekonomika, vīīī un vēēē.
Ja vajadzēs! - augstākminētajām profesijām alga būs īdz 3x lielāka. Un nekur tāpēc šie RIMI, Maxima, u.c. tāpēc no tirgus neaizies.

Tas viss jau ir 100x izrunāts un izspriests! Priecigs
Kamēr citi te pēkšņi ierodas un sāk no sevis kosmonautus tēlot.

Kalngalē ir svaigi atvēries "Elvi". Garāmbraucot nolēmām ar sievu ieiet pazavērties, kas un kā. Vispār attiecībā uz "Elvi" Tev varētu būt taisnība. Divas nelielas nianses un veidojas zināms priekšstats:
1. Pie ieejas sludinājums vēsta, ka tiek meklēts pārdevējs - kasieris. Alga pat norādīta - 4 EUR stundā.
2. Tā kā es pats tirgoju šo un to no ikdienā nepieciešamām precēm, tad intereses pēc paskatījos, kādas ir "Elvi" cenas, salīdzinājumā ar manām iepirkuma cenām divām precēm pie Latvijā strādājošajiem izplatītājiem. Iznāca uzcenojums precīzi ap 72% abās pozīcijās, t.i., pārdevēja stundas likme ar visiem darba devēja soc. nodokļiem ir līdzvērtīga uzcenojumam 6 vidējas kvalitātes tualetes papīra pakām pa 8 ruļļi iekšā.
Manā ciemā Užavas alus iekš elvi 2,19
kamēr rimi 1,62, un kamēr promo kešā 1,29
...jautājums ir, kāda vispār ir tā alus iepirkuma cena? Priecigs

un otrs jautājums - nahuj man iet uz to elvi,
ja es varu iekāpt autiņā un aizbraukt uz jugļiem,
vai atmetot slinkumu, līdz promo kešam?

elvi...ķipa...par savējiem?
lohi! Priecigs
Labi, bet, ja jau mēs rēķinām līdzi, tad parēķināsim arī no otras puses …
Aizbraukt līdz jugļiem …
1. Degviela
Manam Opel Cayenne patēriņš ir ~ 6,8 l, tātad viena km izmaksas ir … 6,8*0,90/100=6,12 centi.
2. Auto nolietojums
Tā kā man ir darīšana ar komercauto. likumsakarīgi, ir pacēlies arī jautājums par to, kā aprēķināt šādu netveramu izdevumu pozīciju? Sviestc kā autonomas prezidents gan jau arī varēs savas domas izteikt, bet savulaik, sen, sen kāds man pastāstīja, kā tas ir ticis ievērtēts izdevumos krievu laika Rīgas Taksometru parkā. Vnk auto nolietojums = degvielas patēriņš. Nolēmu toreiz veikt aprēķinus un pārbaudīt, un … izrādījās, ka manam gadījumam metodika ģeld tīri labi un precīzi, tātad (oponenti drīkst apstrīdēt, protams) auto nolietojums - vēl 6,12 centi.
3. Ja jau tēlojam kapitālistus treknos, tad ir arī jāierēķina pavadītais dārgais laiks! Smile
Manā gadījumā - ap 7 EUR stundā.

Tagad katrs pats var pārrēķināt priekš sevis pēc minētā algoritma, atmaksājas viņam braukt uz Šauļiem, jugļiem, tirgu vai Pampāļiem atkarībā no tā, kāda ir cenu starpība tur un elvi?

elvi gadījumā Tu r''eķini ačgārni!

IBO

elvi valdes locekļu direktors nebrauc ar savu spīdīgo parketa džipu uz jugļiem pēc alus,
bat gan to viņam pieved klāt auto, kurš piegādā to punktos ''X''

Smile

tā kā te nu atkal var atlikt čīkstēšanu par grūtu dzīvi.

kas attiecas uz indivīdu - tobiš mani;
ja es braucu ar auto uz jugļiem un pērku kādus padsimt alus,
mans ieguvums uz to vien jau tuvojas desmit eiro

karoče, visas LV pamatformula;
''žadnosķ frajera pogubila''

i ņēmēju, i pisnesmeņu izpratnē! Paldies par uzmanību

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Melns Svētdena 31 Maijs 2020, 14:52

Tieši par indivīdu es runāju. Rēķinām tālāk! EUR 10 ieguvums, saki? Nu, piemēram, no Tevis līdz jugļiem 10 km turp, 10 km atpakaļ. Manā gadījumā = 20 km * (6,12+6,12) = ap EUR 2,50. Laika patēriņš - 1 stunda = EUR 7. 7+2,5 = 9,50. Un kur te kāds ieguvums? HVZ

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7454
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Svētdena 31 Maijs 2020, 15:14

Pirms es sākšu gari un plaši izskaidrot iepirkšanās pamatprincipus,
varbūt apgriežam situāciju otrādi;
kāds tieši man būtu ieguvums nopirkt, teiksim 15 alus par 2.19 elvi... gandrīz blakus?

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Melns Svētdena 31 Maijs 2020, 22:37

Es tikai centos parādīt, ka Tevis pieminētā ~ EUR 10 ieguvuma, raugoties no cita punkta, var arī nebūt, un pie nelieliem apjomiem vienalga būs izdevīgāk pirkt par 2,19 Elvi, kā rezultātā "Mēs par savējiem" bizness ("4 EUR darbiniekam, 72% uzcenojums precēm"), pateicoties konkurences nepietiekamībai, vienalga darbojas. Tieši tāpat kā nepietiekoša konkurence īres telpu piedāvājuma ziņā nosaka citas ačgārnības. Helsinkos mana paziņas galvasuzņēmums īrē noliktavas platības par EUR 4,50, bet Rīgā (metropole taču) - par 5,-. Šajā gadījumā pie vainas LV valdošais pretīgais režīms, kurš bremzē valsts attīstību, pateicoties kam vnk nav, no kā izvēlēties, attiecīgi piedāvājums trūcīgāks un cenas augstākas. Vēl šajā pašā kontekstā varētu runāt par citām parādībām.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7454
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Pirmdiena 01 Jūnijs 2020, 00:56

Man atkal labpatiktos atgriezties pie tēmas, kur indivīds vēlas braukt ar spīdīgu, uz parāda paņemtu siena šķūni,
atteikties no darba un tajā pat laikā kaut ko gaudot par kaut kādu krīzi...
...vot i visa LV problēmu sakne

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  finfun Pirmdiena 01 Jūnijs 2020, 10:46

predurki !

vam para zdohnuty !

finfun
finfun

Scorpio Number of posts : 35
Foruma reputācija : 3330
Join date : 04.06.15
Age : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  ursus Pirmdiena 01 Jūnijs 2020, 20:39

finfun rakstīja:predurki !

vam para zdohnuty !


a tev rezerves caurumus atvērt stacijas laukumā.
ursus
ursus

Pisces Number of posts : 9978
Foruma reputācija : 23148
Join date : 08.08.13
Age : 83
Dzīvesvieta : šMugļi

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Melns Pirmdiena 01 Jūnijs 2020, 23:25

Orākuls rakstīja:Man atkal labpatiktos atgriezties pie tēmas, kur indivīds vēlas braukt ar spīdīgu, uz parāda paņemtu siena šķūni,
atteikties no darba un tajā pat laikā kaut ko gaudot par kaut kādu krīzi...
...vot i visa LV problēmu sakne

Šinī ziņā es Tev piekrītu.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7454
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Sestdiena 13 Jūnijs 2020, 13:36

Braucu es pa ciema ielu ar savu miskastes konteineru
( jo atkritumu savācēji ir tik lepni, ka pie mājas atkritumus nesavāc )

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 2a2aaa6375276aadc0f51c1cd2d8eb2b

un pretī man brauc kaimiņš ar milzīgu, jaunu siena šķūni
...uz parāda protams, uz uzņēmuma parāda....
..kas tad tur...65 štukas...nu tik cik neveiksminieki visu mūžu par dzīvokli maksā bankai...

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Exteri10

jautāsiet kāpēc uzņēmumam tik dārga automašīna nepieciešama?
paskaidrošu uz pirkstiem!
ir tāda definīcija : reprezentācija!

vienā gadījumā tas ievieš bijību pret 90% viņa uzņēmuma darbiniekiem,
kam vidējā izpeļņa ir ~ 700e,
bet otrā gadījumā tas ir respekta protokols,
kad jābrauc uz strelku ar sabiedriskā sektorā, vai pašvaldības uzņēmumā strādājošu ierēdni
...nu piemērām...ar jakrinu, kurš vizinās ar lūk šādu auto,

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 20180910

un tālāk nezinādams ko lai vēl nopērk...
...arī šādu:

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 46237910

nu lūk...tādi ierēdņi jums pasūtījumu nedos, ja atbrauksiet ar kaut kādu škodu!

....nu un tad kaimiņš man jautā: kā ta iet?
es saku; ir bijis labāk, bet dzīvot jau protu!


uz ko viņš man saka : būs jau labi!
pārcietām iepriekšējo krīzi,
pārcietīsim arī šo!
Wink

...un zināt...?
es viņam ticu Orakuls


...un jūs?

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Melns Sestdiena 13 Jūnijs 2020, 16:55

Te, iespējams, ir cita doma pamatā. Uzņēmums pelna. Pašreiz likumi saka, ka uzņēmuma ienākums nodokli firma maksā tikai, izņemot īpašniekiem dividendes. 25% apmērā. Šajā gadījumā auto nolietojums vien uz, teiksim, norakstot 60 mēnešos, peļņu gadā samazinās par kādiem 13000. Vēl visādi KASKO, OCTA, obligātās apkopes … Rezultātā UIN bāze tā skaisti samazinās. Pēc tiem 5 gadiem grāmatvediski tā siena šķūņa atlikusī vērtība būs apaļa nulle. Čalis uzrakstīs aktu, ka nokauts dzinējs, ātrumkaste vai vēl kkas nopietns, pārcenos, pārvērtēs, un smuki sev, mīļajam, pārdos par 100 E. Nekāda tamlīdzīga defekta tur nebūs. Rezultātā nekādi 25% VID netiks. Vien, ja dzinējs liels, nāksies maksāt 62 (?) E mēnesī uzņēmuma vieglā auto nodokli un norakstīt attaisnotajos tikai pusi degvielas (bet arī to var apiet, ja gribas). Šeit visa atšķirība ir, samaksāt daļu peļņas VID un aizmirst par to, vai arī samaksāt bankai, bet tev vismaz paliek 5 gadus vecs auto. Iespējams, ja jau ir uzņēmējs, ir rēķinājis kopā ar grāmatvedi, kā ilgtermiņā ir izdevīgāk. Es līzingojies neesmu, tāpēc precīzāk neko nepateikšu. Teikšu vien to, ka pirkt bez līzinga un tālāk pēc iepriekš aprakstītā, noteikti būtu izdevīgāk.

Melns

Number of posts : 890
Foruma reputācija : 7454
Join date : 14.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Sestdiena 13 Jūnijs 2020, 17:18

etīdes dziļums tajā, ka viņam, man un viņa 700e darbiniekiem krīzes definīcija atšķiras Smile
kā mums visiem runāt vienā valodā? Priecigs

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Svētdena 02 Maijs 2021, 11:23

Neba nu tā, ka baigi vajadzētu citu makos lūrēt,
bet tomēr...ja jau reiz Žagars no teātra met ārā cilvēkus,
kas viņam nepatīk.
Un laikā, kad kultūrā klājas švaki,
atrod veidus ka citus pamācīt, kā pareizāk, lojāli valdībai jādzīvo šajā laikā....


Man rodas viens jautājums:
kā pie mūsu likmdošanas iespējams, ka čalis ir,
gan teātra direktors, gan reizē arī pašnodarbinātais? scratch

ps. pārējās deklarācijas komercniansēs neiedziļinoties Smile

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Zagars10

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  u154 Otrdiena 04 Maijs 2021, 14:38

A.god. G.F. - jūsu zināšanai Nac.teātrī arī haoss notiek. Dažs labs tehnisko darbu vadītājs nedara savu amata darbu (nu tā, ka vispār "ņe aļo" par savu tēmu), nodarbojas ar privāto pisnesu un vēl ir pieteicies kandidēt vienas pašvaldības vēlēšanās.

_________________
Hejsan hoppsan lillebror!
u154
u154

Sagittarius Number of posts : 1628
Foruma reputācija : 8356
Join date : 12.12.14
Age : 109
Dzīvesvieta : u154

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Trešdiena 19 Maijs 2021, 11:20

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 86883007

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Orākuls Sestdiena 12 Jūnijs 2021, 15:48

Savdabīga iniciatīva - jebkurš EU pilsonis var parakstīties par beznosacījuma pamatienākumiem
Es gan nestādos priekšā, kas notiktu ar mūsu veiklajiem komersantiem,
kuri šļūc veiksmē maksājot - 600-1000eur algas EMO Priecigs
...lai gan, ja kas tāds notiktu; atbilde būtu bezjēdzīgs cenu kāpums it visam Smile

...lai gan... Latvijā šā kā tā tūlīt pat visam nereāli kāps cenas/izmaksas Orakuls

_________________
Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Orakulmusha.sized
Orākuls
Orākuls
Admin

Number of posts : 43536
Foruma reputācija : 103930
Join date : 23.02.13
Dzīvesvieta : Paradīze

https://orakuls.forumotion.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Cilvēks Trešdiena 30 Jūnijs 2021, 15:07

Cilvēks
Cilvēks

Number of posts : 259
Foruma reputācija : 4637
Join date : 08.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs - Page 10 Empty Re: Diskusija - darba devējs un darba ņēmējs

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 10 no 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā